بدبینی بر روی صفحه نمایش

در آوریل 3, در بستم پاسخ به خبرنگار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از آن اجازه دهید. برآورد مرگ و میر ناشی از COVID-19 است تقریبا به طور قطع شده است به کرات خود را به پایان می رسد.

این نیروی کار است گفت: شاید چند میلیون مرده در بدترین حالت شاید یک زن و شوهر از صد هزار با مداخله و شاید 100,000 با یک معجزه است. اما بعد از آن تعداد برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی بالا است.

کارشناس آمار که مدل گفته می شود تولید این برآورد کرده است گفت: در تلویزیون مصاحبه که او نمی داند که چگونه سیاستمداران باید با استفاده از مدل خود برای رسیدن به آن کل. برآورد خود بسیار پایین تر است.

پس چرا این مردم ما را بترساند ،

مغلوب ساختن پیشی جستن امروز گفت که با رهبری خردمند ما خواهد آمد به خوبی تحت که 100000. این است که مسیر خود را به ادعا موفقیت در پاسداشت.

این یک تکنیک قابل ملاحظه ای مشابه به شیوه های کسب و کار در هر سرمایه گذاری او همیشه در زمان. وعده به ثبت نام در مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه ثروت بودند هرگز ممکن است اما آنها را تشویق به ثبت نام.

او کف فروش آپارتمان و آپارتمانهای از پاناما به نیویورک به ترکیه و سپس راه دور اغلب از خروج از سرمایه گذاران هنگامی که او در زمینه ورشکستگی. او وعده داد که کارگران ساخت و ساز و کسب و کارهای کوچک است که می تواند غیر انتفایی و سپس قصور در آنها.

بنابراین او نهفته است و نه خجالت به دیگران دروغ برای او. پنس و دیگر toadies گزارش “حقایق” در این نمایش سیاسی همایش هستند و تمایلی به رفتن همراه با دروغ است. کسانی که نمی رویم همراه هستند در سمت چپ از توجه و شکوه و عظمت. که در آن بود Fauci امروز وقتی که تهمت حاضر به توصیه همه کشورهای رفتن به پناهگاه در صفحه اصلی و تمام مردم ماسک ،

اکثر آمریکایی ها به سادگی هرگز ملاقات یک مرد به عنوان amoral ruthless و بدبینانه به عنوان کسی که ما را اشغال کاخ سفید.

بدبینی در DisplayWe باید به او تماس بگیرید ، ما به رد او نهفته است. ما باید برای صرفه جویی در کشور ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>