شهرستان Supes قراضه ارشد-اولویت اول برای سانتا ماریا بی خانمان آپارتمان

در ماه های آینده, ساخت و ساز در 30 آپارتمان یک خوابه برای این که قبلا بی خانمان و کسانی که با بیماری روانی جدی آغاز خواهد شد در 1141 غرب Cox لین در سانتا ماریا.

این پروژه در حال حاضر تایید شده توسط هیئت ناظران در دسامبر اما برگشتم به تخته سه شنبه برای چند ترفند — مهمترین آنها از بین بردن ارشد-اولویت اول. بودجه برای مقرون به صرفه و حمایتی پروژه مسکن می آید از یک بی خانمان کمک های اضطراری کمک های مالی اعطا کند.

پیتر آدم, منطقه 4, سرپرست تنها ناظر به موضوع را با از بین بردن اولویت برای سالمندان است. او سوال که چرا تغییر لازم بود و همچنین سابقه است که ممکن است مجموعه, اگر پروژه های ارائه شده با “یک حس ادعای و پس از آن در حال تغییر به چیز دیگری.”

“در ابتدا این پروژه ارشد-بر اساس, اما زمانی که سازمان مسکن آن را در زمان بیش از بودجه برای ساخت و ساز این پروژه برای بی خانمان ها به طوری ارشد اولویت حذف شد فقط به این دلیل آن را [اعطای] تنها اجازه می دهد تا برای ارشد اولویت اگر کل پروژه برای سالمندان” توضیح جورج Chapjian جامعه مدیر خدمات.

شهرستان اجرایی مونا Miyasato بیشتر توضیح داد که به دلیل محدودیت در مسکن و تامین بودجه مورد نیاز ارشد اولویت باید حذف میشد اما که “ارشد خانمان افراد هنوز هم بخشی از این پروژه است. آن را فقط می تواند این باشد که ما نمی توانیم آن را در اسناد و بدیهی است.”

در نهایت هیئت مدیره رای دادند 4-1 با آدم ممتنع به تصویب تغییر و اجازه می دهد این پروژه برای شروع بعد از این سال. این پروژه شامل 29 مقرون به صرفه واحد برای کسانی که واجد شرایط و یک واحد برای مجموعه مدیریت. توسعه را نیز شامل یک ساختمان جامعه برای اقامت از خدمات حمایتی است که دارای یک جامعه جلسه اتاق کامپیوتر آزمایشگاه و درمانگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>