کاستکو جدید ایستگاه گاز در کولچستر می تواند باز بماند — در حال حاضر

محیط زیست قاضی دادگاه را تکذیب کرد پنج شنبه یک حرکت Costco رقیب به زور کولچستر عمده به ایستگاه گاز آن را باز کرد در روز سه شنبه.

R. L. Vallee که صاحب نزدیکی Maplefields ایستگاه گاز خواسته ورمونت برتر قاضی دادگاه توماس Durkin برای جلوگیری از Costco از عامل گاز ایستگاه تا زمانی که آن را به نظر می رسد قبل از کولچستر توسعه بررسی هیئت مدیره در 10 ژوئن برای تعیین ساعت قبل از عمل.

Costco افتتاح شد ایستگاه گاز روز شنبه تحت عمل 250 مجوز از دولت است که اجازه می دهد تا ایستگاه را به عمل در ساعت محدود برای جلوگیری از تأثیر اوج ترافیک در خروج از 16 ایالتی 89.

ایستگاه باز است 6 صبح تا 2 بعد از ظهر و 6-9 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه. در روز شنبه به ایستگاه باز است 7 تا 10 صبح و 6 تا 8 بعد از ظهر روز یکشنبه به ایستگاه باز است و از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

کولچستر شهر مدیر هارون فرانک گفت: در ایمیلی که توسعه بررسی هیئت مدیره به طور معمول نمی کند آدرس ساعت قبل از عمل, اما Costco خواسته هیئت مدیره برای اصلاح آن شهر مجوز به همان دولت خود مجوز با توجه به ساعت از عملیات.

R. L. Vallee گفته است که Costco ندارد “نهایی مجوز متمم” از این شهر به آن ایستگاه گاز و بنابراین نباید اجازه برای باز کردن ایستگاه.

فرانک گفت: Costco عامل از نظر قانونی و در زیر زمین آن با استفاده از اجازه از شهر. او گفت: Colchester را Selectboard اعلام کرد در سه شنبه جلسه که Costco باز کرده بود آن ایستگاه گاز.

در نوشته شده است او تصمیم انکار Vallee حرکت برای سفارش ضابط موقت صادر می شود قبل از ژوئن 10 جلسه قاضی Durkin گفت: شواهد “را پشتیبانی نمی کند چنین شود.” او گفت که او تنها پرداختن به Vallee درخواست به صدور حکم قبل از جلسه در کولچستر.

به اعطای چنین حرکت Durkin گفت: Vallee تا به حال برای نشان دادن خطر آسیب های جبران ناپذیر در میان عوامل دیگر که آن را تا به حال موفق به انجام این کار. Durkin نیست تصویب نهایی قضاوت در حرکت برای سفارش ضابط موقت گفته بود که هنوز به تعیین خواهد شد.

“یک جلسه لازم است قبل از صدور موقت ضابط سفارش” Durkin گفت.

یک جلسه نیز کمک خواهد کرد که دادگاه حل و فصل “قابل توجهی سوال” با توجه به آسیب Vallee است ادعا Durkin گفت: به عنوان به خوبی به عنوان شهر کولچستر نقش در تصویب ایستگاه های گاز.

Durkin گفت: محیط زیست دادگاه توانایی برگزاری جلسات بوده است نهفته COVID-19 بحران به شدت محدود در شخص جلسات. او گفت: این جلسه در Vallee حرکت انجام خواهد شد از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس مدتی در عرض سه هفته بعد.

عقب و جلو در Vallee تلاش برای تعطیل کاستکو ایستگاه گاز روز پس از آن باز است و تنها در آخرین توسعه در یک نبرد قانونی در حال اجرا در امتداد انواع جبهه ها.

در آن حرکت مخالف Vallee درخواست برای سفارش ضابط موقت, Costco گفت: از آن باقی مانده است خوش بینانه در مورد دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز برای ایستگاه گاز “…نتیجه این وحی منتظر پس از آن ثبت آن در نرم افزار برای اولین بار برای یک ایستگاه گاز در سال 2007 نزدیک به 13 سال پیش است.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>