Coronavirus خلاصه: GNC فایل برای ورشکستگی حفاظت

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات روز شنبه مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس. در اینجا برخی از به روز رسانی …

بهداشت و سلامتی شرکت GNC منابع ثبت شده است فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند. آن است که به دنبال به حداقل 800 تا 1200 فروشگاه.

این شرکت در بیانیه ای گفت که آن ها به دنبال تغییر ساختار ترازنامه خود را در همان زمان آن را بررسی پیدا کردن یک خریدار بالقوه با حداقل قیمت خرید در حداقل $760 میلیون.

GNC و تمام شرکتهای تابعه آن باقی می ماند باز برای کسب و کار.

این شرکت انتظار دارد برای تایید مستقل طرح سازماندهی مجدد و یا کمال فروش است که اجازه می دهد کسب و کار برای خروج از روند ورشکستگی در پاییز.

تجارت در GNC سهام متوقف شد به سرمایه گذاران جذب این خبر. سهام بسته شده روز گذشته در 81 سنت.

وفاداری به نام تجاری

خریداران وفادار به Ugg نام تجاری در حال کمک به Deckers, هوای آزاد, انعطاف پذیر باقی می ماند در طول همه گیر با توجه به Jefferies تحلیلگر جنین Stichter.

حتی اگر Ugg فروشگاه های خرده فروشی بسته با توجه به شیوع و وجود داشته است, تعطیلی در سراسر بسیاری از آن عمده فروشی حساب Stichter می گوید: نام تجاری مشتریان را به طور فعال به دنبال Ugg محصولات در هر دو را به اسم خود سایت و از طریق حساب های عمده فروشی.

“در حالی که Ugg است که به طور معمول به عنوان یک پاییز/زمستان برند Ugg قوی فروش از طریق طول COVID کرد مشروعیت بخشیدن جایگاه خود را به عنوان در طول سال با نام تجاری” او نوشت.

سفر

— ایالات متحده در مصرف بنزین بیش از نیمه راه بازگشت به قبل از COVID-19 سطوح با توجه به قیمت نفت اطلاعات خدمات یک IHS Markit شرکت.

پر یو پی اس در پمپ کاهش یافت و 49 درصد از 2019 حجم در هفته دوم آوریل است. جدید ترین OPIS بررسی نشان می دهد که تقاضا پایین بود 22 درصد در هفته دوم ماه ژوئن در مقایسه با سال پیش دوره است.

بنزین فروش شده اند و بالا رفتن از در به طور متوسط 6.4 ٪ در هر هفته از ماه آوریل با توجه به OPIS رئیس جمهور فرد Rozell.

صندلی های هواپیمایی

خلبانان اتحادیه در خطوط هوایی آمریکا است که پیشنهاد می کند که دولت در کمک به شرکت های هواپیمایی با خرید صندلی به اندازه کافی به طوری که مسافران هرگز به نشستن در کنار یک غریبه.

متفقین انجمن خلبانان گفت که مردم احساس راحت در مورد پرواز در طول همه گیر منجر هواپیمایی برای اضافه کردن پرواز و کمک به جلوگیری از “قابل توجه” اخراج زمانی که $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد فدرال کمک به شرکت های هواپیمایی اجرا می شود در ماه اکتبر. پیشنهاد ارزان نیست. اتحادیه برآورد هزینه آن را تا به 1.9 میلیارد دلار و در ماه اگر هواپیمایی در عمل 40 درصد از آنها 2019 ظرفیت و به 3.8 میلیارد دلار در ماه اگر آنها را اجرا در 80 درصد است.

— خطوط هوایی جنوب غربی است تست اینکه آیا یک کرایه فروش خواهد متقاعد کردن مردم شروع به سفر دوباره. جنوب غربی راه اندازی سه روز فروش این هفته با برخی از کوتاه سفرهای دور تحت $100 و راه دیگر برای تا $238 در اواخر تابستان و پاییز.

مسافرت هوایی در ایالات متحده شده است به آرامی چیدن از اواسط ماه آوریل است. اداره امنیت حمل و نقل به نمایش حداقل 500000 نفر به مدت پنج روز مستقیم — اولین بار است که اتفاق افتاده است از اواسط ماه مارس — اما روز دوشنبه این تعداد کاهش یافت و به 471,421 پایین 81% از مقایسه با روز گذشته سال است. فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات جدید اضافه مانع برای مسافرت داخلی با سفارش است که مردم از آمدن متحده با بالا COVID-19 عفونت نرخ – از جمله تگزاس و فلوریدا و آریزونا – باید قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود.

هتل ها گرفتن تا

آمریکا اشغال هتل همچنان به, بهبود, با برخی از اوقات فراغت مقصد نزدیک به بازگشت به سطح آنها را دیدم قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اشغال بود و در 44 درصد هفتۀ منتهی به 20 ژوئن با توجه به STR یک مهمان نوازی اطلاعات و مشاوره شرکت. که پایین بود 41% از یک سال پیش بود اما هنوز 10 هفته متوالی از بهبود در این صنعت است. در Panama City, Florida, هتل شد 89 درصد اشغال فقط خجالتی از سطح اشغال در همین هفته در سال 2019. اوآهو در هاوایی ادامه داد: به کمترین اشغال سطح کمتر از 14 درصد است.

خط کروز سازماندهی مجدد

رویال کارائیب گروه سرمایه گذاری مشترک با کشتی سرمایه گذاری برگزاری نیاز به سازماندهی مجدد با توجه به شیوع ویروس.

سفر دریایی برای اسپانیایی کروز خط Pullmantur Cruceros هستند لغو طریق Nov. 15 با توجه به نظارتی تشکیل پرونده. مهمان در حال حاضر رزرو به بادبان در Pullmantur ارائه خواهد شد گزینه ای را به بادبان در دیگر رویال کارائیب برندها از جمله رویال کارائیب بین المللی و مشهور گشت.

رویال کارائیب صاحب 49 درصد از Pullmantur Cruceros در حالی که کشتی سرمایه گذاری صاحب 51 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>