Dawgs, WCBL مجبور به تاخیر نجومی

این Dawg روز از تابستان را در یک کل تعریف جدید در ملوان ورزشگاه.

وجود خواهد داشت هیچ Okotoks, Dawgs در روزهای تابستان برای حداقل یک یا دو هفته.

و قطعا وجود خواهد داشت هیچ Dawgs روز از بهار با غرب کانادا لیگ بیس بال ساخت “دشوار اما لازم تصمیم گیری” برای به تاخیر انداختن شروع سال 2020 فصل تا اواخر ژوئن یا اوایل جولای شروع تاریخ با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“اگر چه این شرایط در حال حرکت به سرعت به اندازه کافی در حال حاضر به نفع ما, ما می خواهیم به نگاه در همه گزینه ها به منظور بازی این سال” گفت: WCBL رئیس جمهور کوین Kvame در بیانیه ای. “شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده در اواخر ماه مه است که غیر ممکن است برای حفظ در این نقطه و در نتیجه ما متاسفانه نیاز به این تصمیم.

“در همان زمان ما بیان که با همیشه در حال تغییر و پویایی و شرایط در این همه گیر و اقدامات مورد نیاز برای محدود کردن آن, ما هنوز هم می خواهید برای حفظ امید که بخشی از فصل را می توان باید سلامت و مواضع دولت در این بیماری همه گیر را تغییر دهید به اندازه کافی به آن امکان پذیر است. ما می دانیم که ما بازیکنان با استعداد می خواهید به بازی و ما می دانیم که جوامع به دنبال مثبت دوستدار خانواده فعالیت بازگشت.

“ما در حال استقبال از آن نقش هر زمان که چراغ سبز روشن است.”

10 تیم لیگ است که متشکل از شش باشگاه در آلبرتا و چهار در استان است و امیدوار به کسب اجازه از دولت های استانی به الماس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این WCBL را حکام ملاقات روز شنبه به هش کردن و برنامه ریزی برای آینده.

“لیگ می خواهد به بیان است که همه تصمیم گیری که آیا به بازی در تمام یا بعضی از ما ballparks در این سال به طور کامل بستگی دارد راهنمایی مشاوره و تصویب در سطح محلی و استانی و مقامات بهداشت” Kvame گفت. “سلامت و ایمنی ما بازیکنان و مربیان و مسئولان و طرفداران پارامونت در تمام تصمیم گیری های ما ساخت و ما را نمی خواهد انجام هر کاری است که مطابق با مقامات بهداشت عمومی و دولت های مربوطه گردید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>