COVID-19: منچستر نتایج آزمایش آنتی ژن مرتبط با کشت مثبت کاذب

یک خوشه از COVID-19 آنتی ژن تست در منچستر است و معلوم شد تعداد زیادی از مثبت کاذب.

ورمونت وزارت بهداشت برای اولین بار آموخته واحد مثبت آزمایش آنتی ژن های انجام شده در منچستر مرکز پزشکی در جولای 3. در جولای 10, یکی دیگر از نتیجه مثبت گزارش شد و طی این هفته این تعداد به رشد 59.

آنتی ژن تست است که به تازگی مورد تایید FDA روش فراهم می کند که نتایج سریع. هر چند مفید به عنوان یک ابزار غربالگری برای کسانی که علامتی, آنتی ژن آزمایشات نشان داده اند که پتانسیل برای تولید منفی کاذب با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine و در نظر گرفته شده کمتر قابل اعتماد تر از روش PCR (polymerase chain reaction) آزمون که به طور معمول استفاده می شود برای تشخیص این بیماری است.

“در حالی که آنها مفید آنها ممکن است شانس بیشتری از دست رفته عفونت فعال” کمیسر از هیت Mark Levine گفت: در یک کنفرانس رسانه های پنج شنبه.

بیشتر: نتایج آزمون در منچستر نقطه به 58 ‘presumptive مثبت’ به صورت COVID-19

کسانی که مثبت آزمایش با آنتی ژن تست تشویق شدند برای دریافت تست PCR و از جولای 17, 15 از 17 تاييدی آزمایشات انجام شده برگشتم منفی است.

“این بسیار کنجکاو است زیرا آنتی ژن تست بسیار بیشتر احتمال دارد به منفی کاذب,” لوین گفت.

چه چیزی می تواند توضیح دهد مثبت کاذب?

آنتی ژن تست استفاده می شود باید به صفحه نمایش علامتی بیماران در جمعیت های با شیوع بالای بیماری با توجه به ارتباط سلامت عمومی آزمایشگاه. اگر کسانی بودند که بدون علامت در زمان تست آنتی ژن می تواند توضیح دهد مثبت کاذب و آزمون اثر برای کسانی که بدون مطالعه نشده است Levine گفت.

بیشتر: ورمونت می شود تنها دولت در این کشور بدون مرگ از COVID-19 در 30 روز گذشته

“این به نوبه خود می تواند یک آزمون بزرگ برای همه ما فقط نمی دانم” لوین گفت. “این واقعا دشوار است در این نقطه در زمان به درک چگونه برای مقابله با این ناسازگار نتایج, چرا که آنها واقعا شکستن زمین جدید است.” دولت به طور فعال به دنبال راهنمایی از CDC در این روش جدید است.

وزارت بهداشت تنظیم نیست که تست سایت های منحصر به فرد انجام لوین گفت و اغلب غافل از کدام روش استفاده شده است تا نتایج گزارش شده به دولت است.

منچستر موارد در نظر گرفته نمی شیوع

در حالی که presumptive موارد مثبت از آنتی ژن تست گنجانده شده در وزارت بهداشت آمار تا تایید دولت رفتار آنها را در همان راه آنها را مورد تأييد تست PCR: تماس با ردیابی انجام شده است و به بیماران توصیه می شود که به خود منزوی و نظارت بر علائم.

خوشه presumptive مثبت در منچستر نمی شود طبقه بندی به عنوان یک شیوع لوین گفت: پنج شنبه. شیوع لزوما به عنوان طبقه بندی شده از جمله به دلیل تعداد موارد اما ارتباط آنها با یکدیگر است.

کسانی که موفق به دریافت مثبت آزمایش آنتی ژن یا کسانی که شده اند در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 تشویق به آزمایش در یکی از ایالت پاپ آپ سایت. تست در دسترس است رایلی پیست در منچستر از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر و سایت باز باقی خواهد ماند تا زمانی که لازم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>