Coronavirus: سن پدرو ماهی در بازار ارائه می شود معروف میگو سینی به اولین پاسخ دهندگان

سن پدرو محبوب بازار ماهی پیدا کرده است یک بیماری همه گیر تو رفتگی در دیوار: اهدای میگو سینی به اولین پاسخ دهندگان در سراسر بلند, ساحل, سان پدرو و لس آنجلس جوامع — تلاش است که همچنین نگهداری کارکنان و غذاهای دریایی تازه در حال حرکت در حال انجام coronavirus بحران است.

“ما متوجه هیچ راهی وجود دارد برای ما سودآور باشد در این وضعیت پس ما فکر کردیم که بهترین راه برای نگه داشتن افراد مشغول به کار بود به آمده تا با راه برای انجام کمک های مالی” گفت: Michael Ungaro ارشد اجرایی از خانواده متعلق به کسب و کار.

رستوران تاسیس در سال 1956 و هنوز هم متعلق به همان خانواده نیز در ادامه به ارائه برو وانت و تحویل غذا برای خرید.

سازمان هایی که دریافت کرده اند اهدا وعده های غذایی تا کنون عبارتند از: بندر-UCLA Medical Center; لس آنجلس ایستگاه آتش نشانی 36, 40, 48, 101, 110, 111 و 112; Long Beach, اداره پلیس طولانی, ساحل, پلیس گشت دریایی و ساحلی SWAT; شرکت کوچک مری در بیمارستان; خواهر کوچک فقیر در سن پدرو; بیمارستان یادبود از Gardena; و یادبود مراقبت طولانی ساحل مرکز پزشکی سنت ماری مرکز پزشکی ER و VA Medical Center, همه در لانگ بیچ.

Ungaro تخمین زده می شود حدود 1500 اهدا وعده های غذایی خدمت کرده است از آنجا که اقامت در خانه پروتکل آغاز شد سازندگان: بسیاری از رستوران ناهار خوری اتاق.

مارک به عنوان “جهان معروف میگو سینی” بازار ماهی منو ویژگی های مورد علاقه میگو تازه بالا انباشت اشیاء بدست آمده با فاهیتا, فلفل, پیاز, گوجه فرنگی و سیب زمینی و ادویه با سویا کره و نان سیر.

بازار ماهی همچنین دارای مکان در ساحل و بندر ویلمینگتون شهرستان. تحویل برای خریداری وعده های غذایی به کار گرفته شده است توسط GrubHub.

هیچ کس پیش بینی مدل کسب و کار چالش هایی که آمده اند با کروناویروس گسترش Ungaro گفت که فاجعه برنامه ریزی به طور معمول حول زمین لرزه که به طور بالقوه شاتر یک محل برای شاید چند روز.

“ما تا به حال به طور کامل طراحی مجدد” برخی از چیزهایی که در کسب و کار, او گفت:. اما آن را نیز باز ایده های تازه در مورد نحوه انجام takeout و تحویل بهتر است. کشف نحوه ارتباط با خدمات تحویل برای مثال در برخی از راه است “برکت و رحمت در لباس مبدل” Ungaro اضافه شده است.

هنوز سن پدرو بازار ماهی — همراه با دیگر رستوران ها — چهره یک چالش دلهره آور به عنوان آنها سعی کنید به حرکت رو به جلو هنگامی که تهدید فوری فروکش Ungaro گفت.

برای برخی از زمان او گفت: اجتماعی فاصله یک واقعیت خواهد بود در مناطق ناهار خوری هر چند Ungaro گفت که او امیدوار است که فشار جدید در تحویل ممکن است جبران ضرر و زیان در صندلی کمتر شام.

جدید توسعه اسکله گفت: همچنین چالش های صورت به خصوص اگر بازگشت امواج ویروس تبدیل شدن به یک دوره موضوع قبل از واکسن در دسترس است.

“من نمی دانم چه کنسرت خواهد بود” گفت: با اشاره به بزرگ, هوای آزاد, سالن آمفی تئاتر برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از توسعه است. “اگر ما به لحاظ اجتماعی فاصله چه اتفاقی می افتد به ورزشگاه ؟ من نمی دانم.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>