Coronavirus: دانش آموزان از SUNY Geneseo بینگهمتون آلبانی قید وثیقه راکلند EMTs

نرخ COVID-19 موارد در راکلند یک “نقطه داغ” در خارج از شهر نیویورک ترک پزشکان غرق.

EMTs در پاسخ به تماس بعد از تماس با هر تغییر. در دوران coronavirus پزشکان اغلب بیمارانی که مریض تر و بیشتر دست پاچه زمانی که آنها به صحنه است.

“قابل مقایسه با سال گذشته حجم تماس ما و شماره دو برابر شده اند در آخرین چهار هفته” ننوت دستیار ارشد Jonathan Delgado گفت. مکان ضربه سخت تر توسط COVID-19 مانند هورسترو دیده اند 911 تماس سه گانه.

‘دیوانه’ بار: امدادگران مدیریت بیشتر تماس مریض تر بیماران

Q&A: چه اتفاقی می افتد اگر نیویورکی نافرمانی کومو ماسک منظور ؟

راکلند: COVID-19 در حال حاضر در هر کد پستی به جز خرس Mt.

راکلند است چهارم-بالاترین نرخ COVID-19 مورد در دولت در خارج از شهر نیویورک است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به تازگی با اشاره به این شهرستان به عنوان یک “نقطه داغ.” در مارس 30, دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: Rockland یکی از سریعترین رشد مناطق برای COVID-19 موارد است.

راکلند داوطلب سپاه نیاز به کمک.

یکی ننوت جامعه آمبولانس سپاه داوطلب متی Zoda به حال یک ایده است.

21 ساله و ارشد در این دانشگاه در آلبانی Zoda عضو دانشجو-اجرای پنج چهار داوطلب آمبولانس سپاه است که در خدمت جامعه مدرسه و محله فراتر از آن.

این دانشگاه توقیف و کلاس در حال حاضر همه آنلاین. بنابراین Zoda که در رشته آمادگی اضطراری پیشنهاد که ننوت شیر ماهر EMTs به کارکنان و مرحله پنج چهار دکل در راکلند.

Delgado رسیده است. در کمی بیش از یک هفته پنج چهار نورد شده بود.

در ضمن مارا Traynor, یک ستوان و داوطلب EMT در شهر جدید آمبولانس سپاه او را می دانستند تیم امداد مورد نیاز. او رسیده به SUNY بینگهمتون دانشجویی-اجرای آمبولانس سپاه Harpur فری و SUNY جنسو اولین پاسخ, پردیس, تیم ملی, برای کمک به کاهش فشار در راکلند پاسخ.

ده دانشجو EMTs از دو SUNY دانشگاه وارد در راکلند در روز دوشنبه. آنها را مرحله در شهر جدید استوونی پوینت و هورسترو آمبولانس سپاه. دومی ادارات غالبا نامعقول, Traynor گفت.

دانش آموز EMTs “در حال حاضر به حال یک تاثیر” Traynor گفت.

دانش آموزان به طور کامل گواهی ایالت نیویورک EMTs و برخی از آنها به طور کامل گواهی آمبولانس رانندگان است. “آنها نشان داد و آنها آماده” Traynor گفت. آلبانی پنج Quad حتی به ارمغان آورد یکی از آن چاه به مرحله در ننوت آمبولانس.

Delgado گفت: دانش آموزان در حال حاضر کمک کردن “فوق العاده است.”

“ما خدمه بوده است رفتن بدون توقف” گفت: Delgado, که همچنین به عنوان خود سپاه’ اطلاعات عمومی افسر. “فقط با داشتن یک آمبولانس با دو تازه بدن در اینجا یک تفاوت بزرگ. ما همه خسته است.”

اکثر کسب و کار دانش آموزان نیست از راکلند.

این جنسو و بینگهمتون دانش آموزان به اقامت در آپارتمان که استوونی پوینت آمبولانس سپاه صاحب و معمولا اجاره به داوطلبان Traynor گفت. راکلند را عرضه کرده منسوجات و ملزومات دیگر. کسب و کارهای محلی در حال کمک کردن با مواد غذایی است.

ننوت ارائه فضا در سفری اتاق برای خدمه است که چرخش هر چهار روز.

در حالی که SUNY دانشگاه ها بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس کلاس ادامه آنلاین.

“همه آنها خواسته شد فای رایگان” Traynor گفت: از دانشجو استخدام به طوری که آنها می تواند تکمیل دوره خود از راه دور.

Zoda با اشاره به این که دانش آموزان امتحانات نهایی آینده تا ماه آینده به طوری که آنها همه با تمرکز بر دانشگاهیان ،

Delgado گفت که او را تحت تاثیر قرار توسط SUNY دانش آموزان تمایل به کمک می آیند. و او می داند که یک یا دو چیز در مورد کالج — تمام وقت خود را کار دستیار مدیر اقامت زندگی/دانشجو انجام در دومینیکن, کالج در Blauvelt.

“این دانش آموزان که رفتن بالا و فراتر از آن” Delgado گفت: SUNY داوطلب EMTs. “در آن طول می کشد بسیاری از umph و جرات پایین رفتن به راکلند بکشید تا 12 ساعت شیفت.”

این نیز ارائه فرصت برای کالج EMTs. “این یک تجربه متفاوت های مختلف جمعیت” Delgado گفت: “تماس های که در حال حدت بالاتر از شما می خواهم در یک دانشگاه.”

Traynor به توافق رسیدند. “آنها در حال دیدن چیزهای شما نمی خواهید برای دیدن در یک دانشجو-اجرای سپاه,” او گفت:. “بسیاری از آنها در حال بدست گرفتن MCATs و این تجربه را به آنها را به ایستادگی کردن درخواست به دانشکده پزشکی.”

او گفت: هر لبه های اضافی که در دانشکده پزشکی فرآیند نرم افزار خواهد بود به خوبی سزاوار. “آنها شروع به پریدن کرد و به میانه از آن” Traynor گفت:

نانسی کاتلر می نویسد: در مورد مردم و سیاست. اینجا کلیک کنید برای آخرین داستان است. او در توییتر دنبال کنید در @nancyrockland. پشتیبانی محلی نگاری; رفتن به lohud.com/specialoffer برای پیدا کردن چگونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>