وکلای دفاع مارس در برلینگتون برای عدالت نژادی در ورمونت قانونی سیستم

عمومی وکیل مدافع جاش o’hara نورد تا آستین خود را سفید دکمه پیراهن و کشیده بیش از یک سیاه و سفید تی شرت مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به ورمونت عمومی مدافعان.”

او و بیش از 30 دیگر مدافعان جمع آوری شده روز جمعه در مقابل ورمونت دادگاه عالی در برلینگتون و راهپیمایی در وسط خیابان به آدرس نقش آنها در حقوقی کیفری سیستم.

در سالانه خود را مدافع آموزش یک هفته قبل این گروه موافقت کرده بود که مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت, تلاش های سیاه زندگی ماده و اعتراضات در سراسر کشور شد و برای اولین بار در بسیاری از ذهن خود را.

“این اتفاق افتاد بسیار ارگانیک,” o’hara گفت. “کسی فقط گفت که ما باید در خارج وجود دارد و نشان می دهد حمایت از ما. این واقعا اولین بار یک گروه از ما با هم بوده است و آن را فقط یک متحد: “بله.””

سارا نی یک مدافع Chittenden County, گفت که او ساخته شده است که بهانه ای برای پلیس در عمل برای بیش از حد طولانی است.

“این اتفاق می افتد نمی,” او گفت:. “ما باید به خودمان یادآوری و دادگاه و دولت را وکیل و پلیس که ما کل سیستم عدالت ساخته شده است در یک راه گریز از 13th متمم به اطراف رهایی از بردگی مردم است.”

نامشهود احساس بی عدالتی

آمریکایی های آفریقایی تبار در ورمونت زندانی هستند در اختلاف است که 10 به 1 است که از سفید پوستان با توجه به یک سال 2016 مطالعه با صدور حکم پروژه. ورمونت عمومی مدافعان دیده می شود این دست اول آنها به عنوان مشاور حقوقی ارائه شده به مشتریان که نمی توانیم خود را.

“این قابل توجه برای من که در طول نزدیک به 20 سال فعالیت حرفه ای است که همواره وجود دارد چیزی ناملموس مطرح می شود که وقتی به نمایندگی سیاه مشتریان گفت:” فرانک Twarog که دفاع عمومی کار نهفته در دادگاه فدرال.

اصلی جنگ است چگونه آدرس نامحسوس احساس بی عدالتی که او می شنود و از مشتریان خود را در درون یک سیستم است که به معنای اعمال شده به همه Twarog گفت.

فقط چند ماه زودتر Twarog دریافت یک تماس تلفنی از یکی از مشتریان خود درخواست اگر او می تواند او را بلافاصله.

“او به من لابی انتظار منطقه در پریشانی” Twarog گفت. “اجازه دهید آن را شناخته شده است که او تا به حال شده به دنبال اجرای قانون قبلی برای 25 تا 30 دقیقه و به او فکر می کردم که با آمدن به من در دفتر من آن را نوعی ایمنی است.”

Twarog فکر کردن در مورد چگونه تجربه در حال تماشا بود و نه چیزی او تا کنون تجربه کرده است.

“این کاملا ناراحت به این شخص و من تا به حال هیچ عبارت مشاوره و یا آسایش,” او گفت:. “ما اجازه داده شد به آغوش یکدیگر قبل از COVID و که بیشتر از من می تواند انجام دهد.”

نگاه به آینده

اعتراض به پایان رسید در دادگاه جنایی در خیابان گیلاس. شرکت کنندگان گذاشته چهره را در کف دست خود را با پشت خود را به عقب به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه مقدار زمان افسر درک چوین فشرده زانو خود را به گردن جورج فلوید. چوین مواجه است درجه دوم اتهام قتل و سه نفر دیگر از افسران پلیس که در حال حاضر نیز در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

O’hara گفت: او به محلی Black Lives Matter فعالان در مورد نقش دفاع در جنبش برای عدالت نژادی.

“یکی از چیزهایی که آنها به ما یادآوری شد که اگر چه آنها می تواند بیرون رفتن به خیابان و اعتراض درست مثل ما می توانیم, ما می توانید انجام دهید چیزی است که آنها نمی توانند. و این که رفتن به دادگاه, نماینده مردم و ایجاد تفاوت در زندگی خود را,” او گفت:.

وی یادآور شد این گروه برای استفاده از این ورزش به عنوان یک مراقبه است.

“من می خواهم شما را به تعمق و فکر می کنم در مورد بار در عمل خود را هنگامی که شما ایستاده بود به طوری که زمانی که شما به عقب بر گردیم تا شما را به رسمیت شناخته اند خود را از نقص و آماده خواهد شد برای ایستادن واقعا مدافع و به این جامعه چه سزاوار آن است.”

ورمونت-بر اساس وکیل ساندرا Bevans گفت که او امیدوار است این تظاهرات منجر به عمل در دادگاه.

“من امیدوارم که این ورزش و این تجمع نه تنها مرسوم،,” او گفت:. “من امیدوارم که آن را واقعا شما به اتهام زمانی که شما در دادگاه است که شما پا زدن الاغ و نام را بدون در نظر گرفتن که در آن نیاید چرا که ما در حال انجام آن را برای بشریت و ما در حال انجام به دلیل سیاه و سفید و قهوه ای در زندگی مهم است.”

تماس با Alek فلوری در [email protected] یا 201-906-8963.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im