CPL می تواند بازگشت به عمل زودتر از بسیاری از ورزش لیگ

ترس طرفداران فوتبال.

کانادا لیگ برتر ممکن است به بالا و در حال اجرا به خوبی قبل از هر یک از دیگر در آمریکای شمالی ورزش لیگ معلق توسط coronovirus بیماری همه گیر.

در حالی که شیر شده در روز شنبه در سه استادیوم در کانادا — از جمله در همیلتون Tim Hortons زمینه که در آن یک پخش از CPL نهایی شد و قرار بین سواره نظام FC و دفاع از قهرمان جعل FC — و پس از آن هفته ها و حتی ماه ها ارزش بازی نیز در مکث داخلی مدار ممکن است به بازگشت به قبل از هر گونه اقدام دیگر, فوتبال, هاکی, بازی بسکتبال یا بیس بال لیگ فوتبال.

“اولین و به احتمال زیاد وضعیت خواهد بود اواسط تا پایان ماه ژوئیه که تنها ما را ترک سه هفته پیش فصل گفت:” سواره نظام کاپیتان نیک Ledgerwood. “حتی اگر زن و شوهر اول از بازی پشت درهای بسته و من فکر می کنم بسیاری از مردم خوب خواهد بود که با. فقط به فوتبال بازگشت رفتن شما باید چیزی برای بازیکنان و طرفداران به تماشای برای تشویق و لبخند بزنم.”

ممنوعیت سفر بین ایالات متحده و کانادا وجود دارد که به دلیل COVID-19 بحران یک مانع عمده برای راه اندازی مجدد از هر لیگ در خصوص, NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال. مهم نیست که اگر کانادا بهبود سرعت بیشتری از این بیماری همه گیر از آمریکا تا مرز بازگشایی شد.

حتی لامپ کم مصرف — تنها دیگر مشخصات بالا داخلی ورزشی لیگ در کانادا — چهره که مانع تقریبا با نیمی از بازیکنان خود را در حال آمریکا.

همان می رود برای لیگ برتر فوتبال … حتی بیشتر از آن با بسیاری از بازیکنان آن نقطه از خارج از کشور.

“آره … ما ممکن است لگد کردن قبل از MLS زیرا بدیهی است که با سفر بین کانادا و ایالات متحده آمریکا, شما هرگز می دانم آنچه اتفاق می افتد وجود دارد در حالی که ما به شدت به لیگ داخلی” گفت Ledgerwood اضافه کردن دو نفر از سواره نظام بازیکنان از جمله خود اروپا هم تیمی — در حال حاضر در کانادا در انتظار جهانی بهداشت شیوع.

این همان پرسنل عاقلانه برای این هفت نفر دیگر باشگاه های لیگ.

“و اگر ما لگد کردن در فصل تابستان وجود دارد نه بسیاری از لیگ های که در حال رفتن به بالا و در حال اجرا” Ledgerwood ادامه داد. “بنابراین ممکن است وجود دارد بسیاری از چشم ها و تمرکز بر روی CPL.”

این درست است که با Calgarians گرسنه برای ورزش کانادا در لیگ برتر ممکن است تنها نشان می دهد در شهر, نقشه کشی علاقه از چند گوشه از جامعه از آن در حال حاضر می برد.

و با فرمت کانادایی به دنبال نوعی از عمل زندگی می کنند به احتمال زیاد به فوتبال حلقه یک دیگر نگاه کنید.

البته که فقط به انجام شگفتی برای سال دوم مدار تلاش برای به دست آوردن یک قوی تر جای پایی در بازار کانادا.

“آره … من امیدوارم که چنین گفت:” سواره نظام کهنه ماسون Trafford. “من فکر می کنم ما انجام داده ایم بیش از حد و آمده تا کنون در یک دوره کوتاه از زمان است که این امر می تواند احمقانه به اجازه دهید آن بروید. این امر می تواند مانند یک زباله.”

در واقع آن چیزی که خوب CPL لذت می برد یک بنر اولین سال گذشته است.

چرا که کمتر لیگ ممکن است باید آن را در بسته بندی با COVID-19 بحران خاموش کردن ورزش جهان است.

“اگر این بازگشت در NASL روز من فکر می کنم که لیگ را درست خورده حق دور بدون شک” Ledgerwood گفت: در حال حاضر از بین رفته North American Soccer League مدار آغاز شد که در سال 2011 با هشت تیم از جمله FC ادمونتون و اتاوا خشم FC. “اما من فکر می کنم یک چیز خوب که CPL انجام داده است به خوبی انجام شده است مشق شب و علت سعی و کوشش در مورد مالکیت گروه در هر یک از شهرستانها. آنها چشم انداز و جیب از طریق پنج از 10 سال اگر همه چیز نمی رویم هست. بدیهی است که هیچ کس پیش بینی کرد چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

“اما من فکر می کنم مالکیت گروه به خوبی به اندازه کافی که آنها می توانند این کمی از آمار و امید, ژوئیه, ما می توانیم نجات یک فصل در اینجا.”

این کمک می کند که هیچ کس در CPL خانواده است قرارداد COVID-19.

که حتی پس از عضو جدید اتلتیکو اتاوا بازگشت زود هنگام از آموزش در اسپانیا کشور ضربه سخت در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس و York9 FC ساخته شده راه خود را از زمان صرف شده در فلوریدا.

اما آن را بیشتر به یک عهد به چه قوی لیگ تبدیل شده است در یک زمان کوتاه است.

“و با این لیگ بودن بخشی از تصویر بزرگتر بر روی جاده به 2026 جام جهانی و کشور میزبان وجود خواهد داشت که فدراسیون می خواهد به دیدن ما موفق از طریق برخی از زمان سخت” اضافه شده Cavs GM/سر مربی تامی Wheeldon جونیور

“تمام چیزی که می کند قطعا شیرین کاری پیشرفت ما شده ایم ساخت اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که از طریق این همه ما متحد خواهد بود و دوباره ما قوی تر خواهد بود.

“این اوراق خواهد شد سخت تر زمانی که ما از این طریق دریافت کنید.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>