COVID-19 درایوهای بسیاری از ورمونت, هوای آزاد, کلاس های آموزش مجازی به عرصه

در سال های قبل از COVID وارد ورمونت, تابستان, جنگل, glades و تپه ها به طور معمول خزنده با دانش آموزان از مادر طبیعت است.

در این فصل بسیاری از دانش آموزان را به دنبال معلمان خود را آنلاین.

محوری برای بزرگ مجازی در خارج از منزل بوده است و در جریان چند دهه. کسی که gawked بر روی صفحه نمایش در یک prizewinning عکس یا ویدیو ؟ یا گوش به پرنده-تماس از طرف دیگر از جهان ؟

اما coronavirus همه گیر است عجله انتقال محلی طبیعت می گویند: ماسک دکمههای بالا تنفسی و آداب اجتماعی فاصله نیست فقط سازگار با مد افتاده (و زمان آزمایش) دست در کشف.

نه هر کس می تواند راه رفتن

در آوریل لوین لین یک Dummerston مبتنی بر جنگل نویسنده و زیست محیطی مربی کنسرو او فصل به طور منظم از منزل بزرگ-کارگاه های آموزشی گروه.

او تصمیم به تغییر او تمرکز برای نوشتن — او علاقه کمی در رفتن کامل با تکنولوژی بالا.

“هنگامی که شما در خارج هستید بو و لمس کردن چیزها” لوین گفت: در اوایل این ماه. “شما واقعا جذب با تمام حواس خود را به جای فقط چشم خود را.”

او به اقتباس طبیعی جدید ، شاگردی در آنلاین دوره نوشتن بعد از گوش دادن به Levine توصیف روزانه جنگل پیاده پرسید که آیا او می تواند در پیوستن به او — در فاصله راحت.

در عین حال Levine, دوست جدید, آسایشگاه محدود بود و در هیچ شرایط به راه رفتن.

“من تصمیم به پیدا کردن یک راه برای انجام آن گفت:” لوین که شرکت معتقد است که پیاده روی در جنگل نمی تواند کمک کند اما درمانی.

بعدی بهترین چیز

مسلح با کافی کنجکاوی و آی او برای اولین بار از یک دوجین کوتاه unscripted بخش ویدئو که او در حال حاضر پست های اختصاصی کانال یوتیوب.

به عنوان با او “زنده” پیاده روی Levine اجازه می دهد تا سرندیپیتی هدایت برخی از اکتشاف.

“گاهی اوقات من شروع, فقط, ‘Wow — در آن نگاه کنید!” او گفت:. “گاهی اوقات من از مردم آنچه آنها را ببینید; این که آیا آن را نشان می دهد هر نوع هنر به آنها.

“گاهی اوقات چیزهایی که در طبیعت هستند مانند یک ابر” او افزود: “همه چیز را می بیند متفاوت است.”

Levine نمی دیدن پول در این پروژه است. بله بعضی از قسمت ها باید منجر به فروش کتاب. اما اخیرا بازنشسته از جنگل مشاوره فرفره او می گوید او آماده است به شعبه.

“این همه هدیه” لوین گفت. “و این یک هدیه به من است. این چیزی است که من به جای کمک به کسی تحویل مواد غذایی به کسی.”

فروزان یک دنباله جدید

اواسط حرفه ای طبیعت مانند Bridget ساقی سازی باید با سرعت بیشتری به یک مدل کسب و کار آنلاین است که می پردازد.

ساقی حیات وحش مشاور حرفه ای شناخته شده به عنوان پرنده سردستهزنان خواننده اپرا صرف زمان بیشتری از او می خواهم زیر یک چتر ساحل و در حیاط خلوت خانه دفتر در سنت آلبنز.

او میز پیک نیک دو برابر به عنوان یک استودیو.

در اینجا ساقی شاخه های فیلم که به آموزش جوانان چگونه برای ایجاد “نقشه صدا” در حیاط پشت خود.

