COVID-19 همچنان به چرک و رشد در داخل لامپوک زندان

این COVID-19 شیوع داخل زندان فدرال در لامپوک همچنان به گسترش با تعدادی از آلوده زندانیان صعود به 45 روز جمعه و تعدادی از کارکنان بیمار افزایش به 14. ده نفر از زندانیان در بیمارستان بستری هستند و دو در ICU. یک عضو هیات نیز در بیمارستان بستری است. این ارقام باید در اصل دو برابر شده پس از آخرین جمعه است. با سانتا باربارا شهرستان گزارش 260 COVID-19 موارد زندان در حال حاضر 23 درصد از منطقه را در کل.

اداره زندان (BOP) کارکنان و زندانیان در سراسر کشور را مورد انتقاد قرار BOP پاسخ به شیوع بیماری های متعدد در امکانات خود خواستار مهار تلاش های بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. آژانس آغاز شده ترین آن اقدامات محدود کننده در مارس 31 که شامل نگه داشتن زندانیان در خود “اختصاص سلول یا چهارم” برای 14 روز و توقف تمام نقل و انتقالات بین امکانات.

در روزهای اخیر اعضای خانواده از لامپوک زندانیان باید تماس سانتا باربارا مستقل با نگرانی های خود را. آنها همچنین ارائه ایمیل ها و نامه های فرستاده شده به آنها را از داخل زندان است. پیام رنگ عکس از یک موسسه ضعف و underprepared. “BOP است که شفاف به مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد در پشت این دیوار” یک توجه داشته باشید می خواند.

اجتماعی فاصله سفارشات به سادگی امکان پذیر نیست و در یک محیط لامپوک زندانیان تاکید کرد به خانواده خود را. یکی گفت: او تختخواب در یک اتاق بزرگ با 230 دیگر مجرم که در خواب در عرض سه فوت از یکدیگر است. دیگری اشاره کرد که در حالی که در خارج از ملاقاتها لغو شد آوریل 8, زندان, گزارش اول خود را COVID-19 مورد سه هفته بعد در مارس 30, نشان می دهد این ویروس انجام شد به این مجتمع توسط یک عضو هیات. هر دو از زندانیان و کارکنان در لامپوک و در مراکز دیگر را مورد انتقاد قرار BOP را فرآیند غربالگری به عنوان ناکافی است.

نگهبانان و افسران پرستاران و دیگر کارکنان به ندرت پوشیدن دستکش یا ماسک در هنگام کار کردن با لامپوک زندانیان ادعا می کنند. کارکنان خود را در حال گزارش نا امید با برخی از شکایت که پایه تجهیزات حفاظتی به سراغ آنها آمد و پس از این ویروس شروع به گسترش و حتی پس از آن در مقادیر ناکافی.

سپاه پاسداران نیز اعتراض کردند که مجبور به کار در لامپوک زندان قرنطینه منطقه گرفته شده بیش از تفکیک واحد مسکن یا شو یک گروه از امنیت بالا, تک-اشغال سلول به طور معمول این سایت متعلق به خشونت زندانیان. با توجه به منبع جداگانه افسران باید طرح دعوی در دادگاه در برابر BOP از طریق اتحادیه خود آمریکا فدراسیون کارکنان دولت و شورای زندان محلی هر چند که اطلاعات نمی تواند به طور مستقل تایید توسط مطبوعات زمان.

ایالات متحده ندامتگاه لامپوک یا USP لامپوک دارای دومین COVID-19 نفر از میان 22 موسسات تادیبی که توسط اداره زندانها (BOP). تنها یک رسانه-امکانات امنیتی در کارولینای شمالی گزارش شده کمی بیشتر است. شش زندانیان فدرال در لوئیزیانا و سه در اوهایو درگذشت.

Santa Barbara County مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال هماهنگی با BOP مقامات به آدرس شیوع. “تیم ما بوده و در ارتباط نزدیک با لامپوک زندان گفت:” دکتر ون فراموش-Reynoso مدیر شهرستان را در بخش بهداشت و درمان در یک جلسه رسانه در روز پنج شنبه. او گفت: این شهرستان ساخته شده است که آن مرکز مراقبت در لامپوک در دسترس کارکنان زندان برای تست و تیم او ارائه راهنمایی در “چگونه برای ایستادن در یک مرکز پزشکی در زمینه خود را.” انجام Reynoso همچنین گفت که اگر از زندان نیاز به منابع اضافی “ما خواهد بود که آنهایی که برای تسهیل کسانی که مواد درخواست است.”

سوال اضافی به شهرستان مورد شیوع معوق شد به BOP. دفتر سخنگوی اسکات تیلور گفت: این سازمان “اتحاد برقرار جامع با رویکرد مدیریت که شامل غربالگری, تست, مناسب, درمان, پیشگیری, آموزش, و کنترل عفونت اقدامات است که اعمال می شود به تمام BOP موسسات از جمله USP لامپوک.”

در داخلی یادداشتی به BOP کارکنان به بیرون درز بیش از آخر هفته مدیر مایکل کروجل خواسته کارکنان به “ایمان” و نه اجازه دهید ترس از ویروس “منحرف کردن ما از کارهای روزمره ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>