Coronavirus: Vermont راه اندازی COVID-19 داده های ردیاب برای زندانیان, زندان, کارکنان

ورمونت وزارت اصلاحات به تازگی راه اندازی یک ابزار آنلاین برای پیگیری اهل بیت تست برای COVID-19.

روزانه tracker — در اینجا یافت می شود — دارای تفکیک: آزمون در پیشرفت و تکمیل; مثبت و منفی آزمون و تعداد در پزشکی انزوا و منتشر شده از پزشکی انزوا.

یکشنبه, 32 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 است که نام رسمی این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

بیشتر: 32 ورمونت زندانیان تست مثبت برای coronavirus زندانها در اصلاح مستند

موقت اصلاحات کمیسر جیم بیکر گفت: در یک ایمیل که ردیاب معرفی شد در بخش وب سایت قبل از تست در شمال غربی دولت Correctional Facility. سنت آلبنز شهر زندان شده است در مستند از اولین زندانی آزمایش مثبت در اوایل این هفته.

ردیاب صفحه هم لیست یک گزارش مثبت COVID-19 نفر از کارکنان زندان ذکر شده توسط مرکز.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>