او نشان می دهد حرفه ای کوهپیمایی نرم افزار. او coaxes رتبه بینندگان سعی کنید تقلید یک کبوتر است تماس بگیرید. او طول می کشد سوال از ده ها تن از birders که ثبت نام در وبینار در warblers.

مانند Levine, ساقی سنبه برای فرد آموزش.

“این قرار بود من شلوغ ترین سال” باتلر گفت. “من تا به حال قایق پرنده نگری سفرهای برنامه ریزی شده برای Missisquoi رودخانه; کنفرانس که در آن من می خواهم دعوت شده به صحبت می کنند; پیاده روی پرنده و انواع سخنرانیها.

“که همه به هم ریخت” او ادامه داد. “این شده است یک تابستان خشک در بیشتر راه بیش از یک است.”

هنوز ساقی شگفت زده است upsides بیش از حد.

“آن من مجبور به فکر می کنم خلاقانه,” او گفت: این بیماری همه گیر. “و آن را تحت فشار قرار دادند من برای یادگیری بیشتر است.”

پرنده از علاقه مندان به مراتب فراتر از ورمونت مرزهای ثبت نام (و پرداخت) برای حضور در آموزشی. تمام کلاس های خود را فروخته اند ، مدارس در حال رسیدن به او.

“مردم به نظر می رسد به درک که طبیعت می تواند به ما کمک کند از طریق این” باتلر گفت.

جاهای دوردست به عنوان شما می خواهید

محدود سفر در این منطقه رانده محلی, هوای آزاد, سازمان های حفاری به موضوع که درخواست حتی به کسی که تحت سخت شده است.

در پایین با تکنولوژی طیف, علامت LaBarr حفاظت از محیط زیست زیست شناس در هانتینگتون بر اساس Audubon ورمونت شده است ارسال منظم “حیاط خلوت من” ویدئوها.

LaBarr رویکرد مانند لوین و ساقی است و یقین مکالمه: او ارائه می شود آرام از حساب های پرنده-خانه طراحی و بیش از حد رفتار — نوع چت بازدید کنندگان ممکن است قدم زدن ،

به طور مشابه, Audubon سالانه توسعه و جذب سرمایه Birdathon که به طور معمول musters یک ارتش کوچک از birders خارج هر ممکن است حفظ این رویداد شوخی رقابتی فرهنگ و وقتی که می رفت مجازی این سال است.

هنوز هم لرز اما سازمان یافته در اطراف یک برنامه درسی Audubon مونتاژ یک سری از اردوگاه های آنلاین (“اردوگاه های کار-در-یک-کیت”) است که ترکیب یک به یک زمان با مدرسان با گروهی-چت و ماجراهای که کاملا انفرادی.

Audubon همچنین توصیه شما چک کردن شریک زندگی خود سازمان برای راهنمایی برای راه رفتن و یا پارو جایی که چیزهای وحشی هستند:

  • اسکایپ یک دانشمند مستقر در فیلادلفیا به ترتیب به صورت پرسش و پاسخ جلسه با کارشناسان در فضای باز.
  • تورهای مجازی و سفرهای را می توان از طریق آمریکای شمالی انجمن آموزش محیط زیست مستقر در واشنگتن ،
  • اطلاعات بیشتر در مورد پرندگان زنبور عسل, قارچ و (آنلاین بیشتر این روزها) در شمال شعبه مرکز طبیعت در مونپلیه.
  • ماهانه به روز رسانی آنلاین راهنمای درست برای ورمونت در حال تحقیق و نوشته شده توسط نوریچ-بر اساس ورمونت مرکز Ecostudies.
  • نقد و بررسی یک گنجینه بهار webinar ها “طبیعت بی وقفه” در ورمونت شعبه محافظت از طبیعت و بررسی در برای بعد-در-این-فصل به روز رسانی.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد. virtuall

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im