Dawgs آکادمی بیس بال استعدادهای پشت زمینه پس از بهار در خانه

آنها بهترین خود را برای شبیه سازی در میدان عمل از صفحه اصلی 10 آخرین هفته است.

عجیب و غریب-مسائل جهان از جمله …

جمع آوری قوطی های سوپ در آشپزخانه برای برخی از شانه کار در.

ضربه زدن به توپ یک توپ را روی گوه به یک شبکه در حیاط خلوت.

جای خود غلت بزنید و توپ تنیس و نورد جوراب برابر تشک در گاراژ.

اما واقعا وجود دارد هیچ جایگزینی چیزی که واقعی است به همین دلیل 118 بچه ها از Dawgs آکادمی خوشحال بودند به عقب بر گردیم به واقعی نوسان از چیزهایی که در الماس این هفته در Okotoks,.

“ما واقعا نمی شده است در این زمینه از پاییز گذشته گفت:” Dawgs آکادمی GM تایلر Hollick. “بچه ها واقعا هیجان زده در حال حاضر به قرار دادن مقدار زیادی از کار سخت به تمرین.”

قطعا آن شده است کاملا متفاوت بهار برای همه درگیر با vaunted آکادمی بیس بال که در آن آموزش مجازی — آنلاین از طریق Instagram Live — به جای اینکه در کلاس اول پیچیده و Okotoks, Dawgs بیس بال باشگاه.

این هفته آخر ماه مه قرار بود به مناسبت آغاز Dawgs فصل در غرب کانادا لیگ بیس بال — با جمعه شب, درب بازکن, در برابر میزبان ادمونتون, چشم انداز — اما این کمپین پاک شده پس از لیگ کشیده پلاگین در آن دوشنبه شب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همانطور که برای آکادمی خود دو 18-و-تحت جوخه های برنامه ریزی شده بود به بازی در کلمبیا لنگلی فروغ دعوتی هفته آینده قبل از آماده شدن برای آینده سفر به آلاباما فلوریدا و واشنگتن است.

اما فقط به عنوان مورد با تورهای مشابه از وظیفه برنامه ریزی شده برای آکادمی 16U طرف دو 15U تیم و 13U خدمه بهداشتی در سراسر جهان را بترساند تا آنها را محو کردن … حداقل تا پاییز.

به جای بازی در سطح بین المللی در مسابقات جوانان Dawgs بازی خواهد کرد هر یک از دیگر در بیشتر قسمت ها در این تابستان.

این دقیقا بهترین دستور العمل برای موفقیت است.

“تکامل آن به خصوص در یک سال بزرگ برای بچه ها در سال های بعد از دبیرستان” گفت: Hollick خود را یک 2010 فارغ التحصیل از آکادمی. “آنها همه در تلاش برای گرفتن در معرض برای دانشگاهی و/یا سطح حرفه ای.

“بچه های نوجوان در برخورد با بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر در مدرسه و زندگی اجتماعی و این فشارها از انجام این اهداف” Hollick ادامه داد. “بنابراین معمول و روزمره خرد کردن از آن همه خوب بود برای آنها. که به دور گرفته شده چند ماه گذشته بود که واقعا دشوار است برای آنها را به تعادل جنبه های فیزیکی و روانی جنبه ای از آن است.

“آن آنها را تحت تاثیر قرار بسیاری به صورت جداگانه. و به دنبال به جلو ما در حال رفتن به سعی کنید به را تشکیل می دهند برای برخی از دست تکرار برای توسعه اهداف است.”

برای سه نفر از 22 آکادمی استعدادهای نزدیک شدن به واجد شرایط برای حرکت به بعد به کالج بیس بال آنها ساخته شده یک تصمیم تاکتیکی — به دلیل COVID-19 بحران — به reclassify معنی آنها را به فاصله یک سال پس از فارغ التحصیلی از مدرسه در ماه آینده و بازگشت به Dawgs برنامه تابستان آینده.

به طور موثر کلگری درایدن Howse و همکار کوزه مت ویلکینسون, سفید, سنگ, B. C., and Davis Fenske از وینیپگ خود را به تاخیر انداخته کالج مشاغل از یک سال به ازای بیشتر ادویه با آکادمی.

“با کروناویروس در رفتن و داشتن یک فصل من تصمیم به بازگشت برای یک سال دیگر و فقط سرمایه گذاری بر روی همه تکرار که من از دست” گفت: Howse یک کلاس 12 دانش آموز از کوهپایه کامپوزیت دبیرستان در Okotoks,. “این فقط یک شانس برای به دست آوردن بهتر است. زیرا من می دانم که در این چهار سال که من در آکادمی, من بهبود یافته تر از من فکر کردم من می خواهم که. بنابراین من می دانم که سال آینده من حتی بیشتر را بهبود بخشد.”

17-year-old نگرش به تماس بهار در خانه و نه در زمین “یک دست انداز در جاده” در پیشنهاد خود را برای موفقیت در ورزش در خدمت او هست.

آن را مفید هم که میسوری را Crowder کالج با آنها Howse به دست آورده بیس بال بورس است در هیئت مدیره با حرکت خود را به پیوستن به آنها یک سال بعد.

“من شده فکر کردن در مورد آن را ماه گذشته و یا گفت:” 6-پا-1, 195-lb. Howse که همچنین یک سوم baseman. “من نمی تواند یک تصمیم اشتباه است چرا که من احساس می کنم مثل من می میرم آماده برای کالج. اما من فکر می کنم این بهترین تصمیم برای من. با Dawgs من می دانم که مربیان را در بهترین موقعیت برای دریافت بهتر و توسعه و حتی بیشتر.”

خوشبختانه برای او همان چیزی است که آکادمی و کارکنان آن زندگی می کنند.

“این بهار شده است یک ضربه واقعی به برخی از آنها — شما در واقع یک تکه از چند سال از توسعه منحنی و برخی از آنها در زمان بحرانی دوره های خود را توسعه گفت:” Dawgs آکادمی بنیانگذاران جان Ircandia که دو برابر به عنوان مدیر عامل این Okotoks, Dawgs بیس بال باشگاه. “بعضی از بچه ها رشد سریع تر و بعضی از بچه ها فهمیدن ویژگی های جانبی بیس بال سریع تر است.

“کسانی که دوباره طبقه بندی شده می توانید اینجا بمانید و فراموش ارشد خود را سال دوباره به بهره مندی از امکانات و مربیان و فرصت هایی که Dawgs در حال حاضر آنها را به طوری که آنها می تواند این باشد که خیلی بیشتر آماده و داده نشده است که, ارشد سال از آموزش است.

“برای من هیچ چیز بهتر از دیدن برخی از بچه های ما می آیند ما از طریق برنامه آکادمی از نمرات 7, 8 و یا 9 و رفتن به این سطح از موفقیت در NCAA Division 1 بیس بال” Ircandia اضافه شده است.

“و یا بهتر رتبهدهی نشده است دریافت پیش نویس به لیگ های بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im