نرخ جرم و جنایت ادامه روند نزولی در سانتا باربارا شهرستان

روز چهارشنبه بعد از ظهر کلانتر دفتر خود را منتشر 2019 آمار جرم و جنایت در شهرستان سانتا باربارا, که تا به حال روند نزولی پس از 2015 در اکثر مناطق به ویژه جرم و جنایت خشونت آمیز. یک چشم انداز مثبت در ملک جرم و جنایت افزایش یافته است که 2.8 درصد در مقایسه با سال 2018 به معنای آن است که به طور کلی نرخ جرم و جنایت بود و 1.6 درصد بالاتر از سال گذشته است. اما یک نگاه دقیق تر نشان داد برخی از نشانه های دلگرم کننده: شهرستان جرم و جنایت نرخ 15 درصد پایین تر از متوسط 10 ساله و جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته بود بیش از 6 درصد پس از سال 2018 آوردن جرم و جنایت خشونت آمیز با نرخ 28 درصد کمتر از 10 سال به طور متوسط.

مطالعه معافیت جرم را به دو دسته بندی ها: قسمت, من, که بیشتر جرائم جدی است که “شامل زور یا تهدید به زور” و بخش دوم که “کمتر جرائم جنایی.” قسمت من جرم و جنایت خشونت آمیز را دیدم 6.4 درصد کاهش و گزارش موارد تجاوز به عنف کاهش یافت 50 درصد است. قسمت من ملک جرایم به طور کلی با افزایش 1.6 درصد و در بخش دوم جرایم شاهد یک افت جزئی از 0.3 درصد است. در رده که برخی از جرایم مانند رفتار آشوبگرانه و تقلب معنیداری کاهش می یابد در حالی که دیگران مانند مشروب نقض قانون و DUI دیدم upticks در مقایسه با سال گذشته است.

مطالعه تلفیقی از داده های جرم و جنایت برای Goleta Solvang Buelton, کارپینتریا و unincorporated areas of Santa Barbara County است. از تمام مناطق کارپینتریا شاهد بیشترین افت گزارش 48 درصد کاهش در جرم و جنایت خشونت آمیز و 25 درصد کاهش در اموال و جنایت. Goleta دیدم جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش 25 درصد اما ملک جرم و جنایت افزایش 21 درصد است.

در Solvang, اموال, جرم و جنایت افزایش 17 درصد جرم و جنایت خشونت آمیز افزایش یافت 25 درصد کلانتر دفتر اشاره کرد که با توجه به Solvang کم تعداد افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز مبتنی بر افزایش دو جنایت های اضافی از یک سال. Unincorporated areas دیدم جرم و جنایت خشونت آمیز و جنایت علیه اموال افزایش یک درصد و Buellton دیدم هیچ تغییر در هر دو ملک جرم یا جرم و جنایت خشونت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>