Dawgs, WCBL امید برای اجازه به بازی بیس بال

O کانادا.

پسران تابستان در حال ایستاده بر روی گارد برای تو امیدوار است که شما در حال بازی در کانادا بعد در ملوان ورزشگاه.

اگر نه, سپس آن را به احتمال زیاد معنی ندارد بیس بال در این سال برای Okotoks, Dawgs و غربی کانادا لیگ بیس بال.

“اگر ما نمی تواند شروع به کانادا بعد من شک وجود خواهد داشت یک فصل گفت:” جان Ircandia مدیر عامل این Okotoks, Dawgs بیس بال باشگاه.

لیگ است که به بررسی امکان کانادا بعد شروع موضوع در حال تحول پزشکی و مقررات دولت. به طوری … ایمنی ،

در اصل زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه اول ملت, WCBL تنظیم آوریل 2 drop-dead تاریخ است که در آن به جلو و کل برنامه.

اما با لیگ مارس 29 روز افتتاحیه به وضوح در معرض خطر لیگ گزینه های مطرح برای جایگزینی 56-بازی فصل به طور منظم از سال 2020 است.

یکی بود 40-بازی به صورت مختصر تقویم آغاز روز پدر روز یکشنبه 21 ژوئن.

و یکی دیگر کوتاه فصل در محله از 28 تا 32 بازی برای هر تیم شروع ژوئیه 1.

امید در حال حاضر — به عنوان یک WCBL حکام جلسه روز شنبه برای بحث در مورد وضعیت در حال تحول است — که حداقل دومی سناریو می تواند نگه دارید تا به واقعیت از بحران بهداشت و درمان.

اما آن را نیاز به کسب اجازه از مقامات بهداشتی برای شروع در کانادا روز ،

“ما در حال حاضر درخواست خود را به مقامات به عنوان آب و هوا را بهبود می بخشد و فعالیت های باز به کار محدود ایمنی, هوای آزاد, شیوه” Ircandia گفت. “کامل گرافیک ارائه این همپوشانی آلبرتا خدمات بهداشتی و مقررات تهیه شده است.

“این ناامید کننده است که آن را به این آمده است. اما راستش در حال حاضر, من می خواهم تجارت بسیاری فقط برای به دست آوردن همه سالم و جهان به حالت عادی بازگشت.”

این WCBL بعید است به شنیدن از مقامات دولتی قبل از شنبه را نشسته.

البته کلمه جاری از این استان به محدود کردن تجمعات به کمتر از 15 نفر از طریق تابستان است.

“همه گیری است که لیگ باعث خواهد شد در بهترین منافع برای بازیکنان و مربیان و کارکنان و مقامات و طرفداران گفت:” بیانیه ای را در هفته گذشته توسط WCBL. “در حالی که ما مشتاق به بازی بیس بال به هر جامعه ما می دانیم که ما باید این کار را تنها با دولت و اقتدار بهداشت رضایت.”

حقیقت این است که بسیاری از لیگ franchises صورت مالی قابل توجهی چالش های دیگر ورزشی shutdown باقی مانده است در اثر.

“این یک عمده, عمده تاثیر در دنیای کوچک ما در هر حق رای دادن” Ircandia گفت. “بسیاری از ما franchises تکیه بر جمع آوری کمک های مالی در خارج از فصل به پرداخت هزینه های عملیاتی. همه به طور متوسط 4,000 طرفداران بازی مانند ما انجام دهد. برخی از دمای 300 یا 400 طرفداران بازی بنابراین به منظور رقابت آنها تکیه اصلی رویدادهای مالی و بسیاری از کسانی که رویدادهای مالی لغو کردم به تازگی به دلیل این که شما نمی توانست گردهمایی 300 400 نفر به دلیل این ویروس.

“به طوری که آنها در یک موقعیت که در آن آنها هیچ درآمد.”

این Dawgs, خودشان, یک سازمان غیر انتفاعی تولید بسیار کمی از درآمد خود را به دلیل حضور. فصلی cashflow تولید شده از 4,000 طرفداران هر بازی کمک می کند تا برای پرداخت در طول سال هزینه.

اما با هیچ بازی می آید و نه درآمد.

“شما اضافه کردن که به تلاش برای دفاع از قهرمانی و برخی از هیجان انگیز چیزهای جدید در تاسیسات و ما فقط به دنبال به جلو به سال” Ircandia گفت. “ما مقدار زیادی از بازگشت بازیکنان است که ما دوست داریم به آینده. ما حدود چهار یا پنج بچه از ایالت اورگان بود که یکی از موتورخانه NCAA Division بیس بال آمدن. ما تا به حال سه نفر از خود ما است که در ایالت اورگان به عنوان دانشجوی سال اول آمدن به بازی.

“ما بسیار هیجان زده برای دیدن این تیم است. آن قوی است. این یک سپاه از Dawgs یا سابق Dawgs و Dawgs آکادمی grads.”

آکادمی مجازی می رود

آن را فقط به بالا Dawgs تاثیر ورزش در تابستان خاموش کردن در ملوان ورزشگاه.

آن را به آنهایی که در آکادمی مشتاق به رسیدن به غرب کانادا بیس بال لیگ Okotoks, Dawgs — و رده بالاتر از بیس بال جهان است.

که مقدار به بیش از 120 کودکان و نوجوانان در هفت تیم از جمله چشم انداز از Maritimes, Manitoba و کبک و یک تعداد انگشت شماری از مکزیکو سیتی.

آنها را Dawgs آکادمی فهرست اسامی در چيز كوچك و جزئي (13-و-تحت), bantam (16-و-زیر) و 18-و-زیر بخش.

“وجود خواهد داشت بسیاری از چیزهای هیجان انگیز اتفاق می افتد در آکادمی سمت راست در حال حاضر” گفت: این برنامه از بنیانگذاران جان Ircandia. “ما آکادمی است در طول سال. به طوری که آنها متلاشیکننده به خارج و بازی, با شروع در ماه فوریه است.”

در طول معمول بهار Dawgs آکادمی چشم انداز در حال حاضر با حضور برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه های آموزشی و یا در نمایشگاه و مسابقات در آریزونا. این برنامه همچنین ممکن است شامل یک رویداد در B. C.

“بسیاری را در حال حاضر بازی های برگزار شده حداقل 10 بازی در حال حاضر توسط” Ircandia گفت. “هنگامی که شما یک ورزشکار جوان شما فقط متلاشیکننده در درزهای. و در حال حاضر شما در حال رفتن به مدرسه و به شما در مرتب کردن خانه-محدود برای بسیاری از روز است. بازیکنان حتی نمی تواند کار کند.”

آکادمی مربیان باید, اما آمده تا با یک آموزش مجازی برنامه شامل شبیه سازی شده آموزش برای دو ساعت در روز و آمادگی جسمانی فعالیت است.

“آن را به کمک به آنها را از طریق روز” Ircandia گفت. “انتقادات و پیشنهادات من از بازیکنان و پدر و مادر است که این چیزی است که آنها به دنبال به جلو به.

“برای برخی از کودکان و نوجوانان است یا خود را به پیش نویس سال یا سال آخر خود را قبل از آنها به رفتن به کالج. آنها مضطرب به ریز لحن آنها چه کردم, رفتن, به طوری که آنها می توانید یک چلپ چلوپ بزرگ آمده سپتامبر قبل از آنها به رفتن به کالج. و در حال حاضر آنها نمی توانند به امکانات و کار یک بر یک با مربیان. بنابراین آموزش مجازی شده است واقعا موثر است. من واقعا افتخار مربیان.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>