Coronavirus: اسکله پارک اسکیت بسته به دلیل آن را نمی ممکن است به حفظ اجتماعی فاصله’

برلینگتون (ابهامزدایی) را اسکله پارک اسکیت در نور از coronavirus یک حرکت آن را سعی کرده بود برای جلوگیری از پس حداقل هفته اول آوریل است.

این A_Dog Skatepark در نزدیکی دریاچه چاپلین مواجه شده ممکن است بسته به علت COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

تلاش برای جلوگیری از پارک را بسته شامل آموزش در اسکیت شیوه و امید مردم را به خود مانیتور با توجه به برلینگتون بخش از پارک های تفریح و سرگرمی & اسکله. Maven Skateshop در کلیسای خیابان با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تشویق اجتماعی فاصله و با استفاده از فضا در ساعات اوج.

بیشتر: چگونه برلینگتون اسکیت باز در جامعه است که خود پلیس برای حفظ پارک اسکیت باز

“با آب و هوای گرمتر و بیشتر مردم بیرون رفتن از آن ممکن نیست اجتماعی را حفظ فاصله وجود دارد” خواندن یک Instagram پست از پارک های بخش اعلام بسته شدن تصمیم جمعه. “ما درک می کنیم آن را ناامید کننده برای بسیاری از, اما این کار لازم است به طور مداوم با دولت دستورالعمل.”

Maven نشان داد برای حمایت از اسکیت پارک را از بسته شدن.

“تا آنجا که ما نیاز به این پارک با آب و هوای گرم نزدیک شدن به آخر این هفته و بیشتر مردم اسکیت, در نهایت, آن است که ارزش خطر” فروشگاه نوشت on Facebook.

خود پلیس: اسکیت باز جامعه خود سیاست برای حفظ پارک باز

Maven تشکر اسکیت جامعه و همچنین در شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه و تشویق مردم به خلاق ارائه ایده های مانند ساخت رمپ در حیاط و یا فضایی در driveways.

“ما خوشبین هستیم که محدودیت ها برداشته ماه آینده که این پارک خواهد بود قادر به بازگشایی” فروشگاه نوشت.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>