Coronavirus: Vermont اردو مبارزه مداوم به عنوان محدودیت حد گردشگری تابستان

جوآن دونن صاحب کوه سبز خانواده اردوگاه در بریستول صرف چند ماه گذشته لغو, رویدادهای از دست دادن مشغول تعطیلات رزرو و ارائه بازپرداخت برای رزرو از خارج از کشور بازدید کنندگان است.

Coronavirus مربوط به محدودیت در ورمونت که منع غیر ورمونت کمپ و محدودیت ظرفیت در اردو هستند ضربه اردو سخت در شلوغ ترین فصل است.

محل سکونت عملیات اردو اجازه داده شد تا دوباره باز May 22, اما تنها به Vermonters و کسانی که تا به حال به اتمام 14 روز در حالت قرنطینه و تنها در 25 درصد ظرفیت است.

برداشته شدن برخی از محدودیت در ژوئن 8 اجازه می دهد تا اردو به کتاب در 50 درصد ظرفیت اما برای بسیاری از آسیب در حال حاضر انجام شده است.

اردوگاه صاحبان

Jaquelyn Rieke اجرا می شود که پیاز رودخانه اردوگاه در پلینفیلد گفت که به طور معمول کسانی که رزرو می تواند تنها انتقال تاریخ دریافت بازپرداخت. به دلیل Covid همه گیر آنها اجازه می دهد مسترد نخواهد بود.

در حال حاضر Rieke گفت: آنها در حال انجام حدود یک سوم از کسب و کار آنها معمولا انجام دهد. پیاز رودخانه است که مصرف خود را به خصوص سخت احتیاطی است و نه اجازه می دهد هر چادر کمپینگ در حال حاضر.

دان و انجام تمام کار خود را در کوه سبز خانواده اردوگاه خود و از آنجا که آنها هیچ کارکنان آنها نمی واجد شرایط برای ببخشند کسب و کار کوچک بدهی وام.

کوه سبز خانواده اردوگاه تنها 48 سایت و به طور معمول طول می کشد 75 درصد از آنها از رزرو خارج از کشور بازدید کنندگان ساخت دولت محدودیت های خاص بار بر روی کسب و کار خود را. دان گفت: او ارائه بازپرداخت و یا انتقال رزرو خرما را به هر کسی که تا به حال در پیشبرد رزرو.

دونن همچنین با اشاره به رابطه همزیستی بین اردو و جاذبه های: رستوران و تفریحی سایت هایی که به طور معمول در جلب گردشگران به تسلیم در اردو تعطیل هستند و یا باید ظرفیت محدود و یا ساعت در تابستان امسال دلسرد هر گردشگری به این منطقه است.

“چگونه ما می رویم به گزاف گویی از این ؟” او گفت:.

تاثیر اقتصادی

ورمونت به حدود 50 خصوصی اردو و 40 پارک ایالتی است که اجازه می دهد کمپینگ با توجه به امی نیزه معاون گردشگری برای ورمونت اتاق بازرگانی است.

تابستان شلوغ ترین زمان برای گردشگری در ورمونت: 5 میلیون از دولت 13 میلیون نفر سالانه در خارج از کشور گردشگران در طول ماه های تابستان.

دولت campgrounds نمی شد باز به هر کمپ از May 13 طریق ژوئن 25.

اردو حساب 10 میلیون دلار از درآمد دولت در یک سال داده شده اما آنها نیز گردشگران را به جاذبه های دیگر مانند وزارت امور خارجه پارک ها و رستوران ها. با توجه به وضعیت گردشگری معیار مطالعه اردو کمک 5 میلیون دلار به رستوران مواد غذایی و گاز صنایع 3 میلیون دلار به خرده فروشی و 10 میلیون دلار برای تفریح و سرگرمی میباشد.

“در حالی که در دراز مدت اثرات محدود سفر هستند و نمی دانند هنوز, ورمونت, کسب و کار در بخش گردشگری در حال صدمه زدن به” نیزه گفت. او اشاره کرد که در ژوئن 8 تغییرات به مهمان نوازی محدودیت های “کوچک اما به شدت مورد نیاز گام به جلو” برای ورمونت صنعت گردشگری.

‘یک تابستان بزرگ’

به دلیل این تغییرات همه چیز به دنبال برای اولین بار در در حالی که برای مریم Lunderville که اجرا می شود Moose River اردوگاه در Saint Johnsbury. اما او شده است عامل در 1 ٪ از کسب و کار او معمولا در این زمان از سال است. بیش از آخر هفته روز یادبود Lunderville تا به حال تنها دو کمپ. در طول هفته او اغلب هیچ.

ممکن است آخرین Moose River تا به حال 79 اعضای کمپ. در این سال آنها تا به حال 12.

Lunderville به دنبال به جلو به این که او پیش بینی می شود موفق ترین و در عین حال. پس از آن ویروس رسیده ما محدودیت رفت و به جای گوزن شمالی رودخانه از دست داده بیشتر از تابستان خود را در کسب و کار. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“آن نگاه مانند آن خواهد بود پررونق سال یک تابستان” Lunderville گفت. “من صحبت با دیگر اردوگاه صاحبان و ما تمام درخواست همین: چگونه ما می رویم به پرداخت صورتحساب؟”

تماس با رایلی مدیره در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im