شبنم تور دستمال مرطوب از این سال با توجه به coronavirus را بازگشت به 2021

سالانه شبنم تور بود که مجموعه را بالا skateboarders به ساحل طولانی تابستان امسال لغو شده است در این سال با توجه به رمان coronavirus همه گیر در انتخابات امروز اعلام کرد.

رقابت در حال حاضر محل در مارس سال 2021.

“به تعویق انداختن شبنم تور ساحل طولانی آخر هفته تا 2021 بهترین تصمیم برای اطمینان از ایمنی ورزشکاران ما طرفداران همکاران فروشندگان و کارکنان در طول این بی سابقه تایمز” کورتنی, Gresik, Dew Tour, معاون رئیس جمهور و مدیر کل در بیانیه ای گفت.

پنجمین سالانه شبنم تور در اصل مجموعه ای به بازگشت به ساحل طولانی ممکن است 7-10 اما تا به حال به تعویق افتاده است Sept. 10-13 در ماه مارس است.

در تابستان گذشته شبنم تور به عنوان اولین جهانی مقدماتی المپیک رویداد در ایالات متحده برای مردان و زنان اسکیت بورد در خیابان و پارک مسابقات.

هنگامی که آن را می گرداند در سال 2021 این رویداد را به عنوان نهایی مقدماتی رویداد برای بازی های المپیک در توکیو, آن نیز به تعویق افتاد با توجه به همه گیر.

شبنم تور جذب حدود 50000 تماشاگر که برای دیدن جهان بهترین اسکیت بازان رقابت در پارک (اسکیت در گنبد به شکل کاسه با یک دسته منحنی) و خیابان (خیابان-مانند دوره با پله محدودیت و ریل) دوره.

این رویداد همچنین شامل یک پارک اسکیت, جشنواره ها و کنسرت در مرکز کنوانسیون ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>