Coronavirus: کسی که در L. A. شهرستان بازگشایی نیروی کار? اولیه نام آنها در

به عنوان لس آنجلس مقامات راه اندازی تسهیل اقامت-صفحه اصلی سفارشات در جمعه, مه 8, یک تیم از بیش از یک دوجین از رهبران این شهرستان آموزش و پرورش, کسب و کار دولتی و غیر انتفاعی مناظر را با هم بکشید فوری طرح به لس آنجلس اقتصاد و در حال اجرا در میان رمان coronavirus بحران است.

شهرستان جدید تابآوری اقتصادی نیروی کار — جلسه برای اولین بار جمعه — شامل رهبران از یک راه باریک از منطقه کسب و کار و چشم انداز فرهنگی. لیستی از اعضا منتشر شد در این هفته با بیش انتظار برای آمدن به جلسه زمان می رسد:

 • فرهنگ و هنر: تیم Dang, 1st District هنر کمیسر/USC ارومیه
 • کسب و کار کوچک: لیندا گریگو معاون سابق شهردار لس آنجلس/گریگو Enterprises, Inc.
 • کالاها/کالا جنبش: ماریو کردرو بندر لانگ بیچ
 • آموزش و پرورش: Barry کوری: دانشگاه Biola
 • ایمان به سازمان: جکی DuPont واکر آفریقایی Methodist Episcopal Church
 • فیلم/رسانه دیجیتال: جف پوسته NBC Universal,
 • پایه/سازمان های غیر انتفاعی: Regina Birdshell جنوب کالیفرنیا مرکز غیر انتفاعی مدیریت
 • بهداشت و درمان/علوم زیستی: Hector. Flores, منتظران ظهور, سلامت, سفید, یادبود
 • توسعه زیرساخت ها/ساخت و ساز: Fran Inman, Magestic ملک
 • کار / Ron Herrera: لس آنجلس فدراسیون کار
 • رستوران ها/اوقات فراغت/نوازی: جری گرینبرگ, Sugarfish

اعضای نمایندگی بیش از ده بخش از اقتصاد و هر کدام را به یک تیم است که توصیه های توسعه برای شهرستان از هیئت ناظران. هدف آنها به kickstart شهرستان اقتصاد — که به تولید بیش از یک چهارم از کالیفرنیا محصول داخلی — و همچنین پیش نویس یک دیگر-محدوده طرح به نگه داشتن آن در حال حرکت به سمت “عادی” قبل از COVID-19 زندگی است.

L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger که همراه با سرپرست هیلدا سولیس معرفی ایده — گفت: این گروه خواهد ساخت تا به کار برای پیشبرد بهبود هر یک از بخش های اقتصادی است.

“ما در دولت واقعا خوب هستند در آینده با سیاست ها و بررسی صلاحیت آنها را بیش از یک دوره از زمان. اما در این وضعیت ما لازم نیست که در, لوکس” Barger, گفت:, و اضافه کرد که تجربه و تخصص از صنایع مختلف ضروری و مورد نیاز وجود دارد مدت زمان محدود برای انجام این حرکت بر روی آن است.

“هدف از این شهرستان سرپرستان است برای همه ما به همکاری با یکدیگر اعمال نفوذ تمام منابع در دسترس برای حرکت رو به جلو در موضع قدرت جمعی به عنوان امن در خانه انتظار برداشته شده است” گفت: عضو پانل بری H. کوری رئیس دانشگاه Biola و کمیته اجرایی رئیس انجمن مستقل کالیفرنیا کالج ها و دانشگاه ها در بیانیه ای. “قابل توجه مدارس و دانشگاه های این شهرستان بخشی از اکوسیستم ما نیاز به از طریق این اعتقاد من می تواند یک مدل ملی.

فشار ساختمان شده است برای چند روز در انتخاب رهبران به سهولت امن تر در خانه ، روز جمعه یک همگرایی از معترضان فرود در L. A. مدنی مرکز خواستار اشکال مختلف امداد از دولت از کامل بازگشایی کسب و کار و بلند کردن اجسام از ماندن در خانه-دستور به لغو اجاره و حل کردن هزینه ها و جریمه برای idled کارگران است.

حداقل 9,000 کسب و کارهای کوچک در L. A. شهرستان به دنبال کمک های مالی با توجه به شهرستان ها است. گزارشي از لس آنجلس اقتصادی شرکت توسعه پیش بینی شده است که این منطقه را از دست خواهد داد 1.7 میلیون شغل در این ماه — یک قطره از بیش از 27 درصد است. و این منجر خواهد شد این گزارش می گوید به جنوب کالیفرنیا نرخ بیکاری است که می تواند بالای 31 درصد.

شهرستان بازگشایی خواهد شد شدیدا تحت نظارت مقامات می گویند محدود اطمینان داد که ظرفیت بیمارستان برای مراقبت از جمعیت های آسیب پذیر عمق تست دسترس و توانایی کارفرمایان برای توسعه فیزیکی فاصله در محل کار خود را در همگام سازی با بهداشت عمومی نیاز دارد.

در ضمن همه چیز به احتمال زیاد به سرعت حرکت می کند. Barger گفت که برخی در این گروه در حال حاضر شروع به کار بر توصیه.

“برای آنها این است که آینده خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>