Coronavirus: Vermont سازمان می یابد و راه برای انجام موسیقی تورهای طول همه گیر

این در حالی است پس از شما را دیده ام یک تور موسیقی عمل نشده است ؟

از آن شده است برای فقط در مورد همه از COVID-19 همه گیر به پایان رسید تمام تجمعات عمومی در ورمونت در اواسط ماه مارس. یک نهاد در جنوب ورمونت, اما نگه داشتن مفهوم زنده است.

زرد طویله یک اتاق-مرکز موسیقی و هنرمند عقب نشینی مستقر در Putney. پس از 2015 سازمان تا به حال یک فریب-از سابق U-Haul کامیون دوبله زرد انبار موسیقی مسافت است که به ارمغان می آورد موسیقی ضبط شده و زنده کلاسیک نوازندگان به محله در سراسر کشور است.

تقریبا با تمام تجمعات خارج از محدوده این روز, زرد, انبار کاه است که رانندگی کامیون به بیمارستان به کمک امکانات زندگی و دیگر موسسات در داخل و اطراف ورمونت به دم این دوران تاریک با شادی از موسیقی است.

مدیر اجرایی کاترین استفان گفت: سفرهای اخیر در جنوب ورمونت های از قبل ضبط شده موسیقی شامل امکانات زندگی کمک که در آن ساکنان برخی از آنها دیده می شود, رقص, گوش دادن با ویندوز به اتاق خود را باز کنید. موسیقی مسافت متوقف برتلبرو بیمارستان یادبود به بازی برای کارکنان آمدن و رفتن در هنگام تغییر شیفت.

“شما می توانید بگویید که این تغییرات چه بسیاری از مردم پیدا کردن جداسازی است که روال” از زندگی در گیر با توجه به استفان.

“ما همه تجربه حس های مختلف از زمان” او گفت:. “طبیعی وجود دارد در آینده با هم از تمرکز. ما همه چیزی را تجربه مشابه است. من خودم تجربه همان چیزی که در طول بیشتر از هر روز. با موسیقی همه ما در حال تجربه چیزی است که با هم آن را می شکند که معمول است.”

موسیقی مسافت, Stephan گفت: به یاد شنوندگان در یک زمان ما در حال پریشان چرا موسیقی است بنابراین ضروری است برای زندگی ما است.

“هنگامی که شما در حال مبارزه برای زندگی – در برخی موارد به معنای واقعی کلمه در یک بیمارستان وجود دارد چیزی است که باعث می شود آن را به ارزش برای مبارزه با” او گفت:.

موسیقی از برتلبرو به بالتیمور

زرد انبار آغاز شد و در سال 1969 و تساوی نوازندگان حرفه ای از سراسر جهان برای رزیدنتی و اجرای برنامه از جمله جشنواره تابستانی. موسیقی مسافت تصور می شد به عنوان یک راه برای گرفتن موسیقی از گاهی-تهدید آمیز محدوده و قوانین و مقررات از یک سالن کنسرت و آن را به مردم اغلب زمانی که آنها دست کم انتظار آن را.

“این در DNA ما برای آموزش کسانی که از ما در دنیای موسیقی گفت: Seth ام که شده زرد انبار و مدیر هنری برای 22 سال است. “موسیقی نوشته نشده به آموزش آن نوشته شده بود برای برقراری ارتباط است.”

موسیقی مسافت اغلب می رود به محله ای که در آن هنر می تواند سخت برای پیدا کردن. Knopp گفت: زرد انبار صرف یک زن و شوهر از ماه اقامت در بالتیمور محله که در آن آمریکا درگذشت در بازداشت پلیس در سال 2015.

با رفتن به اقتصادی افسرده محله ای که ساکنان یک “روزمره آگاهی از حساسیت های زندگی” Knopp گفت: از آن آسان است برای دیدن چگونه موسیقی به ارمغان می آورد “تمام رنگ های رنگین کمان” هم به سادگی برای لذت بردن از موسیقی است.

“از آن شده است بسیار فوق العاده ای را به ببینید که چگونه است که محله تبدیل شده است و فقط با داشتن این موسیقی از موسیقی مسافت,” او گفت:.

اجرای برنامه در دسترس در سراسر ورمونت

زیرا دولت-اعمال محدودیت در تعداد زیادی از مردم که می تواند در نزدیکی یکدیگر در یک محل کار در یک زمان استفان گفت: موسیقی مسافت تنها پخش موسیقی ضبط شده در حال حاضر. زمانی که نوازندگان انجام از کامیون ساخته شده در مرحله راه اندازی آن نیاز به یک مهندس صدا و خدمه.

استفان گفت: امید است که نوازندگان انجام این تابستان در راه است که متناسب با COVID-19-دستورالعمل مربوط در محل ، موسیقی مسافت دسترس برای بازی در موسسات در سراسر ورمونت بدون هیچ هزینه با توجه به استفان. این مجموعه شامل موسیقی بازی زرد انبار نوازندگان و دامنه از بتهوون به بیتلز و Simon & Garfunkel.

Knopp گفت: این تور موسیقی مسافت مهم است زیرا موسیقی یک تجربه جمعی. او گفت: این در گفتگو با برلینگتون مطبوعات آزاد آغاز شد که به عنوان یک ویدئو کنفرانس که برش سه بار قبل از این مکالمه انجام شد و بیش به یک تماس تلفنی.

“(موسیقی مسافت) یک یادآوری که ما به عنوان یک فرهنگ” Knopp گفت. “این است که ما که هستیم. ما نه مجازی موجودات ما تبدیل شده اند.”

برای اطلاعات بیشتر

زرد انبار موسیقی مسافت, (802) 387-6637, www.yellowbarn.org.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

لطفا برای حمایت از coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>