با وجود تعطیلات آخر هفته آفتابی پیش بینی بسیاری از L. A. شهرستان پارک ها و سواحل بسته باقی می ماند این آخر هفته

آخر هفته پیش بینی برای روزهای گرم و روشن آسمان است. در طول زمان عادی بیشتر مردمی’ طرح های ساده خواهد شد: خارج شدن وجود دارد و لذت بردن از ساحل مورد علاقه خود را پارک, عمومی, استخر, یا گلف.

اما در میان coronavirus همه گیر بار چیزی جز عادی است. “امن تر در صفحه” سفارشات صادر شده توسط لس Angelses شهرستان و بسیاری از شهرهای آن تحمل با وجود زرق و برق دار شرایط.

سناریوی hodgepdge:

 • برخی از پارک های در حال بازگشایی در حالی که سایر تنظیمات و استخر های عمومی بسته باقی می ماند برای جلوگیری از جمعیت کثیری از جمع آوری و احتمالا گسترش COVID-19.
 • اکثر دوره های گلف بسته هستند در حالی که برخی از آنها افتتاح نو — با برخی از محدودیت ها در محل — در نزدیکی نارنجی و ونتورا شهرستان.
 • نارنجی شهرستان سن کلمنت باز است سواحل آن برای اولین بار در دو هفته در روز شنبه.
 • اما سواحل جنوبی خلیج و ساحل طولانی هنوز از حد گفته است.

با وجود وسوسه مقامات خواست ساکنان به موقف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و لذت بردن از آب و در چنین تنظیمات خود را متری و یا پیاده روی و یا پیاده روی به دور از دیگران است. مقامات محلی هشدار داد ساکنان نه به چشم پوشی از “بسته” علائم و بازدید تعطیل مناطق. قبل از جسارت به هر منطقه و مقامات خواست چک کردن برای دیدن اگر آن مناطق بودند در واقع باز و افتخار چنین دستور به پوشیدن پوشش صورت و اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران است.

پس از برخی مناطق نزدیک رکورد-تنظیم حرارت چهار درجه حرارت هستند به احتمال زیاد به کاهش اندکی در شنبه اما جنوب کالیفرنیا هنوز هم بسیار گرم بود تا روز یکشنبه هنگامی که خشکی جریان انتظار می رود به سرد ترین منطقه هواشناس کتی Hoxsie گفت سهشنبه, مارس 24.

در منهتن ساحل, مقامات به طور موقت باز 18 هکتار Polliwog پارک در روز شنبه در حالی که سواحل هنوز هم تعطیل. این شهرستان خواهد داد این تصمیم در روز دوشنبه برای تعیین اینکه آیا مردم استفاده می شود اجتماعی فاصله و مورد نیاز صورت ماسک پوشانده اند.

“شهر منهتن ساحل می داند که موج گرما است بر ما آخر این هفته گفت:” شهردار ریچارد مونتگمری که شهروندان هشدار داد و nonresidents در مورد فرار به ساحل. “جلوگیری از تلاش برای به دست آوردن دسترسی به ساحل, رشته ها و پارکینگ ها به عنوان آنها باقی می ماند بسته” مونتگمری گفت.

“ما می دانیم که اعضای جامعه ممکن است بخواهید به ما با بهره گیری از سواحل زیبا در این آخر هفته با توجه به دماهای بالاتر” لانگ بیچ سخنگوی Chelsey Finegan گفت. “ما همه یادآوری است که سواحل در ساحل طولانی باقی خواهد ماند و بسته آخر این هفته به موجب فعلی بهداشت شهرستان ،

تا آنجا که مجری می رود Finegan گفت: Long Beach Police Department “را افزایش قابل رویت حضور در داخل و اطراف پارک ها و مناطق ساحل” به مردم اطمینان دهد که باقی می ماند با رعایت بهداشت و نظم است.”

“آنها استناد قدرت به انجام آنچه آنها نیاز به انجام” شهردار رابرت گارسیا گفت: در یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. “آخرین تعطیلات آخر هفته شده باشه. ما می دانیم که برخی از ما در کانون مسائل همراه bluffs و بیکسبی پارک و مکان های دیگر, اما پلیس خواهد بود. ما می دانیم که ما نمی گشت هر فرد در همه زمان ها ما فقط نیاز به مردم را بر عهده دارد.”

Hermosa ساحل با استفاده از غیرنظامیان به کمک گشت.

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد که یا تحت این تصور اشتباه است که سواحل باز هستند یا این که آنها نمی دانند که آنها بسته شد” Hermosa ساحل, رئیس پلیس پل LeBaron روز جمعه گفت. “بنابراین ماموران امنیتی نقش بسیار مهمی در فقط آموزش مردم است. به طوری که ما نمی باید به طور مستمر با استفاده از گشت منابع به بیرون رفتن وجود دارد و صحبت با مردم در مورد آن است. که بسیار مفید است.”

شهرستان ونتورا مقامات در حال شل شدن تا coronavirus-موجب محدودیت در پارک ها و دوره های گلف و سواحل است. اما L. A. مسئولان شهرستان خواست ساکنان به ماندن قرار داده است.

“من نمی خواهم به التماس مردم در LA County, please don’t go به ونتورا خود را به استفاده از فضاهای باز گفت:” باربارا فرر لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر این هفته است.

آیا مردم به رهبری برای فضای باز یا فقط tromped در اطراف حیاط کارشناسان هشدار ساکنان آن را بیش از حد در گرما.مشاوره گرما باقی می ماند در اثر Southland تا 6 بعد از ظهر شنبه پیش بینی گفت.

“بزرگترین چیزی است که اجتناب از فعالیت در فضای باز در داغترین نقطه از روز به طور معمول بعد از ظهر ساعت” گفت: سامانتا کانلی, هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو ، “اگر شما انجام این کار در اوایل صبح و یا شب. ماندن هیدراته ماندن در داخل اگر شما می توانید و اگر شما به خارج از پوشیدن لباس های گشاد-اتصالات نور و رنگ لباس است.”

لس آنجلس گروه تفریح و پارک جمعه اعلام کرد که آن را فعال کرده و چهار خنک کننده مراکز برای کمک به مردم برآید. این مراکز را به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول ساعات کار. خنک کننده مراکز باز در ساعت 11 صبح جمعه بود و در 6 p. m. روز شنبه, در:

 • الحمرا: Jocelyn مرکز 210 N. چپل Ave.
 • Burbank: Buena Vista, کتابخانه 300 N. Buena Vista سنت
 • لس آنجلس: سرهنگ لئون واشنگتن پارک 8908 جنوبی Maie Ave.
 • لس آنجلس: Lincoln Heights ارشد مرکز: 2323 جهانی سنت
 • نورتریج: Robert M Wilkinson چند منظوره مرکز 8956 Vanalden Ave.
 • چشم انداز شهر: اواسط دره ارشد مرکز 8825 Kester Ave.
 • پاسادنا رابینسون پارک مرکز جامعه 1081 N. نمایشگاه اوکس Ave.
 • شرمن اوکس: شرق دره بالغ مرکز 5056 Van Nuys بلوار.
 • Sylmar: ال Cariso جامعه منطقه ای پارک 13100 هوبارد سنت
 • Whittier: Whittier, جامعه, مرکز, 7630, Washington Ave.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>