Coronavirus: بازگشت به دانشگاه برای UVM ورزشکاران ناشناخته باقی مانده

اگر چه NCAA اعطا کرده است موافقت برای همه ورزشکاران به سر داوطلبانه تمرینات و فعالیت در ژوئن 1, برنامه ای برای دانشگاه ورمونت تیم باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است.

در حالی که UVM انتظار دارد که دو سوم از افزایش juniors که قصد زندگی در خارج از دانشگاه به حرکت خود اجاره مسکن در ماه ژوئن یک مدرسه بررسی 276 پاسخ دهندگان بازگشت به دانشگاه برای Catamount ورزشکاران اتفاق می افتد نیست در آینده نزدیک.

به عنوان دولت بازگشایی طول coronavirus همه گیر UVM ورزشکاران باقی می ماند کنار.

“وضعیت فقط تا مایع است که آن را سخت را به هر گونه مطلق پیش بینی در حال حاضر گفت:” UVM ورزشی کارگردان Jeff Schulman, اضافه کردن پاتریک ورزشگاه باقی می ماند به عنوان یک پزشکی افزایش تسهیلات. “رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان در جامعه همیشه اولویت اول ما است.

“اما در همان حال ما در حال کار بر روی برنامه ها و پروتکل هایی است که به ما اجازه می دهد با خیال راحت از سرگیری فعالیت است. ما معتقدم که ما می تواند به ایجاد یک محیط امن که پایبند به تمام دولت های ایالتی و محلی و پردیس دستورالعمل.”

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

تحت شرایط عادی این مردان و زنان تیم بسکتبال خواهد بود که برای اولین بار برنامه های برگشت در محوطه دانشگاه بازگشت تا پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای برای تیم تمرینات و شیوه های. زنان مربی آلیسا Kresge است نیروبخش برای پتانسیل یک تابستان بدون بازیکنان خود است.

“آنها نمی تواند گزارش در ماه ژوئن وجود دارد و می تواند یک شانس نیست این تابستان در همه” Kresge گفت. “من صادقانه باشد من نمی دانم اگر من را ببینید بازیکنان ما در این تابستان.”

با حدود ده upperclassmen در فهرست مردانه مربی جان بکر انتظار دارد بازیکنان خود را که در خارج از دانشگاه به “راه خود را به عقب” در ماه ژوئن.

“هر کس به عقب و دیدن آنچه که به نظر می رسد اما آن را بسیار بسیار بالا در هوا” بکر گفت. “از آن روز به بعد.”

با از دست دادن 40 درصد از کارکنان مربیگری خود با توجه به UVM تعلیق 575 موقت مواضع نیروی کار که تحت تاثیر کاهش 18 شغل در ورزشی بخش بکر وجود دارد گفت: چالش های پیش رو برای تیم چهار بار حاکم امریکا شرق به طور منظم فصل قهرمان. تابستان تمرینات برای مثال معمولا اجازه می دهد برای فارغ التحصیل نقل و انتقالات — شمال شرقی را توماس مورفی و شمال آریزونا برنی Andre هستند تازه واردان — برای رسیدن به سرعت با Becker سیستم.

“من نگران نگه داشتن برنامه در سطح است که ما رشد عادت کرده اند به” بکر گفت. “من بسیار نگران سلامت از برنامه های ما و اثرات این بیماری همه گیر در حال رفتن به باید در جامعه گسترده تر اما به طور خاص در رابطه با سطح و کیفیت محصول ما را از وجود دارد.”

Kresge گفت: او بازیکن “bummed است.”

“این در مورد پیدا کردن راه های مختلف برای ایجاد انگیزه و چالش هر یک از دیگر” Kresge گفت.

بیشتر: Coronavirus: ارتباط آنلاین تبدیل به استقبال تاسیسات در سراسر جهان UVM بازیکنان فوتبال

بازگشت به فعالیت های پروتکل های Schulman گفت: در این پیش نویس شامل quarantining برای خروج از کشور ورزشکاران تست غربالگری به طور منظم و نظارت و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

“ما می خواهم به قادر به دانشجویان ورزشکار دانشگاه و آموزش و کار کردن اما هنوز هم وجود دارد کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که ما می توانید انجام دهید که در یک راه امن,” Schulman گفت. “در این فصل در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت از هر چیزی که ما تا کنون تجربه کرده اید.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>