با وجود 66 بیشتر coronavirus مرگ و میر شهرستان لا مقامات نقطه به نقطه مدل که تأیید ‘ماندن در خانه’ در حال کار

پس از نزدیک به چهار هفته از اجتماعی فاصله و منزوی در خانه جدید مدلسازی نشان داد یکشنبه, مارس 22 که لس آنجلس بیمارستان ها قادر خواهد بود به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای بیماران مبتلا به موارد شدید از coronavirus کارشناسان گفت: — اما تنها در صورتی این شهرستان را 10 میلیون نفر ادامه خواهد داد به پایبندی به “امن تر در صفحه” سفارشات برای حداقل سه هفته بعد.

مثبت پیش آگهی به صورت “مسطح منحنی” وارد روز چهارم-مرگبارترین روز برای شهرستان از بحران آغاز شد: 66 جدید COVID-19-ارتباط مرگ و میر آورده این شهرستان را در مجموع به 729 نفر است.

در میان مرگ و میر گزارش روز شنبه, 48 شدند بیش از سن 65 و 38 از آنها از شرایط موجود. سیزده بين 41 و 65 و نه از آنها تا به حال مشکلات اساسی. و دو نفر بین 18 و 40 هر دو با underling شرایط.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده شماره پاسادنا یا طولانی شهرستانها که عمل خود را سلامت بخش است.

همچنین در سمت بالا برای سوم روز: تعداد موارد جدید — 1,318 آورده که به شهر کل 16,435. اما به عنوان اخیر آنتی بادی آزمایش تعیین کرده اند به مراتب بیشتر مردم — شاید حدود 4 درصد از کل جمعیت می تواند در حال حاضر آلوده شده است, مقامات گفت.

دیدن نرخ جدید مرگ و میر در شهرستان لا مقایسه با دیگر قطعات

در آخرین مدل سازی ارائه شده در دوشنبه, اگر زمان جداسازی اقدامات ادامه داد: حدود 11 درصد از لا ساکنان شهرستان خواهد بود آلوده اوت. اگر اقدامات تقویت شد بیش از سه هفته بعد فقط 5% از ساکنان خواهد قرارداد این ویروس. و بدون هر گونه اجتماعی فاصله و یا اقامت در خانه سفارش 96 درصد از ساکنان خواهد بود آلوده به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

دکتر کریستینا Ghaly که سران این شهرستان در بخش خدمات بهداشتی و درمانی وجود دارد گفت: هنوز هم قابل توجه عدم قطعیت در چه چیزهایی را می بازی. این همه تا حد زیادی وابسته به او گفت: چگونه به خوبی مردم حفظ, اجتماعی, فاصله, هنوز هم تلقی بهترین ابزار برای مبارزه با شیوع بیماری داده شده است که درمان و واکسن شد برخی از زمان است.

“ما نمی تواند کاملا مطمئن” Ghaly گفت: “و هیچ یک توپ کریستال.”

خبر خوب این بود که میزان بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر نزدیک به 1800 بيمار شد به ماندن در مورد مشابه معلق در هوا حدود 1500 تا اواسط ماه مه.

تعداد بيماران بستری است که انتظار می رود در حدود 600 اگر خط روند را تحمل. و در دسترس هواکش هنگامی که می ترسید به شدت در تامین کوتاه مدت انتظار می رود به باقی می ماند در حدود 400.

به عنوان چهارشنبه 30 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری بودند در بخش های مراقبت ويژه و 19 درصد در هواکش.

در آوریل 10, هنگامی که یک شبیه اخباری سازی ارائه شد چشم انداز به نظر می رسد بسیار بدتر است. Ghaly گفت: این شهرستان خوشبختانه به پایان رسید تا تجربه پایان کم از برآورد از موارد نیاز به بستری که در آن زمان.

“ما مطمئن بودیم که چگونه سریع است که افزایش خواهد بود یا چقدر تند است که شیب خواهد بود,” او گفت:. “ما زمان بهترین طرح توسط تعدادی از موارد ثابت باقی می ماند. ما همچنان به افزایش, اما ما قادر خواهد بود برای دیدار با تقاضا برای تخت بیمارستان.”

تعداد مرگ و میر در نهادی تنظیمات در ادامه به افزایش در روز چهارشنبه در حال حاضر تا 292 که بسیاری از آنها زندگی می کردند در پرستاری ماهر امکانات.

سلامت مدیر باربارا فرر گفت: این شهرستان همچنان به کار از نزدیک با امکانات اپراتورهای. شروع پنج شنبه محلی تلاش می توان توسط یک تیم با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری, ورود به کمک های خاص شامل شیوع بیماری و به اشتراک گذاری بهترین شیوه.

خانه های پرستاری نیز در حال ارائه در این هفته با بسیاری از لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی گفت: فرر. او اذعان کرد که آنچه مقامات بهداشت اول می دانستم که در مورد این ویروس تغییر کرده است — هر دو در مورد چگونگی گسترش آن در میان افراد بدون علامت و چگونه شايع آن در جمعیت عمومی است.

“با اطلاعات جدید در حال ظهور است که وجود دارد بسیاری از مردم مثبت برای COVID-19 که بیمار ما را مجبور به تغییر استراتژی” فرر گفت. “در گذشته ما از پروتکل نگرانی در مورد افرادی که علامتی. اما به نظر می رسد ما در اشتباه بودند.”

چیز دیگری که مقامات بهداشت شد و به احتمال زیاد اشتباه در مورد بستری فرر در چهارشنبه بود که چگونه در اوایل این ویروس می تواند در ابتدا شروع به گسترش آن در لس آنجلس است.

فرر گفت: در ماه ژانویه — به عنوان آنها را تماشا شیوع اعداد بدتر شدن در چین — او و همسالان خود در دیگر نقاط ایالات متحده مشکوک به کروناویروس در حال حاضر در ایالات متحده وارد, اما آنها توانایی تشخیصی بدانید که برای برخی از.

“در ماه ژانویه ما همه مشکوک است که ما نمی دیدن موارد که نمی شد تشخیص داده شد” فرر گفت.

“ما پیش بینی است که در سراسر کشور به ویژه در سفر هاب است که ما به احتمال زیاد شاهد عفونت بسیار زودتر از ما می تواند تشخیص,” او اضافه شده است. “در حقیقت ما شاید باید بیشتر از نزدیک نگاه در مرگ و میر. اما حقیقت این است که 20-20.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>