تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری اعتراض به کلانتر معاون تیراندازی مرگبار از آندرس Guardado

حدود 500 نفر و به دنبال آن ده ها تن از اتومبیل در یک کاروان بوق می زدند روز یکشنبه در اعتراض به تیراندازی مرگ توسط یک معاون از 18 سال سن آندرس Guardado نزدیکی Gardena در هفته گذشته.

“نه عدالت بدون صلح” معترضان شعار رهبری یک گروه از بومیان آمریکایی طبل و رقصنده.

تظاهرات آغاز شد و در تقاطع فیگوئروا خیابان و غرب ردندو بیچ بلوار نزدیکی که در آن روز شنبه تیراندازی رخ داده است.

در 2:15 بعد از ظهر چند صد نفر بودند مسدود کردن westbound خطوط ردندو بیچ بلوار. برگزاری علائم آنها برنامه ریزی شده برای ماه مارس در حدود سه مایل به نزدیکی کلانتر ایستگاه.

“ما در حال راهپیمایی به خاطر ما خسته از این فساد” گفت: Anthony Zeron, 23. “ما می دانیم که هیچ تهدید. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. قهوه ای زندگی می کند مهم است. ما در حال رفتن به نگه داشتن راهپیمایی تا در خدمت عدالت است.”

بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد این پرونده تا کنون هیچ شواهد تصویری وجود دارد عکسبرداری با توجه به L. A. شهرستان کلانتر سروان. کنت Wegener.

Guardado ظاهرا کار غیررسمی به عنوان یک گارد امنیتی از انواع در 420 W. ردندو بیچ بلوار. یک کارمند در ركوع عملکرد گفت: او کمک به خلاص شدن از شر این منطقه از برچسب زن. اما مقامات گفتند Guardado بیش از حد جوان به یک مجوز امنیتی گارد و او هیچ نشانه ای که او در امنیت است یا نه.

روز شنبه, مقامات گفت: معاون اخراج شش عکس در Guardado زیر یک پا پیگیری هر چند که هنوز مشخص نیست چه بلافاصله رسوب تیراندازی و یا دقیقا چگونه بسیاری از گلوله زده مرد جوان بود که در صحنه مرده. کالبد شکافی شد و انتظار می رود در روزهای آینده.

مقامات اجرای قانون گفت: تحقیقات در حال انجام است که درگیر صحبت با شاهدان و جمع آوری شواهد تصویری از صحنه است. نمایندگان جمع آوری شده در شش یا هفت دوربین های مدار بسته است که می تواند اسیر رویدادهای اما دو نفر از آنها تا به حال هیچ کارت حافظه Wegener گفت.

“یک حکم جستجو به دست آمده بود و دوربین از صحنه حذف شدند فرم خود را سوار و جمع آوری شواهد” وگنر گفت: در روز شنبه. “آنها در حال بررسی برای تعیین اگر آنها به حال یک پردازنده کارت حافظه که ممکن است دستگیر کرده اند که برخی از این فیلم. اضافی جستجو در حکم بود برای به دست آوردن هر وب سایت بر اساس فیلم از یک فروشنده شخص ثالث.”

Wegener گفت: تیراندازی صورت گرفت 7 ژوئن در نزدیکی همان محل که در آن نمایندگان یک دنباله خون منجر به همان ساختمان. پس از آن جستجو یافت می شود مواد مخدر و یک تفنگ ساچمهای Wegener گفت.

Guardado به عنوان سخت کار نوجوان برگزار شد که دو شغل و عاشق رفتن به سالن ورزش. او به دنبال بازگشت به مدرسه, اعضای خانواده, گفت:.

نوجوان خانواده و همچنین شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس به نام برای تحقیقات مستقل اما کلانتر الکس بیانوبا گفت که تا پیش از موعد قبل از این بخش انجام خود را بررسی کنید.

بیانوبا و مقامات بالا در یک کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی صحنه در روز چهار شنبه پس از حدود 100 خانواده و دوستان جمع شده بودند روز جمعه به تقاضای عدالت است.

یک نیمه اتوماتیک تفنگ دست داشت در Guardado بود که گزارش انجام وظایف امنیتی در عملکرد خودکار تعمیر فروشگاه زمانی که کلانتر نمایندگان مواجه ظاهرا او. Guardado شد و گفت: برای تولید یک تفنگ دستی و سپس فرار کردن جلوی خانه که در آن نمایندگان مواجه او.

مدت کوتاهی قبل از 6 بعد از ظهر روز شنبه دو کامپتون ایستگاه نمایندگان بودند در گشت زمانی که آنها را مشاهده Guardado لس آنجلس ساکن صحبت کردن به کسی که در یک ماشین که مسدود کردن جلوی خانه به کسب و کار Wegener گفت. محل خاص نهفته در unincorporated بخشی از L. A. شهرستان در نزدیکی گردنا.

به عنوان آنها را متوقف موازی به ماشین Guardado گزارش نگاه نمایندگان تولید یک تفنگ دستی و زد عازم جنوب پایین جلوی خانه بین کسب و کار. نمایندگان به Guardado در پایان از ساختمان و زمانی که یکی از آنها از کار اخراج شش عکس در او Wegener گفت.

بیانوبا گفت: این مورد نشان میدهد که اهمیت بدن فرسوده دوربین برای نمایندگان چیزی است که او گفت: او شده است فشار برای پس گرفتن اما تنها به تازگی هیئت ناظران تایید شده است.

“تا به حال هیئت ناظران در این عمل زمانی که من برای اولین بار در دفتر … این خواهد بود که اخبار آن مورد نیاز است را امروز به این دلیل که نمایندگان را به حال آنها و ما را به حال شواهد بیشتری را به منظور جلب از” بییانوئبا گفت.

بسیاری از گزارش گردش در رسانه های اجتماعی بیانوبا شد نادرست است.

“در رسانه های اجتماعی متاسفانه مردم وجود دارد گسترش بسیاری از اطلاعات آنها ندارد و پایه ای در دانش” بییانوئبا گفت. “این فقط آسیب رساندن. آن را در خدمت خانواده و یا جامعه هست. این درایوهای کل این توطئه چرخه. این افراد نیاز به کم کردن سرعت و متوقف کردن. مردم نیاز به نگه داشتن خود را به کمی بالاتر از استاندارد است.”

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید.

نویسنده کارکنان ناتانیل پرسی کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im