با وجود مسابقات لغو کلگری مطرح گلف باز با افتخار به هرزه تیم کانادا

پس از انتخاب شدن به گلف کانادا ملی, از تیم ملی, برندان MacDougall شد برنامه ریزی برای قرار دادن مقدار زیادی از ساییدگی و پارگی در چمدان این, تابستان, سفر در سراسر کشور این قاره و شاید حتی خارج از کشور برای مسابقات عمل است.

برجسته از برنامه های خود را, اما قرار بود یک خیمه در ضربات پنالتی در خانه اش پاتوق های گلنک گلف & باشگاه کشور.

دیگر نه.

گلنک بود که میله میله به بازی میزبان به 2020 کانادا مردان بزرگ, قهرمانی, اما Aug. 3-6 رویداد لغو شد دوشنبه با توجه به COVID-19 بحران است.

“بود که اولویت شماره 1 تابستان امسال نه تنها قادر به آن بازی بلکه رقابت و امیدوارم خودم را یک شانس برای برنده شدن” گفت: MacDougall یک متولد و مطرح Calgarian و محصول junior در برنامه 45-سوراخ مرکز خصوصی. “اغلب نیست — منظورم این است که به سختی تا کنون — که کسی می شود به بازی در یک رویداد ملی در خانه خود ، من می دانم که بسیاری از افراد دیگر نیز بسیار به دنبال به جلو به آن — بسیاری از اعضا و نوجوانان در گلنک که امیدوار بودند به بازی در آن است.

“پس از آن کمی روده غم انگیز, اگر من صادق بودن. که یکی از مسابقات است که ما نوع از چرخ دنده ها همه چیز را به سمت تلاش برای بازی ما بهترین است.”

روز دوشنبه اخبار, در حالی که نه غیر منتظره آمد و به عنوان یک بد شانسی برای مرغک-جویندگان — هر دو مرد و زن — از ساحل به ساحل.

بحران بهداشت و درمان نیز مجبور به لغو 2020 کانادا زنان تازه قهرمانی در مونترال به همراه تاریخ و اواسط کار و ارشد مرحله یک.

“ملی مسابقات آماتور بوده و افتخار تمرکز ما در سراسر 125 سال سابقه و در حالی که سهم ما در ناامیدی از رقبای ما میزبان باشگاه و رویداد, داوطلبان, مهم ترین نظر این است که سلامت و ایمنی افرادی که در ما قهرمانی گفت:” گلف کانادا مدیر عامل شرکت لورنس Applebaum در بیانیه ای. “ادامه محدودیت های مسافرتی — هر دو بین المللی و در سراسر برخی از مرزهای استانی — در علاوه بر این به ادامه محدودیت در گروه بزرگتر تجمعات و محدودیت ها در آموزش بازیکن شد قابل توجه همکاران به این تصمیم. ما نیز حساس به نیازهای ما میزبان باشگاه برای اطمینان از یک محیط امن و سالم برای کارکنان و اعضای.”

MacDougall, 22, فقط شروع به ساخت خود را در تابستان برنامه قبل از COVID-19 همه چیز را تغییر داد.

او احتمالا به رهبری به روچستر, n. y., برای مونرو دعوتی و به سیاتل برای Sahalee بازیکنان قهرمانی.

او قطعا می شده اند در خانه این هفته برای سال 2020 DC بانک گلنک دعوتی و یک پیروزی و یا هر جامد نتیجه — در جنگل دوره را تنها بالا برده و شور و هیجان خود را برای یک ترک در برنده شدن در کانادا, تازه کار در این آه-تا-آشنا چمن. (با 264-مرد میدان به طور معمول شامل افزایش-ستاره از سراسر جهان, مرحله نهایی مسابقات ملی شده اند که رقابت در هر دو بخش جنگل و مراتع پوسته در گلنک.)

پس از آلبرتا گلف هنوز هم میزبان بسیاری از آن استانی مسابقات با ویلچرهای یا تماشاگران به عنوان یک بیماری همه گیر احتیاط MacDougall بعدی مسابقات به احتمال زیاد خواهد آلبرتا, تازه کار در مدیسین هت در اواخر ماه جولای.

در عین حال او می مانم تیز با بازی دور تمرین خود را با بگیرید و یاد دهید. او همچنین کار در نرم افزار-فروشگاه در با نام تجاری جدید مایکلسون ملی.

“این درست است که وجود دارد هیچ جایگزینی برای رقابت واقعی اما ما همیشه انجام بهترین های ما را امتحان کنید برای شبیه سازی آن” MacDougall گفت. “من چند نفر از دوستان در گلنک که من از بیرون رفتن و بازی با و ما همیشه نوعی رقابت کمی بین ما. و آن را سرگرم کننده. آن رقابتی جریان آب. اما من فوق العاده هیجان زده برای وقتی که من می تواند دوباره در این دوره و شنیدن نام خود را به نام در اولین سه راهی.”

این یک افتخار برای دیدن نام خود را در گلف کانادا فهرستی بیش از حد حتی اگر او را گیر شده است در صفحه اصلی به جای سفر به نمایندگی از کشور خود را.

پنج مردانه در مردان, از تیم ثابت در تماس از طریق group-chat. اتصال آنها برای زوم تمرینات را یک یا دو بار در هفته. مربی خود را آغاز کرده است یک بازی دوستانه آمار رقابت است.

“هیچ چیز همان است که قادر به دریافت و مشاهده هر یک از دیگر هر چند هفته در مسابقات” MacDougall گفت. “اما برای شرایطی که ما داریم من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار خیلی خوب از نگه داشتن زبانه ها در همه.”

MacDougall که خود را كامل خواهد دانشگاهی حرفه ای با NCAA دانشگاه نوادا Wolf Pack پس از انتقال از نقطه بالا Panthers برنامه است که تنها می توان یافت در گلف کانادا در مردان, از تیم ملی.

این بدان معناست که او می داند که دقیقا آنچه که او از دست رفته در این تابستان.

“یکی از بهترین چیزهایی است که بیدار شدن از خواب در صبح و به دنبال در دنده شما و اینکه مانند, “وای, من به پوشیدن این دوباره’ ” MacDougall گفت. “آن را برگ افرا در آن و انواع سرد طرح است. بنابراین من فکر می کنم بهترین بخش این است که قادر به قرار دادن که در.

“شما مانند,” آره, من به نمایندگی از کشور من.’ آن همیشه ممکن است یک رویداد ملی است اما هر جا که روم به من می گویند که من بخشی از تیم کانادا است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>