کلبه درخواست COVID-19 بیماران جدید پلاسمای خون درمان

سانتا باربارا در بیمارستان کلبه و کلبه سلامت موسسه تحقیقات را آغاز کرده اند به استفاده از پلاسمای خون از بهبود COVID-19 بیماران برای درمان بیماران دیگر هنوز در حال مبارزه علیه این بیماری است. پنج بیماران درمان شده اند تا کنون و کلبه تیمی با خون ارائه دهنده خدمات Vitalant به قبول کمک مالی از خیرین برای برداشت آنتی بادی آنها شکل گرفته برای مبارزه با COVID-19.

اولین بیمار در سانتا باربارا دریافت انتقال خون با نقاهت پلاسما فقط این دوشنبه گذشته. این روش به خوبی تحمل همه پنج بیمار گفت: دکتر لین Fitzgibbons که سر تا بیماری عفونی برای کلبه, اما آن را بیش از حد به زودی به صحبت با قطعیت در مورد بهبود این بیماران به طور جدی بیمار. “ما دلیل خوبی برای این باور وجود دارد خواهد بود یک سود” Fitzgibbons گفت: قضاوت موفق استفاده از همان درمان با بیماری هایی مانند نیل غربی آنفلوانزا و سارس (سندرم حاد تنفسی).

مانند COVID-19 هیچ واکسن و یا درمان وجود دارد و برای نیل غربی و یا سارس. نقاهت پلاسما نشان داد وعده در اوایل مطالعه 10 بيمار در چین با COVID-19: هفت نشان داد که هیچ ویروس در سیستم خود را در روز از تزريق خون. تمام 10 بهبود یافته و رهبری برای ترخیص از بیمارستان در هنگام مطالعه به پایان رسید در فوریه 19. در گروه کنترل تشکیل شده از 10 مشابه بیماران یک بهبود شش ثبات بود و سه سالگی درگذشت.

“با این, درمان,” دکتر گفت: Fitzgibbons “ما امیدواریم که به مهار عقل از سیستم ایمنی بدن از کسانی که با موفقیت مورد ضرب و شتم این بیماری و استفاده از این حکمت را در فرم از آنتی بادی برای کمک به آینده بیمار مبتلا به این عفونت است.”

با توجه به بهداشت عمومی این شهرستان دارای 257 مثبت آزمایش افرادی که بهبود یافته اند از این ویروس به عنوان از آوریل 23. برای دیدار با معیارهای نقاهت پلاسما اهدا کنندگان باید علامت رایگان برای 14 روز باید تشخیص مستند توسط یک آزمایشگاه تست و واجد شرایط برای دیگر FDA دهنده الزامات واجد شرایط بودن. اهدا کنندگان باید از طریق Vitalant — راه رفتن نیست به کلبه — با پر کردن یک فرم در vitalant.org/covidfree و در انتظار پاسخ و یا با تماس (866) 287-5762.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>