دادگاه: برخی از کارفرمایان می توانند حاضر به ارائه رایگان کنترل تولد بر اساس مذهبی

توسط جسیکا GRESKO

واشنگتن — رئیس دیوان عالی کشور در روز شنبه را تایید کرد مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت اجازه می دهد برخی از کارفرمایان به کاهش به ارائه وسایل پیشگیری از بارداری در پوشش مذهبی و یا زمینه های اخلاقی است که می تواند بیش از 70,000 زنان بدون هزینه و کنترل تولد.

دادگاه عالی حکومت 7-2 برای دولت ساخته شده است که یک تغییر سیاست اجازه می دهد تا برخی از کارفرمایان که به استناد مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه کنترل تولد مورد نیاز توسط اوباما-دوران بهداشت و درمان قانون است. دادگاه های پایین قبلا مسدود تهمت مدیریت تغییرات.

“ما امروز که این بخش تا به حال قدرت قانونی به هنر و صنعت است که معافیت و همچنین contemporaneously صادر اخلاقی معافیت. ما بیشتر نگه دارید که قوانین promulgating این معافیت ها از رویه نقص” عدالت کلارنس توماس نوشت برای اکثریت دادگاه.

دولت قبلا تخمین زده است که تغییر حکومت می شود در مورد 70,000 زنان و در اکثر 126,000 زنان به از دست دادن جلوگیری از بارداری پوشش در یک سال.

عدالت اموزش Bader Ginsburg ذکر شده تعداد کسانی که مخالف.

“در انطباق ادعای آزادی مذهبی این دادگاه گرفته شده از یک رویکرد متعادل است که اجازه نمی دهد که اعتقادات مذهبی به پایمال کردن حقوق و منافع دیگران که به اشتراک گذاری این اعتقادات. امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام,” او نوشت.

دو لیبرال قضات که طرفه با دولت عدالت النا کاگان و عدالت Stephen Breyer, با اینحال پیشنهاد قانونی مبارزه با بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات ممکن است بیش از. آینده دولت همچنین می تواند تلاش تغییرات.

کنترل تولد شده است یک موضوع از مشاجره پس از قانون مراقبت های بهداشتی به تصویب رسید. در ابتدا کلیسا و کنیسه و مسجد بودند معاف از قرص های ضد بارداری پوشش مورد نیاز است. دولت اوباما همچنین ایجاد یک راه است که توسط آن شرعا سازمان های وابسته از جمله بیمارستان ها دانشگاه ها و موسسات خیریه می تواند انتخاب کردن از پرداخت برای پیشگیری از بارداری, اما زنان در برنامه های سلامت خود را هنوز دریافت هیچ هزینه کنترل تولد. برخی از گروه های شکایت از انتخاب کردن روند خود را نقض باورهای دینی خود است.

که انتخاب کردن فرایند موضوع 2016 دیوان عالی کشور مورد اما دادگاه با تنها هشت قضات در آن زمان به دلیل مرگ قاضی آنتونین اسکالیا نمی تصمیم گیری این موضوع. آن را به جای ارسال هر دو طرف به دیدن اگر آنها می تواند کار را سازش.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان بیش مقامات اعلام کردند یک قانون تغییر است که اجازه می دهد تا بسیاری از شرکت ها و سازمان های مذهبی و یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از پوشش کنترل تولد بدون ارائه جایگزین خیابان برای پوشش. اما تغییر مسدود شده بود توسط دادگاه پس از نیوجرسی و پنسیلوانیا آن را به چالش کشید.

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار Mark Sherman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>