COVID-19: با آب و همکاری آلبرتا گلف امید انتظار بازی است که تقریبا بیش از

این برزنت کشیده شده است این سبزها.

پین شده اند در.

با ذوب برف و درجه حرارت در بچه برخی از آلبرتا گلف می تواند داشته باشد — در شرایط عادی — باز شده است در هفته های گذشته است.

“تلفن شروع به زنگ خاموش قلاب و من فکر می کنم دیگر این می رود بیشتر است که اتفاق خواهد افتاد” گفت: Chris McNicol از خالی clubhouse در Woodside گلف در ایردری جایی که او مدیر عملیات برای 18-سوراخ پاتوق کرده است که آماده پذیرایی از اعضا و بازیکنان چهار شنبه. “ما هنوز در حال تماس گرفتن از مردم گفت:” وقتی که شما باز است؟’ برخی از مردم واقعا نمی دانند که ما بخشی از سلامت به منظور خاموش کردن و همچنین. که بخشی از دلیل من اینجا هستم در روز یکشنبه — فقط مطمئن شوید که هیچ کس دزدانه بر روی اموال ما را به بازی گلف.”

کسانی که در آلبرتا گلف صنعت امیدوار است که fairways و سبزی نمی تواند خالی برای مدت طولانی.

مانند بسیاری از دیگر امکانات تفریحی و غیر ضروری کسب و کار, دوره های آموزشی در حال حاضر محروم از باز کردن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

آنها درخواست برای معافیت آماده برای پیاده سازی پارک و بازی و پایبند به یک لیست طولانی از اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان می توانند rip دیسک و خواندن putts در حالی که همچنین احترام به فضای شخصی لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

“ما اعتقاد داریم ما را دریافت اخبار مثبت از دولت استانی در این هفته گفت:” بروس مک آلیستر سابق MLA است که کار به عنوان سخنگو و استراتژیست برای آلبرتا فصل ملی متفقین گلف انجمن (نگا). “خود را راه اندازی مجدد استراتژی اعلام خواهد شد شنبه یا یکشنبه و ما را تشویق آنها را تشخیص ارزش آنها را تشخیص شما می توانید بازی گلف و با خیال راحت اجتماعی-فاصله. بنابراین گلف خواهد بود امیدوارم در میان موج اول دوباره دهانه.

“من تصور می کنم آنها را در خارج از منزل بزرگ که در آن مردم می توانند خارج و با خیال راحت اجتماعی-فاصله. گلف نوع یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به عنوان یکی از اولین به آن بروید.”

Course-تعمیر و نگهداری کارگران اعلام شده است ضروری و چمن-مراقبت از کارکنان بودند قطعا مشغول این هفته با مدتها در انتظار رسیدن بهار است.

موری McCourt مدیر کل در Ranch Golf & Country Club, گزارش روز شنبه شده اند روز افتتاحیه که در آن محبوب عمومی طرح فقط یک کیلومتر خارج از ادمونتون را در محدوده شهرستان. آنها به اصلاح فنجان به طوری که توپ به سختی قطره زیر سطح زمین و یک greeter شده اند انتظار در جلو ورودی به مطمئن شوید که گلف بازان به حال رزرو سه راهی زمان و آگاه از قوانین و مقررات و انتظارات.

با توجه به Slade پادشاه افسر ارشد عامل برای بازی گلف کلگری لینک Gleneagles و آبی شیطان شده اند آماده برای divot-حفر روز پنج شنبه با HeatherGlen و آرامش فقط در یک روز پشت سر گذاشت. آنها دستور داده اند که اهرمهای خاص به خود را بازیابی توپ از سوراخ تنها با استفاده از یک ور رفتن معمولا.

بحث بر par-به دنبال در طول یک بیماری همه گیر شده است به یک موضوع داغ در آلبرتا — صفحه اصلی-300-plus گلف — و این که بعید است به تغییر به خصوص در حال حاضر که مادر طبیعت است.

پس از گسترش انفجار زمستان این بود که در اولین آخر هفته که درآمد از دست رفته نمی تواند در آب و هوا.

“ما فقط در انتظار چراغ سبز به طوری که ما می توانید باز کنید و با خیال راحت مهمان پشت در زمین گلف” McCourt گفت. “ما به وضوح نگران سلامت و ایمنی از همه. اما گلف صنعت در آلبرتا در کانادا و سراسر جهان, واقعا, با, انواع, بهترین شیوه برای اطمینان از مهمانان گلف و کارکنان نگهداری امن و اجتماعی فاصله بسیار آسان در یک زمین گلف است.

“با خیلی نیاز در حال حاضر برای توانایی به خارج و خارج شود و برای سلامت جسمی و روانی گلف چیزی است که می تواند بسیار مفید و بخشی از راه حل برای بسیاری از مردم است.”

عطف تمرکز خود را به اقتصادی تاثیر McCourt افزود: “ما می دانیم که ما به تنهایی نیست. اکثریت قریب به اتفاق صنایع در حال صدمه زدن به در یک راه بزرگ است و ما قطعا از این قاعده مستثنی نیست.”

گلف شده است سبز روشن در B. C. در واقعیت وجود دارد birdies و bogeys ساخته شده در یک زن و شوهر از آهنگ در کلمبیا دره — کمتر از سه ساعت رانندگی از کلگری — این آخر هفته گذشته.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف اعلام کرد که divot-سنج مجاز خواهد بود برای ضربه زدن به لینک مارس 15, اما با یک لیست طولانی از حکم — از جمله افزایش فنجان 20 دقیقه فاصله بین توپ را روی گوه بار و که همه در دوره دستشویی باید بسته باقی می ماند.

با توجه به نقشه در حال به روز رسانی توسط گلف مشاور بازی در حال حاضر مجاز در 39 از 50 ایالت در ایالات متحده آمریکا

“این ثابت می شود بسیار امن است. آن را ثابت شده است که مردم می توانید بکشید تا بازی تمام دور و ترک و هرگز به عرض دو متر از کسی گفت:” پادشاه و اضافه کرد که هر چهار بازی گلف کلگری خواص خواهد شد که کارکنان مستقر در washrooms برای مایع پس از هر استفاده. “بنابراین ما آماده هستیم. ما در حال آماده شده است. ما می تواند آن را انجام دهد بسیار متفکرانه و بسیار امن است.”

نه تا زمانی استانی مقامات بهداشتی به رفتن پیش.

“من فکر می کنم به عنوان آب و هوا گرم درجه حرارت خواهد شد تا در دولت بیش از حد” مک آلیستر گفت. “من فکر می کنم دولت آن را احساس می کند. من فکر می کنم آنها آن را درک کنند. من فکر می کنم آنها می خواهند به انجام کار درست. پاداش برای ما است و ما باید ایجاد گسترده ترین پروتکل و مجموعه ای از دستورالعمل ها در کشور است. آلبرتا گلف آماده است برای رفتن به خاطر آنها. دولت که پروتکل را در دست خود.

“ما می تواند باز فردا با اقدامات ایمنی ما ایجاد کرده اید. ما با خیال راحت می توانید انجام این کار. و امیدوارم ما قادر خواهد بود به زودی.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>