Coronavirus: چرا باید ده ها تن از COVID-19 موارد ظهور در وینوسکی?

وینوسکی – Puru نپال در نزدیکی پایان یک خط در حال اجرا طول پارکینگ در اوبراین مرکز جامعه برای یک pop-up درمانگاه صبح روز جمعه در حال انتظار برای تست شده برای رمان coronavirus.

درجه حرارت در حال حاضر گذشت 80 درجه فقط بعد از ساعت 10 صبح و در آنجا بود هیچ سایه ای یافت می شود. نپال نگران همسر و دو فرزند جوان و انتظار در ماشین.

“بله آنها را آزمایش می شود اما آن را یک خط” نپال گفت. “من نمی دانم که چگونه بچه ها انجام می دهند ، ما ممکن است به آمده به عقب در روز دوشنبه.”

وینوسکی در مرکز شیوع 34 مورد از COVID-19, باعث, وزارت بهداشت برای ارائه رایگان تست به مدت دو هفته در مرکز جامعه. دکتر مارک لوین کمیسیون از وزارت بهداشت و درمان برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با شهر مقامات خارج از سالن شهرستان در صبح روز جمعه قبل از pop-up درمانگاه افتتاح شد.

لوین گفت: او را درک عدم اطمینان مردم “باید احساس” با شنیدن خبر شیوع COVID-19 در وینوسکی.

“من می خواهم به شما اجازه می دانم که این می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه” لوین گفت. “COVID-19 منتشر شده در سراسر جهان در سراسر کشور و به دولت ما چون به انسان است. ما باید کمی و یا بدون ایمنی است. آن را به راحتی باعث می شود ما بیمار است و به راحتی عبور می کند از یک فرد به دیگری است.”

لوین همچنین گفت: شیوع بیماری در وینوسکی است و نه غیر منتظره به خصوص که رژیم صهیونیستی. Phil اسکات در ادامه به باز کردن بیشتر بخش از اقتصاد است. او گفت: تا کنون 436 نفر آزمایش شده اند در وینوسکی برای coronavirus معنی وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر موارد COVID-19 آمده است.

“داشتن به عنوان بسیاری از مردم تست شده که ممکن است مهم است” لوین گفت. “من را تشویق هر ساکن به یک تست بگیرید که آیا یا نه شما فکر می کنم شما ممکن است COVID-19. حتی افراد بدون علائم یا که اصلا احساس بیماری می تواند گسترش ویروس.”

هنوز هیچ مفید ترجمه

وینوسکی است پرجمعیت ترین شهر در شمال انگلستان با 7,300 مردم در حدود 1 مایل مربع به گفته مقامات شهرستان. این شهر همچنین دارای یکی از متنوع ترین جمعیت در کشور با مهاجران از کشورهای مختلف از جمهوری دموکراتیک کنگو به نپال.

نمایندگان که مهاجر جامعه با حضور در کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه و افزایش تعدادی از مسائل در مورد تست و مهار coronavirus.

Diambou Virginie گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از زبان گفتاری در ورمونت برای آن وجود ندارد “مفید ترجمه” در دسترس است.

“بسیاری از مردم از جامعه اقلیت نمی تواند دسترسی به اطلاعات واقعی (در مورد COVID-19),” Virginie گفت. “آنها به زبان انگلیسی صحبت کنید و به ما گفته شد وجود دارد هیچ بودجه ای به استخدام مترجمین را که اطلاعات در دسترس به آنها.”

شهرستان مدیر جسی بیکر گفت: Virginie بود از ساختن یک “فوق العاده مهم است.” او گفت: این شهرستان است که به دنبال بودجه اضافی برای ارائه بیشتر مترجمین.

“ما می دانیم که این یک موضوع است و ما ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی آن” بیکر گفت. “وینوسکی بسیار مفتخر است به عنوان متنوع ترین جامعه دولت است. بخشی از ما ذاتی قدرت است که ما چند فرهنگی.”

بیکر همچنین تاکید کرد که شیوع این بیماری در وینوسکی است نه محدود به یک گروه فرهنگی و یا یک منطقه از شهرستان.

“این است که فراگیر در جامعه ما,” او گفت:.

Symphorien Sikyala یک مترجم برای آفریقایی جامعه گفت: زمانی که مردم به او کمک می کند تا تست مثبت آنها گفت: به ماندن در خانه برای 14 روز اما این نزدیکی و عدم امکان.

“ما بسیاری از چیزهایی را به انجام” Sikyala گفت. “ما مجبور به پرداخت اجاره. ما مجبور به پرداخت صورتحساب ابزار ما و بیشتر از آن ما مجبور به پرداخت مواد غذایی ما است. از شما درخواست مردم برای ماندن در خانه. آن را بسیار گیج کننده برای آنها به طوری که آنها می گویند, ‘چگونه می توانیم زندگی می کنند که می خواهم ؟ که می توانید با رفتن به خرید مواد غذایی برای ما دارد؟'”

این آزمون بیشتر بهتر

در pop-up درمانگاه Puru نپال گفت که او و پدرش را مورد آزمایش قرار گرفتند پیش از آن در هفته. او آزمایش منفی اما او 58 ساله پدر تست مثبت است.

نپال مهاجرت به ورمونت از یک بوتانی اردوگاه پناهندگان در نپال در سال 2008 با پدر و مادر و دو خواهر. او با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس برق.

نپال پدر با او زندگی می کند و خانواده اش و بیماری های زمینه ای از جمله دیابت و فقیر عملکرد کلیه. او گفت که پدرش این است که خود quarantining در خانه.

“ما موفق به انجام آن” نپال گفت. “تا کنون او خوب است.”

در انتهای دیگر خط از نپال روز جمعه کارن لوید نشستم به بینی او swabbed برای coronavirus آزمون.

Lloyd است که در حال حاضر در برخورد با بیماری لایم یکی از دلایل او تصمیم به گرفتن تست شده است.

“من می دانم که من می تواند در معرض خطر بالاتر,” او گفت:.

لوید گفت: او به تماشای بیش از چند ماه گذشته به عنوان گروه از کودکان و نوجوانان در محله خود را جمع و بدون پوشیدن ماسک.

“من در بر داشت بالاتر استفاده از ماسک در مکان های دیگر,” او گفت:. “در زندگی سالم آن را تقریبا 100 درصد است. اگر من به Walgreens (در وینوسکی) برای دریافت نسخه من شاید 40 درصد است.”

لوید امیدوار پاپ آپ درمانگاه را بالا بردن سطح آگاهی در محله خود و فراتر از آن.

“بیشتر افرادی که در حال آزمایش بهتر است ما می دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در وینوسکی,” او گفت:.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>