عزیز فرماندار Newsom

در حالی که توجه ما متمرکز شده است COVID-19 و به درستی فرماندار گاوین Newsom و کالیفرنیا زمین شناسی انرژی تیم مدیریت (CalGEM) بی سر و صدا رنگ سبز روشن 24 fracking جدید اجازه می دهد. این شد اولین fracking مجوز دولت صادر کرده است در نه ماه و شامل اجازه به Aera انرژی نفت به خوبی تحریک در شهرستان کرن.

Fracking آلودگی هوا ما با سمی گازهای آلوده ما آب زیرزمینی و فشار ما را سریع تر به سمت اقتصادی و بهداشت و درمان فاجعه است که تغییر آب و هوا. علاوه بر این, یک دانشگاه هاروارد مطالعه منتشر شده در مارس 5 (اینجا) نشان داده است که Coronavirus بیماران در مناطق با سطوح بالای آلودگی هوا بیشتر احتمال دارد به مرگ از عفونت از بيمار در بخش هایی از این کشور با کاهش آلودگی هوا.

این خطر می افتد به طور نامتناسبی در جمعیت های آسیب پذیر بسیاری از آنها زندگی می کنند نزدیک به سایت های که در آن سوخت فسیلی فعالیت گیرد. این جوامع نیز تمایل به دسترسی محدود به خوب بهداشت و درمان و در نتیجه تجربه یک تهدید حتی بزرگتر از زمانی که ویروس طول می کشد نگه دارید. این یک مسئله اساسی حقوق بشر: دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و معقول و قابل زیستن آب و هوا باید یک داده برای همه ما است. در عوض فرماندار است و مجاز جدید fracking که تنها از شدت سمی بار آلودگی بر جوامع است که در حال حاضر بیشترین تهدید COVID 19.

در میان COVID-19 تنفسی بیماری همه گیر آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که بیشتر مواد شیمیایی سمی در هوا که تنفس می کنیم. در حالی که ما به دنبال Newsom را به منظور “اجتماعی فاصله” و تلاش برای نگه داشتن خانواده های ما امن CalGEM اخیر fracking مصوبات به مقدار نظارتی backpedaling که بیشتر خدشه دار سلامت عمومی است. همانطور که جوامع در سراسر این دولت باید با پیروی فرماندار stay-at-home سفارشات صنعت نفت مشغول بوده است با استفاده از این بحران برای کاهش تقاضا در قوانین و مقررات در حالی که تغییر هزینه های آن فروپاشی قریب الوقوع بر روی مالیات دهندگان کالیفرنیا.

این مسائل نه محدود به Kern County, با این حال. در خود ما county, Aera انرژی و TerraCore همچنان به دنبال حفاری چاه جدید در گربه دره میدان نفتی. با هم, آنها برای درخواست مجوز به مته نزدیک به 500 چاه. پمپاژ نفت از این چاه خواهد استخدام چرخهای بخار تزریق یک روش مشابه به fracking و که مسئول یکی از بزرگترین جریان نشت نفت در کالیفرنیا در تاریخ معاصر است. این چاه خواهد نفوذ سانتا ماریا زمین آب حوضه بر اساس آن 200 ، 000 نفر را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از کسب و کارهای محلی و کشاورزی بستگی دارد. بسیاری از آنها در نزدیکی مدارس و کلیساها و فردی خانه خانواده و امر تهدیدی برای سلامت تنفسی.

واضح است که ما سیستم مراقبت های بهداشتی آماده است برای این بیماری همه گیر. به عنوان آب و هوا اختلال, ادامه, گسترش بیماری به احتمال زیاد به سرعت در حال توسعه بیشتر. اجازه حفاری های جدید تنها تشدید این احتمال است. اجازه fracking در میان بحران آب و هوا و بحران بهداشت عمومی است و حتی بیشتر غیر مسئولانه است.

در حال حاضر فرماندار و CalGEM آژانس مسئول نفت و گاز نظارت در حال بازنویسی بهداشت و ایمنی قوانین تنظیم تولید نفت در دولت است. این یک فرصت فوق العاده ای برای آنها را ترغیب به توقف همه جدید نفت اجازه در کالیفرنیا رها کردن تولید موجود از طریق یک انتقال است که حفاظت از معیشت از سوخت های فسیلی کارگران و آغاز فرایند نورد 2,500 پا ایمنی و بهداشت مناطق بافر بین که در آن حفاری نفت اتفاق می افتد و که در آن جوامع زندگی می کنند, کار و بازی.

آخرین فرصت داد کالیفرنیا-ائتلاف گسترده از صدها نفر از عدالت زیست محیطی و سازمان های جامعه است و درخواست ما همه برای تماس با فرماندار Newsom و مطمئن شوید که او طول می کشد رهبری نه تنها در مقابله با بحران بهداشت عمومی مطرح شده توسط COVID-19 اما همچنین برای رسیدگی به بحران های ناشی از آب و هوا اختلال و سوخت های فسیلی آلودگی است.

شما به راحتی می توانید این کار را در کمتر از پنج دقیقه با پر کردن این فرم نظر. در این هفته 50امین سالگرد روز زمین است, زمان مناسب برای اقدام است.

چشم ما بر شما فرماندار Newsom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>