CPL رول جزیره بازی به کل فصل دوم از فوتبال

200-برخی از بازیکنان از کانادا لیگ برتر خواهد لذت بردن از آن را برای سه تا شش هفته در بازگشت به فوتبال سناریو.

جزیره زندگی است.

200-برخی از بازیکنان از کانادا لیگ برتر خواهد لذت بردن از آن را برای سه تا شش هفته در بازگشت به فوتبال سناریو.

بله … کانادا حرفه ای پینگ پنگ لیگ برتر بازگشته است و رهبری به شارلوت تاون به صورت کوتاه, فصل دوم برای جبران از دست دادن 2020 کمپین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بنابراین در جزیره پرنس ادوارد می شود به عقب رها و در داخل یک حباب وجود داشته باشد چه نامیده می شوند جزیره بازی ها, آغاز Aug. 13 شامل تمام هشت تیم از CPL در مختصر از تعقیب و گریز برای قهرمانی و جایزه به ستاره شمال سپر.

“این یک روز بزرگ گفت:” CPL کمیسر دیوید Clanachan بر ساخت اعلام روز شنبه از طریق زوم. “بازیکنان بسیار هیجان زده هستند. باشگاه ما مالکیت هیجان زده است. لیگ ما است و هیجان زده است. ما برنامه ریزی شده این کار را برای مدتی.

“این فصل ما.”

آن را عجیب و غریب یک اشکالی ندارد.

به جای آن از چه قرار بود هفت ماه نجومی که هرگز از زمین با توجه به COVID-19 تجربه CPL را با سریع-اعتصاب مبارزات انتخاباتی.

آن شروع می شود با افتتاح-مرحله گروهی از 28 بازی ها, پا زدن شروع شده توسط این دو فینالیست از سال گذشته — سواره نظام FC و دفاع از قهرمان جعل FC — on Aug. 13 که می بیند هر یک از هشت باشگاه هر بازی یک بار دیگر.

بالا-چهار تیم پس از آن پیشرفت به گروه دوم مرحله که ویژگی های هر طرف دوباره بازی هر یک از دیگر در یک بار.

دو جوخه از وجود میدان در CPL Championship یک بازی مسابقه برای تصمیم گیری لاف زدن حقوق برای سال 2020 است.

تمام مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته در یک محیط جدا در UPEI فارغ التحصیلان رشته در چرلتتون با پنج جایگزین حکومت در اثر.

برنامه کامل خواهد شد نورد در چند روز آینده.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de