فرهنگی رابط پشتیبانی از زبان انگلیسی یادگیری دانش آموزان و خانواده های آنها در مدرسه بسته شدن

اولین چیزی که در صبح هر یک از نور بول دانش آموزان می توانید انتظار یک تماس از او.

یا دقیق تر آنها می توانید انتظار پدر و مادر خود را به آمده barging به اتاق خود را و آنها را به سوی تلفن تا بول می توانید یادآوری آنها را به خارج شدن از رختخواب و آماده برای کلاس مجازی جلسات.

“زمانی که من در صبح, آنها در حال حاضر می دانید که چرا من خواستار” بول شوخی.

به عنوان یک رابط فرهنگی برای برلینگتون مدرسه منطقه بول پشتیبانی از دانش آموزان و خانواده ها که صحبت می کنند سومالی و Maay Maay که در آن او مسلط است به عنوان آنها حرکت نظام آموزش و پرورش. خیلی از این کار خم در بول و دیگر رابط’ تاسیس نقش را در جوامع خود خدمت به عنوان یک “کارگزار فرهنگی” بین مدرسه و خانه. بول و خانواده اش زندگی کرده اند در ورمونت از سال 2004 و پس از خروج از یک اردوگاه پناهندگان در کنیا و پس از تشکیل جامعه با بستگان و دیگر سومالی که تماس برلینگتون صفحه اصلی.

“‘روزی من یک رویا است که من خواهد شد مشغول به کار در دبیرستان به عنوان یک معلم,'” بول یاد بازگویی یک سخنرانی او را به یک کلاس زبان انگلیسی یادگیری دانش آموزان پس از فارغ التحصیل از برلینگتون دبیرستان در سال 2008.

“من نمی دانم در آن زمان که من می تواند کار به عنوان یک رابط فریبورگ گفت. اما زمانی که یک فرصت شغلی در مدرسه را باز کرد تا در سال 2015, او رفت برای آن به رسمیت شناختن نیاز به سومالی دانش آموزان و خانواده ها در منطقه به دنبال آموزش و پرورش است.

Coronavirus اثرات ورمونت دانش آموزان:

  • بسیاری از دانش آموزان باید تصمیم گیری در دانشکده ها بدون پردیس بازدید: چگونه تورهای مجازی کار می کند ؟
  • چگونه ورمونت خانواده ها می توانند با استفاده از PBS به تقویت آموزش از راه دور در طول COVID-19 همه گیر
  • چگونه ورمونت, معلم, مربی, انطباق, یادگیری از راه دور

این روزها که گریبان خانواده ها را با چالش های از راه دور آموزش بول به طور معمول متون خانواده از طریق واتساپ ارائه همه چیز را از یادآوری به نگه دارید تا با مشق شب خود را به مشاوره برای پدر و مادر در تلاش برای حرکت به حالت بیکاری سیستم.

“من بسیار فروتن” گفت: بول. “من عاشق کمک به مردم این من را خوشحال می کند و این کار شگفت انگیز است.”

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>