COVID-19 بازدید سانتا باربارا در اصلی زندان

در شب جمعه سانتا باربارا کلانتر اعلام کرد که یک زن 40 ساله اهل بیت در شهرستان سانتا باربارا اصلی زندان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 تشدید نگرانی ها در مورد پتانسیل برای شیوع در مرکز. کلانتر دفتر انجام تحقیقات برای پیگیری موارد بالقوه قرار گرفتن در معرض به اهل بیت, توضیح آزادی مطبوعات و نتایج فرستاده شد به وزارت بهداشت برای “بررسی و پیگیری است.”

زندانی که ندارد هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت است که در یکی از زندان با فشار منفی در سلول به معنای به حداقل رساندن احتمال آلودگی متقاطع. او دستگیر شده بود توسط سانتا ماریا اداره پلیس به اتهام سرقت و تعقیب و رزرو شده بود در زندان در تاریخ 1 آوریل.

در زیر جدید احتیاطی روش در زندان, زندانی برگزار شد به مدت 14 روز در دریافت مسکن منطقه جداگانه از زندان اصلی مردم است. در طی یک معاینه پزشکی انجام شده در مارس 14 توسط Wellpath این زندان خدمات بهداشتی پیمانکار زندانی داشت یک تب قرار داده شده بود در یک اتاق فشار منفی و تست شده برای COVID-19. بخش کلانتر آموخته است که اهل بیت آزمایش مثبت پنج شنبه شب.

پس از فرماندار وضعیت اضطراری اعلام به اثر رفت در مارس 4, کلانتر گرفته است گام برای کاهش اصلی زندان زندانی جمعیت کاهش چشمگیری از 906 582. تعدادی از های اخیر منتشر شد و با توجه به اضطراری سفارش توسط شورای قضایی کالیفرنیا که کاهش وثیقه به $0 برای بسیاری از سطح پایین باشند. ایالت منظور با هدف کاهش جمعیت اهل بیت که به ویژه آسیب پذیر به شیوع COVID-19. منظور نمی شود به جرایم مانند DUI استفاده داخلی و یا جنایات جنسی.

بسیاری برگزار شد در سانتا باربارا اصلی زندان هستند به سادگی در بازداشت پیش از محاکمه بنابراین آنها هنوز به دادگاه و یا حتی محاکمه; بسیاری از کسانی که به سادگی نمی توانیم به قید وثیقه. مدافع تریسی Macuga و دیگر مقامات خواسته اند که در زندان به انتشار غیر خشونت آمیز سطح پایین مجرم به حداکثر درجه سازگار با ایمنی عمومی به منظور کاهش ازدحام بیش از حد که می تواند سوخت شیوع. اعضای هیات در زندان در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله مراقبت های بهداشتی پیمانکار بازداشت یک معاون و یک غیر نظامی و کارمند.

پس از همه گیر شروع اهل بیت طرفداران ابراز نگرانی در مورد زندان را بالقوه به عنوان یک کانون. “مردم در زندان هستند و طبعا می ترسم که اگر این ویروس به این شلوغ زندان واحد آن به سرعت گسترش خواهد یافت” گفت: هارون فیشر یک وکیل برای سازمان دیده بان حقوق معلولین کالیفرنیا. “و آنها نیز حق که از ترس زندان کادر پزشکی و امکانات را باید از این ظرفیت برای درمان آنها اگر آنها مریض است.”

قابل توجهی کاهش اندازه جمعیت — جمعیت قطره از 324 زندانیان — تقریبا قطعا به معنای کاهش شانس توده-قرار گرفتن در داخل زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>