Coronavirus: ویللیستن 3 گریدر دریافت بیش از دانشگاهیان با کنترل از راه دور یادگیری

Sadie Dyhrman را در کلاس درس هنگامی که چندین مایل دور است که در حال حاضر مراحل از تخت او.

یک میز در اتاق و میز ناهار خوری در خدمت به عنوان سنگر علمی برای یادگیری این نه سال, بسته بندی تا کلاس سوم در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یک قطعه از سخت افزار فراهم می کند که یک پنجره را به جهان خارج است که Chromebook لپ تاپ های عرضه شده توسط مدرسه ویللیستن مرکزی.

“این قطعا سخت تر از به حرکت در یک Chromebook استفاده از کاغذ. و شما باید برای رسیدگی به زمان خود را به خوبی” Dyhrman گفت.

از راه دور آموزش مورد نیاز دانش آموزان جوان مانند Dyhrman به سرعت پیشرفت فن آوری خود را و مهارت های مدیریت زمان. در نظر گرفتن مسئولیت بیشتری برای خود آموزش و پرورش دشوار است بخواهید از نه سال ،

“اگر شما را مدیریت زمان خود را به خوبی شما را وادار به انجام کارهای بیشتری از شما معمولا انجام,” او گفت: بیان حکمت بیش از سال ممکن است نشان می دهد.

او خرج می کند و حدود چهار ساعت در روز در یادگیری به عنوان مخالف به شش در حالی که در مدرسه است. افراد مانند سالن ورزش و هنر نیست بخشی از برنامه منظم; تمرکز بر روی نوشتن و ریاضی و خواندن. او روزانه تصویری جلسه از طریق گوگل کلاس درس با معلم اصلی و دو بار در جلسات هفتگی با او ریاضی و نوشتن معلمان است. در غیر این صورت او کامل تکالیف خود.

وجود دارد بسیاری از نمایش اسلاید و فیلم به تماشای, به جای سنتی معلم-چراغ راهنما. این فرمت باعث می شود آن را دشوار است به منظور بالا بردن یک دست و یک سوال بپرسید. “همین دلیل است که من بسیار سپاسگزار برای ایمیل,” او گفت: یقین.

وجود دارد برخی از مزایای. “شما را وادار به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را. شما را وادار به بازی در خارج بیش از یک ساعت و نیم در زنگ تفریح” او گفت:

بزرگترین نقطه ضعف به یادگیری این است: “دوستی است.” Dyhrman شده است قادر به دیدن برخی از دوستان بیش از تصویری از جمله goofing کردن با یک دوست خاص در طول کتاب و مطالعه است. اما او نگران است در مورد عواقب ناشی از زمان کمتر.

در یک سناریو که در آن بازگشایی مدارس, او که مایل است برای یک چیز خاص است.

“من فقط امید ما می توانیم اجتماعی تر از ما از دست رفته است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>