Coronavirus متوقف ویژه بازی های المپیک تابستانی, بازی های گروه محور به سلامت

تاریخ تنظیم شد و ورزشکاران بودند آموزشی — اما به ظاهر اجتناب ناپذیر اتفاق افتاده است.

ویژه بازی های المپیک کالیفرنیای جنوبی در تابستان بازی ها, بازی مجموعه ای برای آخر هفته آینده — شنبه و چهار شنبه, ژوئن 6 و 7 — در کال ایالتی لانگ بیچ لغو شده به دلیل جاری coronavirus همه گیر و ممنوعیت اجتماعات بزرگ که در اثر باقی می ماند. در بازی های المپیک, جایگاه, با توجه به برگزارکنندگان خواهد بود آنچه آنها لقب آخر هفته از مجازی شمول است. این رویداد شامل یک آنلاین رقص شنبه ،

“تصمیم به لغو این رویداد دشوار بود” گفت: داعش رابرتسون سخنگوی ویژه بازی های المپیک از جنوب کالیفرنیا مستقر در ساحل طولانی است. “اما وجود دارد هیچ راه ما می تواند به جلو حرکت می کند با آن در طول این بیماری همه گیر.”

آخر هفته از مجازی ورود رابرتسون گفته است که به منظور نگه داشتن ورزشکاران مشغول اند.

“ورزشکاران در حال نا امید, اما آنها تنظیم به جدید خود را عادی,” او گفت:. “برای نگه داشتن هر کس مشغول کار کردیم برنامه نویسی است که می تواند آنها را از خانه چون مهم ترین بخش برای ما تعامل است.”

همه ورزشکاران در حال حاضر در حال شرکت در یک “شیوه زندگی سالم” چالش رابرتسون گفت: حصول اطمینان از آنها حفظ یک رژیم غذایی سالم و ورزش رژیم در حالی که در خانه است. مربیان داوطلب در بررسی با ورزشکاران هفتگی برای دیدن پیشرفت خود و تعیین اینکه آیا آنها نیاز به کمک های اضافی جلسه اهداف خود است.

“ورزشکاران ما هستند در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به یک بیماری شدید از COVID-19” بیل Shumard سازمان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در مورد بیماری ناشی از کوروناویروس. “ما ادامه خواهد داد به ارائه ورزشکاران ما با بهداشت و سلامتی برنامه نویسی در یک محیط رقابتی به آنها عمل سالم اجتماعی فاصله.

“شیوه زندگی سالم چالش” او افزود: “بر اهمیت مراقبت از خود و پیدا کردن فعالیت های اجتماعی و داشتن سرگرم کننده است.”

سازمان نیز نگاه به سمت Tik Tok, محبوب تلفن های هوشمند نرم افزار برای افراد جوان این برنامه شامل فیلم های کوتاه که اغلب ویروسی رقص حرکت می کند و با ویرایش هوشمندانه. ویژه بازی های المپیک به چالش ورزشکاران برای یادگیری برخی از رقص به نمایش در طول آخر هفته مجازی.

“Stay-at-home سفارشات در حالی که لازم است داشتن یک اثر عمیقی در سلامت جسمی و روانی ویژه بازی های المپیک ورزشکاران” Shumard گفت. “ما ادامه خواهد داد برای متحد کردن جوامع گسترش و پذیرش و جشن ورزشکاران ما از طریق سرگرم کننده و راه های خلاقانه برای نگه داشتن آنها را درگیر و فعال است.”

مجازی رقص کردن اجرا خواهد شد از 6 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه, ژوئن 6. مردم می توانید لحن و کمک مالی به علت در المپیک ویژه کالیفرنیای جنوبی وب سایت و یا شرکت در رقص چالش خود را با ورود در sosc.org/dancechallenge.

پیش از آن روز در ساعت 10 صبح مردم می توانند با ورود به سیستم برای مجازی Rafer جانسون صبحانه با قهرمانان رویداد در Facebook Live. هدف این است که به منظور بالا بردن $150,000 برای ارائه بهداشت و سلامتی برنامه نویسی برای کودکان و بزرگسالان معلول ذهنی. سخنرانان شامل رویداد صندلی Tom Stevens و Shumard. ورزشکار جاشوا لوین و پدرش در حال برنامه ریزی به صحبت می کنند به عنوان به خوبی.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>