Coronavirus: Vermont دادستان کل اجازه می دهد تا در ورزشگاه به عنوان دولت برطرف محدودیت

یک Rutland بدنسازی مالک را وادار به از سرگیری عملیات پس از چند هفته از بحران با دولت است.

مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل در اواسط ماه مارس توسط دادستان کل T. J. داناون honed در شان Manovill که اجرا می شود باشگاه تناسب اندام ورمونت.

Manovill مواجه سفارش ضابط موقت از یک قاضی برای افتتاح مراکز تناسب اندام در میان COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

قاضی منع فعالیت های داخلی برای تسهیلات تا ورمونت مجوز در غیر این صورت. Manovill رفت تا آنجا که در حال حرکت تجهیزات خود را به پارکینگ بنابراین عملیات می تواند از سر خارج است.

دفتر دادستان کل اعلام کرد قصد دارد برای برداشت یک حرکت برای دستور مقدماتی در برابر Manovill با توجه به انتشار اخبار صادر پنج شنبه. دفتر و متهمان — Manovill و بدنسازی — درخواست یک جلسه جمعه تواند تبدیل به یک وضعیت کنفرانس.

بدنسازی بازگشایی: شکایت ورمونت بدنسازی بازگشایی به عنوان مرکز تناسب اندام

مالک صحبت می کند: بدنسازی صاحب خود صحبت می کند قاضی پس از تعطیل برای کسب و کار هجوم ماندن در خانه سفارش

این حرکت در می آید در این میان رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات انتظار تصمیم گیری اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی “که به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه در دستورالعمل جدید برای بازگشایی سالن های ورزشی و مراکز تناسب اندام” با توجه به انتشار.

“در جهت منافع حفظ دادگاه و منابع دولت در خروج حرکت خود را برای دستور مقدماتی برای جلوگیری از litigating مسائل حقوقی که به احتمال زیاد مطرح است که همان روز” اخبار انتشار اعلام کرد.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>