COVID-19 با شماره های: خبر خوب خبر بد

برای کسانی که اندازه گیری ناامیدی توسط شماره این هفته برداشت از معیارهای بوده است فضل از پیام های مخلوط. تعداد کل COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد به 284 روز دوشنبه از 152 آخرین روز ماه مارس است. به عنوان اخلال به عنوان است که به نظر می رسد افزایش تعداد بیماران در واقع بستری است پهن کردن و در واقع کاهش یافته است کمی در هفته گذشته به تعدادی از بیماران سپرده به واحد مراقبت های ویژه (Icu). در شروع هفته گذشته تعداد کسانی که ماند به طور مداوم در 37 و 17 بود. سپس آنها به اوج خود رسید و در 40 و 18 در اواخر این هفته. آنها در حال حاضر به نشستن در 40 و 15.

این شماره از بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبتهای ويژه — سقوط راحتی در حمل ظرفیت شهرستان را پنج بیمارستان که همراه ارائه حدود 600 اتاق و حدود 90 ويژه. هر راحتی بود اما باید گرفته شود با بیش از چند احتیاطی دانه های نمک به دلیل تعداد زیادی از موارد ناشی از لامپوک زندان فدرال.

در لامپوک زندان در حال حاضر حساب برای 63 موارد با احتمال بیشتری در راه است. کیفری امکانات مرتبه با کشتی های کروز به عنوان پرثمر پرورش زمینه را برای ویروس جدید و برخی از شهرستان های اضطراری برنامه ریزان باید در توصیف این زندان فدرال به عنوان یک پتانسیل “black swan” رویداد. آن باقی مانده است دیده شود چه بار کسانی که آلوده به زندانیان و نگهبانان را در بخش بهداشت و درمان-مراقبت از موسسات. اما اگر لامپوک قفل کردن حذف شده از معادله و سپس شهرستان اعداد به نظر می رسد نسبتا گلگون تنها با دو کشته و در عین حال نسبت به این ویروس است.

این همه خبر خوب تولید شده پشت سر هم از پریشان بی حوصلگی از برخی در جامعه کسب و کار است که آماده هستند برای اعلام پیروزی در جنگ علیه COVID-19. آنها اصرار دارند که اوج است و در حال حاضر پشت سر ما و این ضرب المثلی منحنی شده است پهن و نه فقط در سانتا باربارا اما در سطح ایالت. زمان شروع به بازگشت به حالت عادی آنها می گویند در حال حاضر.

پیشرو این اتهام نیست فقط جو Armendariz و اندی کالدول — دیرین فعالان محافظه کار که در بوق و کرنا pro-کسب و کار در برنامه — اما Noozhawk ناشر لایحه MacFadyen و مقاله نویس برایان Goebel که نوشتن در مورد این موضوع دمیده شده است تا اخبار آنلاین سایت های رسانه های اجتماعی.

ساخت صورت در برابر هر گونه تغییر در مقابل این شهرستان سرپرستان این دوشنبه ون فراموش-Reynoso رئیس بخش عمومی وزارت بهداشت که پیش بینی تعداد موارد جدید را “به شدت افزایش می دهد اگر ما اجازه رفتن از اجتماعی فاصله.” انجام Reynoso گفت: سرپرستان جدید که مدل های اپیدمیولوژیک نشان میدهد 96 درصد عفونت رای از COVID-19 اگر دولت عقب نشینی از اجتماعی فاصله. در مقابل او اظهار داشت: اگر شیوه های فعلی باقی می ماند در محل عفونت رای خواهد شناور در 30 درصد است. حتی اگر محدودیت های سخت تر به تصویب رسید, او گفت: آن را رها به 5.5 درصد است. هر گونه آرامش اجتماعی-فاصله حکم او استدلال کرد که منجر به افزایش موارد و “افزایش تقاضا برای خدمات بیمارستان فراتر از ظرفیت فعلی ما.”

انجام Reynoso گفت: سرپرستان او صرف بخشی بهتر از شنبه در ایالت کنفرانس hosted by the California Department of Public Health با همسالان خود از دولت دیگر 57 شهرستانهای استان است. همه همین سوال را پرسید. “در چه نقطه ما شل کمر؟” “این یک دوره دشوار در تاریخ ما است. ما باید به اذعان اجتماعی اثرات; ما را از آن آگاه هستند.”

دو نفر از پنج boardmembers انجام Reynoso پاسخ به پیتر آدم و دس ویلیامز—باید هر دو ابراز نگرانی های جدی در مورد اقتصادی درد تحمیل اعلام شرایط اضطراری از سوی فرماندار گاوین Newsom در 19 مارس ، به طور معمول ویلیامز و آدم معتقدان ترین به طور مداوم واگرا ديدگاه هر boardmembers. هر دو پیشنهاد کرده اند که با COVID-19 درمان ثابت شده است تقریبا به عنوان کشنده به عنوان بیماری است. آدم در زمان این فرصت را به یک فریاد به Goebel نوشتن در مورد این موضوع. Goebel — عضو منتکیتو آب مدیره سابق و منصوب به وزارت امنیت داخلی — دارای تبلیغ خود را مدل سازی تلاش ها به عنوان برتر را به هر چیزی ارائه شده توسط دولت و یا دولت های فدرال و گفته است که زمان برای تغییر است در حال حاضر.

