کاهش به الاییواسدی پلیس می تواند بودجه را تحت تاثیر قرار ارزشمند مربی برنامه های طرفداران می گویند

یک برنامه محبوب است که مربیان دانش آموزان — و در برخی موارد پرورش این نوع از آینده مأموران اجرای قانون که طرفداران برای پلیس اصلاحات می گویند در حال شدت مورد نیاز است — می تواند نهفته باشد زمانی که به لس آنجلس Unified School District کاهش بودجه به آن نیروی پلیس 35 درصد.

در حالی که جزئیات هنوز به نهایی لس آنجلس مدرسه اداره پلیس مواجه خواهد شد 25 میلیون دلار کاهش به احتمال زیاد منجر به از دست دادن حدود 65 پردیس افسران پلیس و همچنین کاهش به مربیگری برنامه هایی مانند پلیس کاشفان.

این LASPD کاشفان برنامه شبیه به دیگر مانند آن در سراسر کشور به افراد جوان آشنایی با یک حرفه ای در اجرای قانون و همچنین برای شرکت در تیم ساختمان و نظارت فعالیت های, با توجه به Sgt. Cheron Bartee. در L. A. متحد, این برنامه به طور معمول بین 60 تا 100 دانش آموز ثبت نام.

“این نوع از یک نسخه اصلاح شده از آکادمی پلیس,” Bartee گفت.

این برنامه دارای توانایی برای تغییر زندگی, او گفت:.

“به طور کلی مدرسه پلیس متفاوت است” Bartee گفت. “ما ایجاد ارتباط با همه بچه ها. هدف ما این است که نه به جرم بچه ها. من خیلی دل به شنیدن چیزهایی که گفت: در این جلسات هیئت مدیره. بسیاری از افسران من دیده ام در گروه ما خیلی خوب است. من واقعا مطمئن هستم که این از آینده است.”

Bartee گفت: آن را سخت به تصور کنید که با توجه به کاهش بودجه خواستار آن شدند که تقریبا هر برنامه نمی خواهد تحت تاثیر قرار. هیئت مدیره بود و انتظار می رود به کسانی که تصمیم گیری در هفته های آینده.

“چیزهای زیادی وجود دارد عدم اطمینان در جریان به دلیل کاهش بودجه,” Bartee گفت. “من فقط نمی بتن پاسخ به دلیل چه مقدار است که گرفته شده و چه آن را مانند نگاه برای آینده ما که هنوز نامشخص است.”

هیئت مدیره در هفته گذشته رای دادند و 4 به 3 به بریده بریده $25 میلیون از 70 میلیون دلار بودجه در پاسخ به درخواست دانشجویان و فعالان در پاسخ به Black Lives Matter جنبش و کشتن جورج فلوید و دیگران را در دست پلیس است.

در برش بودجه این هیئت همچنین کارگردانی مقدار مساوی از پول صرف شده در جایگزین برنامه به باند کاهش و همچنین مشاوران و کمک های دیگر. جزئیات دقیق pf که هزینه های بیش از حد شده اند به طور کامل کار می کرد.

روز پس از تصمیم گیری در چهار شنبه 1 جولای LASPD رئیس پلیس تاد چمبرلین استعفا داد. در آخرین روز خود را به عنوان رئیس چمبرلین دقیق یک سری از کاهش خواهد بود که به احتمال زیاد اگر این کاهش از طریق رفت و در میان آنها از دست دادن افسران و اثرات به نظارت برنامه ها.

علاوه بر چمبرلین گفت که این گروه از دست خواهد داد شب گشت در زمانی که این منطقه مواجه شد افزایش منازل به قصد سرقت. از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدارس در ماه مارس LASPD افسران ساخته شده اند 57 دستگیری مربوط به منازل به قصد سرقت در پردیس چمبرلین گفت.

Bartee گفت: یکی دیگر از عمده نقش مدرسه پلیس است که می تواند تهدید است توانایی خود را برای نظارت بر رسانه های اجتماعی و اقامت در تماس با دانش آموزان به دقت اشاره کردن تهدیدات احتمالی و یا کسانی که ممکن است مایل به علت آسیب.

عضو هیئت مدیره مونیکا گارسیا در این هفته تاکید کرد که هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود و در عین حال در مورد آنچه که دقیقا می توان برش.

“هیچ کس قطع کاشفان برنامه” گارسیا گفت: شنبه, جولای 7. “اگر تصمیم به انجام آن بعدا خواهد آمد.”

گارسیا دو هفته قبل پیشگام تلاش برای حذف کامل این منطقه را به آژانس امنیت در میان گزارش هایی که دانش آموزان شده بود mishandled. برخی از کسانی که گزارش رد شد توسط افسران و گارسیا با تلاش های که در آن زمان افتاد ،

“ما از شنیدن این راه فردی روابط می تواند تغییر زندگی” گارسیا گفت: در روز سه شنبه. “این در مورد دسترسی و فرصت است.”

در پاسخ به تصمیم هیئت مدیره شنیده از دانش آموزان این هفته عمیقا تحت تاثیر قرار توسط پلیس کاشفان و برنامه های دیگر و همچنین پردیس پلیس به طور کلی در الاییواسدی. چندین فعلی و سابق دانش آموزان به اشک منتقل شدند در فکر از دست دادن هر یک از آن. دیگران در مورد یک LASPD افسر که راهنمایی آنها را با محبت عمیق.

“من احساس من تا به حال مسئولیت بیش از من تا به حال قبل از. من فقط تغییر و رفت و در یک مسیر” گفت: Gardena دانش آموز دبیرستان Jaylan بسوزم. “هنگامی که من رو به کاشفان آن برنامه سرگرم کننده بود. آن را به من آموخت و انضباط و نگه داشته من از مشکل.”

ریموند Menefee گفت که او مورد آزار واقع شدند هر روز به عنوان یک دانشجو و یک LASPD افسر به او کمک کرد تا از طریق آن با پیوستن به پلیس فعالیت های لیگ, یکی دیگر از برنامه های است که می تواند در صورت کاهش تحت آینده کاهش بودجه.

“من ماند و بعد از مدرسه و ساخته شده بسیاری از درس های ارزشمند من نمی خواهد رفت در غیر این صورت” Menefee گفت. “آنها (مدرسه افسران پلیس) اغلب افرادی که برای اولین بار بچه ها به که در پریشانی چون آنها وجود دارد هر روز و نه فقط برای تامین امنیت اما حمایت عاطفی است.”

لاون دانش آموز دبیرستان الکسیس Fimbres گفت که او بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفت توسط یک LASPD افسر که در زمان زمان برای ارتباط با او پس از رفتن را از طریق تروما.

“او را دیدم که من از درون شکسته,” او گفت: هیئت مدیره این هفته است. “او را دیدم من در راهرو. او به من امید داد. اگر شما را دور کاشفان برنامه وجود خواهد داشت و بچه ها مثل من که اصلا فرصت های شبیه به آن.”

از دیگر سخنرانان روز سه شنبه با تمرکز بر امنیت. یک فرد ایفا تصویری از یک دانش آموز در حال حمله. پسر با مادر راشل راس گفت که او هنوز هم در شوک و دل شکسته پس از آنچه او پسر را تحمل کردند. این ویدئو را به او نشان داد مصرف مکرر مشت به سر توسط یکی دیگر از دانشجویان.

او گفت: یک مدرسه افسر پلیس نمی تواند پاسخ به او را ضرب و شتم به این دلیل که آنها در محل دیگری است.

“متاسفانه هیچ افسر پلیس در اطراف” او گفت:. “ما باید بیشتر افسران پلیس در مدارس و نه کمتر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>