CPL کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان و کارکنان

کانادا لیگ برتر لگد به پرداخت-برش حالت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

حرکت لازم توسط داخلی فوتبال مدار آمد دوشنبه و شامل کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان و کارکنان.

“کانادا لیگ برتر و عضو آن باشگاه مشغول به کار سخت برای به حداقل رساندن اثرات که COVID-19 انجام شده در کسب و کار ما” گفت: CPL کمیسر دیوید Clanachan. “علی رغم بهترین تلاش های ما در حال حاضر نیاز به ایجاد تنظیمات به عملیات ما از جمله حقوق و دستمزد از ما کار سخت و پرشور بازیکنان و مربیان و کارکنان است.”

“بازیکنان باید 25 درصد از قرارداد خود را معوق در حالی که مربیان کادر فنی و باشگاه ها و لیگ کارکنان را کاهش دستمزد در طول این زمان به چالش کشیدن به منظور حفظ به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به کار.

“ما از ما اختصاص داده شده به بازیکنان و مربیان و کارکنان برای کمک به ما به اشتراک بگذارید وزن این دشوار و چالش ها” Clanachan ادامه داد. “و ما مشتاقانه منتظر شروع فصل ما و استقبال از بازگشت شگفت انگیز ما طرفداران هنگامی که مقامات می گویند که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

اول-حقوق و دستمزد سال, فلیپ فلاپ شد بنا به گزارش ها در حدود $750,000 هر تیم با بازیکنان به طور متوسط از $50,000 در هر.

CPL برنامه ریزی شده بود به شروع فصل دوم خود را در این شنبه گذشته اما بحران بهداشت و درمان به تعویق افتاد که kickoff به طور نامحدود.

پس از CPL موفق اولین مبارزات انتخاباتی, کمیسیون نیز خطاب سوال در مورد قدرت لیگ در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“همانطور که در هر کسب و کار شما انجام آنچه شما باید انجام دهید و تنظیم به عنوان شما بروید” Clanachan گفت: کانادا مطبوعات در هفته گذشته. “اما ما در این اجرا.

“این یک بازی طولانی در اینجا ما بسیار متمرکز در مورد آنچه که ما در حال رفتن به ساخت و میراث ما را ترک خواهد کرد و به جلو رفتن. که تغییر نمی کند در تمام.”

این لیگ متشکل از کلگری سواره نظام FC, Hamilton, جعل FC, Winnipeg را بگیریم FC, FC, ادمونتون, انتاریو York9 FC, Nova Scotia را HFX سرگردان را FC, اتلتیکو اتاوا — جدیدترین علاوه بر این به CPL — و ونکوور جزیره اقیانوس آرام FC.

لیگ در ادامه گفت که CPL و عضو آن باشگاه هستند خدا را شکر برای تمام خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ خود را در تلاش های قهرمانانه برای پهن کردن COVID-19 منحنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>