می تواند مدفوع را نگه کلید به اندازه گیری COVID-19 در جمعیت ؟

Coronavirus نمی کند فقط زنده ماندن در دستگیره های درب ها و سطوح. زمانی که ما دست و یا رفتن به حمام ما ریخته ویروس به جریان زباله نیز گفت: لوری ون د Werfhorst یک UC Santa Barbara, میکروبیولوژی محقق. فقط به فاضلاب تبدیل شده است به یک مخزن از مواد مخدر و دیگر مواد شیمیایی اطلاعات در مورد بالادست جمعیت آن در نگاه دانشمندان در تلاش برای دریافت یک دسته در SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

کار در UCSB است که به رهبری دکتر تریش هولدن یک Bren مدرسه استاد محیط زیست میکروب شناسی است که به خوبی شناخته شده برای تحقیقات به بالا باکتری های شمارش در Goleta پارک ساحلی. هولدن در آزمایشگاه پردازش نمونه در روز ایندی صحبت با ون د Werfhorst به دلیل اجتماعی-دورى قوانین در UCSB محدود کردن تعداد زیادی از مردم در آزمایشگاه. با کمک مالی از UCSB همراه دانش آموزان ساحلی, صندوق پژوهش و امیدوار به گرفتن یک عکس از مقدار COVID-19 در جامعه در طول زمان است.

“ما در حال ایجاد یک درک درستی از چگونه SARS-CoV-2 در گردش در جامعه با تجزیه و تحلیل ورودی به تصفيه خانه فاضلاب” ون د Werfhorst توضیح داد. “می تواند ما را در تشخیص آن ؟ می تواند ما را در تعیین کمیت آن ؟ چگونه آن را در طول زمان تغییر? آیا ارتباط با چگونه بسیاری از مردم در حال گرفتن آلوده می شود؟” تست راه برای پیدا کردن پاسخ به این سوالات است که هدف خود را به عنوان تحقیقات خود را می شود در جریان است.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


نمونه ای از ورودی از سانتا باربارا و Montecito تصفيه خانه فاضلاب در حال جمع آوری و سلول های فیلتر شده به تجزیه و تحلیل برای ویروس محتوا. شمارش چقدر RNA وجود دارد از SARS-CoV-2 ویروس است که مرحله بعدی کار آزمایشگاه.

هلند یکی از اولین برای شروع با استفاده از فاضلاب برای تشخیص coronavirus ون د Werfhorst گفت که شرکت در همایش ملی خواستار تحقیقات در سراسر جهان در بهترین روش و روش استفاده کنید. جداسازی ویروس شامل همان روش مورد استفاده برای شناسایی آن در بیماران; آیا این ویروس همچنان زنده است یک سوال باز و فراتر از محدوده UCSB پژوهش است.

ون د Werfhorst گفت: آنها می خواستند از این روش در جای خود و در نتیجه در شکل قابل استفاده قبل از موج دوم coronavirus رخ می دهد که انتظار می رود که مدتی در پاییز.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>