COVID-19 بحران نیروهای لغو 2020 شاو خیریه کلاسیک

باور نکردنی جمعیت پشتیبانی از ساخته شده است در این یک مورد علاقه توقف در تور PGA قهرمانان مدار و خیمه رویداد در کلگری تابستان تقویم ورزشی.

با ممنوعیت تماشاگر تجمعات وجود خواهد داشت هیچ شاو خیریه کلاسیک در سال 2020 است.

آخرین نسخه از ارشد مرغک متحرک, برنامه ریزی برای Aug. 28-30 در دره عمیق و باریک مراتع گلف & باشگاه کشور لغو شد دوشنبه با توجه به COVID-19 بحران است. این مسابقات باز خواهد گشت در 2021.

“ما در هر سناریو — بدون تماشاگر, بدون مهمان نوازی تمام کسانی که همه چیز — و آن را فقط در نهایت حس را ندارد” گفت: Shaw خیریه کلاسیک, مدیر اجرایی, Sean ون Kesteren. “ما برای اجرای این رویداد بدون تماشاگر است که می توانست بهترین سناریو و آن را فقط حس را ندارد. این چیزی است که ما می خواستیم به اتفاق می افتد. این رویداد بزرگتر و بهتر از آن. این یک رویداد جامعه. ما می خواهیم مردم وجود داشته باشد, به آن را احساس کنید. ما می خواهیم مردم را به شرکت و به سازمان های خیریه در سایت و همه درگیر.”

در هفت قبلی اقساط را شاو خیریه کلاسیک است به طور متوسط بیش از 40 ، 000 طرفداران در هر سال است. هنگامی که یک گلف جهان Hall of Famer مانند زوج و فرد یا کالین Montgomerie در سه راهی تماشاگران ایستاده چندین ردیف عمیق به گرفتن یک نگاه اجمالی از آن ابریشمی نوسان است.

با شهر کلگری لغو تمام رویداد مجوز از طریق پایان ماه اوت در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 وجود دارد که هیچ گالری تابستان امسال است.

این زمان بسته شدن مرز — و اجباری دوره قرنطینه بعد از ورود هر پرواز — اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از عدم قطعیت است. با های مختلف مسابقات هر هفته کانادا 14 روز انزوا نیاز برای همه مسافران شده اند غیر استارتر برای بازیکنان حتی اگر شاو خیریه کلاسیک است که استرلینگ شهرت به عنوان یک سه بار برنده از رئیس جمهور جایزه به عنوان برترین توقف در 50-و-بیش از تور.

پنج شنبه تصمیم گیری ساخته شده بود پس از مشورت با مقامات بهداشتی مقامات دولتی و تور برنج.

“من فکر می کنم ما همه نا امید گفت:” ون Kesteren اجرا می شود که تنها PGA Tour قهرمانان در ضربات پنالتی در خاک کانادا. “ما می دانیم این است که یک رویداد مهم برای جامعه است. بدیهی است که برای تیم ما و تمام ذینفعان از جمله شاو و حامی ما و همه داوطلبان همه به نظر می رسد به جلو به این مسابقات هر سال — و به خصوص موسسات خیریه و همه مردم حمایت می کنیم. بنابراین ما غمگین در مورد آن است.

“ما سعی کردیم به عنوان بیمار به عنوان ما می تواند برای دیدن اگر همه چیز می تواند حرکت به نفع ما نظر برخی از محدودیت های اعمال شده برای سفر و حوادث عامل در ظرفیت های بزرگتر … اما در نهایت کسانی که همه چیز را تغییر نمی دهد به زودی به اندازه کافی برای ما برای رفتن به جلو.”

تعهد خود را به جامعه نیست در مورد تغییر یا.

Shaw خیریه کلاسیک شده است یک بازی تعویض برای جوانان بر اساس علل ساخت سالانه سنت شکنانه خود رکورد بیشترین خیریه را در PGA Tour قهرمانان تاریخ است. تنها در سال گذشته کمک های مالی در صدر 14 میلیون دلار. (که درآورده مجموع به حدود 50 میلیون دلار از این رویداد تاسیس شد در سال 2013 است.)

مسابقات مقامات در حال حاضر وعده داده است که شاو Birdies برای بچه ها ابتکار عمل را ادامه خواهد داد در سال 2020 با 200-plus سازمان به مجموعه بهره مند شوند. مایل نیست در روز پنجشنبه خبر بود در کل بد شانسی, عنوان اسپانسر Shaw Communications Inc. متعهد $1 میلیون برای مطابقت با جامعه سهم به تاریخ.

“برندگان واقعی از شاو خیریه کلاسیک همواره صدها هزار نفر از کودکان و نوجوانان و جوانان در سراسر آلبرتا که تکیه بر سازمان های خیریه برای حمایت در زمینه هایی مانند امنیت غذایی, بهداشت و درمان, روانی, سلامتی, و خیلی بیشتر گفت:” براد شاو اجرایی صندلی و مدیر عامل شرکت Shaw Communications در شنبه اعلام. “موسسه خیریه همواره در قلب این مسابقات و در این سال از آن است که حتی بیشتر مهم است. در حالی که ما جسمی قادر به گرد هم می آیند در این سال ما کاملا متعهد به همکاری با جامعه و شگفت انگیز ما همکاران به ادامه شاو خیریه کلاسیک باور نکردنی میراث دادن.”

PGA Tour قهرمانان افسانه خواهد بود در دره عمیق و باریک مراتع در سال 2021.

در واقع شاو خیریه کلاسیک دهندگان در حال حاضر نشان داد که تاریخ برای تابستان آینده — Aug. 13-15.

“هدف ما این است که سعی کنید به صعود به عنوان ما می دانیم که ما می گفت:” ون Kesteren که کارکنان خواهد استرداد 2020 بلیط و یا ارائه گزینه برای اهدای قیمت خرید به شاو Birdies برای بچه ها برنامه. “ما می دانیم که همه چیز تغییر کرده است. چه کسی می داند آنچه در مقابل ما ؟ اما ما احساس بسیار با اعتماد به نفس. در این تصمیم گیری صحبت کردیم با بسیاری از حامیان مالی ما بسیاری از ما سهامداران و همه صبورانه هنوز هم می خواهد درگیر و کمک به ما به حدی است که آنها می توانند و این یک چیز بزرگ است.

“رویداد ما خیلی بیشتر از یک شرکت تفرج بیش از حامیان مالی ما مایل به گرفتن نام خود در خارج وجود دارد. نه آنچه در آن همه مورد است. بنابراین هر کسی که درگیر است از بالا به پایین می داند که این رویداد احتمالا به معنی در حال حاضر بیشتر در حال حرکت رو به جلو است. وجود دارد کمتر از دلار خارج وجود دارد برای امور خیریه و من فکر می کنم ما در یک موقعیت منحصر به فرد است و ما می دانیم که ما می تواند کمک کند. ما قطعا در تلاش برای رسیدن به جایی که ما در سال گذشته بود که یک سال بزرگ برای ما است و من فکر می کنم ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام بیشتر و بزرگتر است.

“امیدوارم چشم انداز ما اجازه خواهد داد به انجام این کار است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im