دختر افسردگی

هر زمان که دختر نوجوانم به مردم می گوید که او خود را جشن هفتم تولد با افسردگی-حزب مضمون او می شود یک واکنش است. نه “افسردگی” او به سرعت روشن. “این افسردگی است.” که معمولا کمک نمی کند و توضیح بیشتر مورد نیاز است.

مسلما این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب. اما لیزا به حال طولانی و عمیق در رابطه با رکود بزرگ است چرا که او از صمیم قلب دوست داشتم Kit Kittredge او عروسک آمریکایی. من تا به حال در برابر دختر آمریکایی به عروسک های مد روز برای یک مدت زمان طولانی عمدتا به دلیل آنها عجیب به نظر می رسید تا حدودی cultish و تا آن زمان لیزا بود نه ابراز علاقه بزرگ در عروسک. اما او مداوم و من شروع به waver.

یکی از ژوئن شب به او زیرفشار به خواب طبقه بالا من زمزمه به تلفن با یک زن که در جواب دعوت من به این دختر آمریکایی 800 شماره. Unschooled من می خواستم به دانم چه گزینه های من بودند و او helpfully من پر از در. پس از درخواست برخی از جزئیات در مورد لیزا بود که در مورد به نوبه خود شش او توصیه می شود Kit Kittredge یک مدبر دختر که “رشد” در دوران رکود. کیت امضا با کیفیت بود و توانایی خود را به “آب و دوران سخت با شن و قدردانی” که به نظر می رسید مانند یک منطقی درس. بنابراین من توجیه هزینه Kit Kittredge آموزشی یکی برای تولد لیزا هدیه ای است که در سال یک عروسک و یک درس تاریخ پیچیده شده در یک و هرگز از آن پشیمان.

لیزا و کیت

در این ماه است که به دنبال Liza شد یک جوان متخصص در رکود بزرگ با تشکر در بخش های بزرگ به بسیار عالی کیت با مضمون کتاب است که ما نمی تواند کمک کند اما سفارش ارزشمند گام بعدی و بسیار ارزان تر از سرمایه گذاری اولیه. او یاد گرفته در مورد نمرات از افرادی که شغل خود را از دست داده و تا به حال خانه های خود وام. با کیت به عنوان راهنمای او آموخته است که در طول افسردگی مردم آغاز شده باغ پخته شده با ارزان تر مواد اولیه و کاهش در خرید. به جای خرید یک لباس جدید برای مثال کیت را می صرفه با اجازه پایین سجاف از یک لباس قدیمی اضافه کرد تزئینی rickrack به ماسک پژمرده خط مشخص شده است که سابق ظهر. این درس تاثیر: لیزا شروع به تبدیل شدن به بیشتر مفید در آشپزخانه و ذخیره ذخیره کردن یک راز از محله های قدیمی در مورد اقتصاد ناگهان چهار. او تعجب اگر او ممکن است شروع به فروش تخم مرغ و پرسید که آیا ما باید در نظر گرفتن در مرزها فقط به عنوان کیت خانواده تا به حال به منظور بالا بردن پول اضافی است. من توضیح داد که به لیزا اگر نه لازم بود سمت راست و سپس ما می تواند در نظر گرفتن این گزینه اگر ما ضربه سخت است.

فقط چند ماه پس از کیت بخشی از زندگی ما Kit Kittredge فیلم بیرون آمد. من یک شیرین و ماندگار حافظه جوان لیزا در سینما نشسته صندلی و برگزاری کیت نشسته بر دامان او — او نمی خواست او عروسک به دست یک قاب. و لیزا نیست دست هر یک از دروس در این فیلم از جمله تلخی از کیت شناخت او پدر بیکار در خط در آشپزخانه سوپ که در آن او داوطلبانه.

من اعتبار و سرزنش — برای تبدیل شدن به افسردگی را به یک تم برای تولد او سال بعد. در مجموع من سه تا از بچه ها حضور داشتند و یا هدف های بسیاری با مضمون جشن تولد سپس توسط برخی از عجیب و خوبی اجرا بیش از دیگران است. تا به امروز هیچ کس تا به حال شده است با الهام از رکود بزرگ اما لیزا و من بودند. ما ایجاد رقابتی بهنگام بازی در اطراف حلق آویز لباس در رخت حول سیب زمینی داغ و خشک کردن کاهو در یک قدیمی از مد افتاده کاهو عنکبوتی که تار میتند. ما آویزان نشانه در ما “نوانخانه” و البته ما در خدمت آن همراه با نان قهوه ای. لیزا کیک به حال rickrack شکر و تخم مرغ مرز و حزب کیسه شد کاغذ قهوه ای و شامل لوازم خیاطی. Rickrack من خوشحال به یاد بگیرند که هنوز به طور گسترده ای در دسترس در فروشگاه پارچه و تمام مهمانان در زمان برخی از خانه.

تولد ویژه آشپزخانه سوپ و rickrack کیک.

من می خواهم به فکر می کنم لیزا دوستان یاد گرفتم چیزی در آن حزب به عنوان یک دختر کوچک پرسید بسیار زود در جشن: “آنچه که از افسردگی؟” تولد دختر خوشحال بود ملزم به با یک توضیح دقیق. همه در همه, حزب بود غیر متعارف اما احتمالا ساخته شده برداشت. هیچ یک از والدین گله و شکایت هم نیست.

در چند ماه لیزا نوبت هجده. کیت و همکار او عروسک/دوست Ruthie (بله من تسلیم به یک دوم عروسک آمریکایی) با دقت بسته بندی شده همراه با همراه با کتاب و دیگر افسردگی عروسک ساز. لیزا از آنجا گرفته شده متعدد در تاریخ آمریکا کلاس و تعمیق درک خود را از زمان رکود بزرگ. او ذهنی مجهز بحران اقتصادی با آن مواجه هستیم در حال حاضر حتی اگر یکی نبود در ذهن او فقط شش هفته پیش. کیت به احتمال زیاد خواهد بود خوشحالم که می بینم که لیزا رو به زمان قطعیت آن “شن و قدردانی” را به عنوان او می تواند جمع اوری همیشه آسان نیست در حال حاضر که او را در پایان سال آخر دبیرستان از طریق یک کامپیوتر در اتاق خواب خود را. اما او نشده پیشنهاد گرفتن در مرز و در عین حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>