Coronavirus: Vermont آماده سازی مدارس برای یادگیری ترکیبی – چه دولت دستورالعمل نیاز به

اگر شما شده است با توجه به نحوه مدارس سراسر کشور در حال ارائه به باز کردن در پاییز که شما ممکن است شنیده ام “یادگیری ترکیبی” ظاهر بیشتر.

بسیاری از مدارس/مناطق در حال امید بستن برای یک ترکیب حضوری و آموزش از راه دور و یادگیری برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 مدرسه و کاهش جمعیت به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

یادگیری ترکیبی بود از حالت انتخاب در یک نظرسنجی ملی از بیش از 1 ، 000 مربیان است.

به برلینگتون مدرسه منطقه است و با توجه به ترکیبی طرح با یک A/B, برنامه, سرپرست تام فلاناگان گفت: در یک کنفرانس خبری در جولای 7.

در نامه ای به پدر و مادر جولای 16, چاپلین دره سرپرست منطقه مدرسه ایلین Pinckney گفت: “هدف اصلی ما این است که برای دریافت به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان امکان شرکت در فرد آموزش. به منظور تطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و اطمینان از ایمنی همه دانش آموزان ما ممکن است لازم باشد برای ارائه ترکیبی از تجربه یادگیری برای دانش آموزان ما — یکی که در آن دانش آموزان شرکت کننده در مدرسه یادگیری چند روز در هر هفته و از راه دور یادگیری در دیگر روز در هر هفته.”

برای کمک به مناطق با برنامه ریزی تلاش ورمونت سازمان آموزش و پرورش منتشر شد دستورالعمل جولای 15 برای یادگیری ترکیبی در سند قوی و سالم شروع: یادگیری ترکیبی در طول 2020-2021 سال تحصیلی.

آنچه به منزله یک روز در مدرسه

در “قانونی و در چارچوب مقررات” ارائه شده توسط سازمان آموزش و پرورش مناطق داده می شود استانداردهای به دنبال اطمینان حاصل شود از راه دور و یادگیری ترکیبی دیدار با الزامات مورد نیاز برای یک روز مدرسه.

مدارس دولتی باید حفظ و عمل به 175 دانشجو روز با حضور حداقل 51 درصد از بدن دانش آموز ثبت حضور و غیاب.

حداقل تعداد ساعت مدارس باید در هر روز بین 2 و 5.5 بر اساس سطح کلاس. کلاس می تواند دیدار در مجموع بین 10 و 27.5 دانلود آموزش ساعت در تقویم هفته به نمایندگی از پنج روز مدرسه.

اما وزیر آموزش و پرورش می تواند اجازه جایگزین روش شمارش مجموع ساعات آموزشی “ارائه شده است که دانش آموزان نه از دست دادن زمان های آموزشی و ‘مرتبط’ برنامه های آموزشی و روش جایگزین این است که “در غیر این صورت در جهت منافع دانش آموزان و منطقه” ، ” دستورالعمل دولت است.

بیشتر: 5 چیزهایی که برلینگتون پدر و مادر باید بدانید در مورد که در آن مدارس به عهده دارد

چگونه حضور و غیاب اندازه گیری

در حالی که حضور و غیاب به طور کلی را به حضور در مدرسه ساختمان, قوانین ارائه برخی از انعطاف پذیری در اطراف آنچه به منزله یک روز در مدرسه.

“برای مثال یک روز ممکن است شمارش به عنوان یک روز کامل از مدرسه اگر هیئت مدیره مدرسه” ارسال[s] این دانش آموزان به خانه بعد از مدرسه آغاز کرده است با توجه به شرایط اضطراری مانند وقوع یک بیماری مسری’,” قوانین دولت است.

حضور و غیاب در یک کنترل از راه دور یا ترکیبی حالت یادگیری محسوب می شود که دیدار این دو مورد نیاز:

  • یک مربی باعث می شود تماس با دانش آموز توسط چت تصویری و یا تلفن و یا دانش آموز سیاهههای مربوط به سیستم مدیریت آموزش (LMS) و درگیر در فعالیت های یادگیری (به عنوان مثال کامل آسنکرون تکالیف ارزیابی و غیره.).
  • آموزش مستقيم و انتظار می رود مستقل کار دانشجویی در ترکیب دیدار ساعت آموزشی مورد نیاز حداقل (یا روزانه یا هفتگی حداقل و یا روش های دیگر با تایید قبل از, وزیر آموزش و پرورش).

بیشتر: بازگشت به مدرسه در یک بیماری همه گیر: چه ورمونت دانش آموزان و خانواده ها می توانند انتظار

چه مناطق نیاز به آدرس

سازمان آموزش و پرورش توصیه مدارس و نظارت بر اتحادیه های کارگری اتخاذ روش های خاص برای پیاده سازی یادگیری ترکیبی در سطح منطقه برای موارد زیر است:

  • چه درجه سطوح باید گزینه ای را برای یادگیری ترکیبی با تاکید بر حصول اطمینان در فرد آموزش برای دانش آموزان در نمرات اولیه.
  • این فرایند را برای پدر و مادر به ثبت نام و قطع مشارکت در یادگیری ترکیبی.
  • انتظارات برای تکمیل کار دانشجویی و دستاورد علمی نقاط عطف و کسانی دیگر معیار.
  • توضیحات به چه میزان ترکیبی تجارب یادگیری خواهد بود همزمان به مقایسه فرد در فعالیت های آموزشی.
  • ارائه آموزشی برای پشتیبانی از جمله معلم-دانش آموز قابل فهم و دیگر پشتیبانی ارائه شده در این منطقه را به طور منظم EST روند.
  • چگونه آموزش و پرورش ویژه خدمات و خدمات مرتبط ارائه خواهد شد.
  • یک فرایند برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد وضعیت دانشجویی (از راه دور/در-فرد) خود را با تغذیه در مدرسه برنامه به طوری که آنها قادر به ارائه وعده های غذایی در خانه و یا در مدرسه.
  • مشارکت دانش آموزان در فرد در فعالیت های فوق برنامه مانند باشگاه های ورزشی و موسیقی گروه.

این دستورالعمل نشان می دهد مناطق نیز با کارکنان و نیروی کار نمایندگان برای رسیدگی به شرایط کاری در طول یادگیری ترکیبی.

و مانند فرد در یادگیری “ترکیبی از راه دور و یادگیری باید اجرا شود به عنوان بخشی از یک منسجم آموزشی طراحی سیستم نسبت به زمان آموزش و پرورش با کیفیت قوانین و مقررات” که نیاز مدارس به آموزش پشتیبانی سیستم های محلی و ارزیابی طرح هماهنگ برنامه درسی در میان آن همه مدارس و نیازهای مبتنی بر توسعه حرفه ای سیستم.

دولت به یاد مناطق که در حالی که در مکان شهریه بودجه نمی توان به طور کامل آنلاین مستقل مدارس منطقه مدرسه می تواند مکمل آن علمی ارائه شده از طریق آنلاین ارائه دهنده مانند ورمونت آموزش مجازی تعاونی.

بیشتر: مربیان ناراحت کننده هستند بازگشت به مدرسه در پاییز ملی نظرسنجی می یابد

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im