انجام Reynoso هشدار داد که سرپرستان آنها قدرت به نمودار دوره های خود را در این. آنها فقط می تواند به اتخاذ اقدامات سختگیرانه تر از کسانی که برشمرده توسط فرماندار Newsom اما نه کمتر سخت است. به تاریخ Newsom نشان داده است هیچ قصد استراحت مورد نیاز آن به زودی.

آدم پرسید: آیا Reynoso که آیا او با این مفهوم آشنا از گله ایمنی. او گفت که او بود و توضیح داد که در آن با اشاره به یک نقطه که در آن به اندازه کافی اعضای یک جامعه مشخص شده بود توسعه ایمنی طبیعی پس از بیماری مبتلا شده است در نتیجه کاهش میزان گسترش یافته است. آدم ابراز امداد که انجام Reynoso آشنا بود و با مفهوم.

لی هلر یک نفوذ سیاسی محیط زیست و حقوق حیوانات فعال شهادت بعد از آن گله ایمنی به دست آورد و تنها پس از 85 درصد از جمعیت در حال توسعه مقاومت به یک بیماری است. “ما هیچ جا در نزدیکی که” او بانگ زد. هلر نیز اخراج Goebel را تحقیق و اعتراض او نه یک اپیدمیولوژی. “اگر شما به کاهش زودرس” او استدلال “اقتصاد سقوط خواهد کرد و افرادی که آسیب پذیر هستند در حال حاضر ساخته خواهد شد آسیب پذیر است.”

دلار 64 میلیارد پرسش مقابله با سرپرستان و کارمندان دولتی در دولت در چه نقطه ای می توانید آنها شروع به مردم اجازه بازگشت به کار. به این سوال, آیا Reynoso ارائه شده یک گام اول است اما به سختی یک طرح به صورت عادی. “ما باید قادر به انجام قوی تست” او اظهار داشت: “اما که ممکن است به دلایل مختلف.” که تست او توضیح داده شد لازم به منظور تعیین محدوده و مقیاس شیوع.

استاد راهنما گرگ هارت با عجله برای پر کردن در برخی از این شاهد با استناد به چند کمبود—از سواب پنبه مورد نیاز را مخاطی نمونه از بینی و گلو به مواد شیمیایی مورد نیاز برای فعال کردن RNA گرفته شده به طوری که می توان آن را همسان با کوروناویروس. نه همه آزمون ها را با همان او هشدار داد. عمومی آزمایشگاه های خصوصی و آزمایشگاه استقرار روش های مختلف و نمونه های گرفته شده برای یکی نمی توان آزمایش دیگری با هر گونه امید برای قابلیت اطمینان.

“آن را مانند تلاش برای قرار دادن یک فورد فرمان در یک باشگاه ماشین” او analogized. “این برای تلفن های موبایل ساده برای گفتن” ما اینجا هستیم و ما نیاز به گرفتن وجود دارد,'” هارت اضافه شده است. “اما گرفتن وجود دارد طولانی و پیچیده تغییر و نه به عنوان ساده به عنوان آن را به نظر می رسد.”

انجام Reynoso اضافه شده است که ظرف دو تا سه هفته یک آزمون جدید است به احتمال زیاد در دسترس است که اجازه می دهد تا متخصصان پزشکی برای تعیین اگر یک فرد در حال حاضر آلوده شده است. تفکر است که قبلا افراد آلوده خواهد بود از ایمنی بیشتر عفونت, در نتیجه اجازه می دهد برای یک جراحی دقیق شیوه quarantining. مشکل او اضافه شده است که این ویروس هنوز هم جدید است که هیچ کس نمی داند برای برخی چه سطح ایمنی افرادی که در حال حاضر آلوده شده است لذت ببرید. یک گزارش او نشان داد این بود که 60 درصد ایمنی; یکی دیگر حاکی از آن بود و نزدیک به 10 درصد است.

“ما خیلی جدید به این,” او گفت:. “بسیاری از ناشناختهها در مورد ویروس.”

با توجه به سوزان Grimmesey سخنگوی county وزارت رفتاری سلامتی اعداد به نظر می رسد به تحمل چنین نگرانی. در ماه مارس او گفت: این شهرستان ثبت شده 80 موارد اعلام کسی مطرح قریب الوقوع تهدید به سلامت خود یا شخص دیگری را به دلیل افکار خودکشی. در ماه فوریه که تعداد 62; در ژانویه آن 38.

یک لیست از منطقه ای روان-سلامت منابع را می توان در یافت countyofsb.org/admhs. اگر شما یا کسی که می شناسید فکر صدمه زدن به خود تماس 9-1-1 یا 24/7 ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1 (800) 273-8255. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیشگیری از خودکشی از جمله علائم هشدار دهنده و عوامل خطر بازدید suicidepreventionlifeline.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>