Coronavirus بهبود آمار تقسیم جنوب کالیفرنیا ادارات بهداشت

تحت فشار از هیئت ناظران اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس آغاز خواهد شد ارسال برآورد که چگونه بسیاری از ساکنان شهرستان بهبود یافته اند از coronavirus در سهشنبه, مارس 26.

شهرستان مقامات بهداشتی را به پیوستن به همتایان خود در کنار رودخانه شهرستان ونتورا کانتی و شهر لانگ بیچ در گزارش این تعداد در روز است. لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان سان Diego شهرستان و شهر پاسادنا ارائه نمی دهد که اطلاعات اگر چه سن برناردینو کانتی ممکن است انجام این کار در آینده.

جنوب کالیفرنیا ادارات بهداشت شده اند تقسیم بر اینکه برای پیگیری بهبود و چگونه به آن را انجام دهد. هیچ روش استاندارد و بدون تعریف یکسان از آنچه “بهبود” به معنی آن را به عنوان مربوط به کوروناویروس.

اما کسانی که در حمایت از ردیابی بهبود بر این باورند که اطلاعات می تواند به یک درک بهتر از گسترش ویروس و یک بیت از اخبار مثبت در طول زمان مشکل حتی اگر اعداد ناقص هستند و یا برآورد شده است.

برای مثال در حالی که حدود 7000 Riverside County ساکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 همانطور که از دوشنبه و 292 نفر حدود 4,200 مردم بهبود یافته اند. که برگ حدود 2500 موارد فعال در شهرستان ها — حداقل در میان افرادی که آزمایش شده اند.

Riverside County Health افسر دکتر کامرون قیصر بود که قاطعانه این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گزارش بهبود در این رابطه گفت: خوزه Arballo جونیور

“آن را فراهم می کند یک عکس فولر چه خبر است …” Arballo گفت. “این مهم است برای دیدن مردم وجود دارد بازیابی حرکت در زندگی خود را. ما می خواستم به نشان می دهد هر دو طرف: جدیت آن را از طریق بستری شدن در بیمارستان ICU (موارد), مرگ و میر, اما همچنین که مردم از این طریق دریافت کنید.”

که بهبود?

در کنار رودخانه شهرستان مورد محقق مخاطبین هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 به شروع روند تماس با ردیابی Arballo گفت. هنگامی که هر فرد 14 روز انزوا دوره به پایان می رسد محقق مخاطبین فرد دوباره بپرسید اگر آنها احساس بهتر است. هنگامی که آنها رفته 72 ساعت بدون علائم پرونده خود را بسته است و آنها در حال شمارش به بهبود است.

ساحل طولانی است که خود را در شهرستان در بخش بهداشت و درمان با استفاده از فرایند های مختلف.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

برای بیمارانی که بیمار بودند به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود, مقامات بهداشتی پیگیری زمانی که آنها مرخص گفت: بیماری مسری کنترل امیلی Holman. اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد و بیش از حد کوچک برای کارکنان این اداره برای بررسی در با هر کس دیگری.

به جای Holman گفت: آنها فرض کنیم که هر کسی که تست مثبت و نبود بستری بهبود پس از 10 روز عفونی دوره است. با استفاده از این روش — که او گفت: مشترک در سراسر کالیفرنیا — مقامات محاسبه است که از ساحل طولانی را 1,582 تایید موارد 1100 مردم را بهبود در حالی که 73 فوت کرده اند.

تعدادی از بهبود چیزی بود که مردم می خواستند بیش از چیزی است که مقامات بهداشت تکیه بر خود را به منظور تعیین پاسخ Holman گفت.

“ما باید فشار از مردم — آنها واقعا می خواستم این شماره” او گفت:.

برای افرادی که می خواهید نشانه ای از خود را در جامعه کنونی سطح سلامت او توصیه می شود توجه بیشتر به بستری اعداد.

اورنج کانتی پیوستن به در

اورنج کانتی را بازیابی شماره نیز خواهد بود برآورد و مراقبت های بهداشتی و مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau گفت.

او هشدار داد در حوادث دو هفته گذشته است که آنها به احتمال زیاد “اکثریت” دست کم گرفتن تعداد واقعی چون هر کسی که آزمایش نشده — از جمله مردم با هیچ علائم یا با موارد خفیف که هرگز به دنبال درمان های پزشکی — خواهد بود از دست رفته از کل.

“بازیابی اطلاعات کامل نخواهد بود. این مهم است که به تماشای روند در طول زمان گفت:” در یک شنبه در کنفرانس خبری.

در روز سه شنبه هیئت ناظران معاون میشل فولاد ساخته شده است که درخواست های مکرر برای این اطلاعات به او اطمینان داد که او را درک محدودیت.

“سایر استان ها در حال انجام آن” فولاد گفت. “من فکر می کنم که رفتن به ترک مردم احساس بسیار بهتر در اورنج کانتی.”

پلکنتیا ساکن Phill اسکینر, 68, موافق. او نا امید شده است که این شهرستان نبود ردیابی بهبود.

“همه ما در حال انجام در حال حاضر است انتشار اعداد منفی — ما-همه-تو-مرگ-نوع اعداد” اسکینر گفت. “در بسیاری از بهبود در خارج وجود دارد … آن را می افزاید: امید کمی به اعتقاد به سرنوشت از اعداد است که آنها در حال حاضر قرار دادن.”

چه ‘بهبود’?

در هر دو سن برناردینو کانتی و پاسادنا که در آن بازیابی اطلاعات نیست و در حال پیگیری مقامات با اشاره به این که هیچ تعریف یکسان برای بازیابی از COVID-19. لس آنجلس مقامات بهداشتی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“ما را دیده اند که برخی از مردم احساس می کنند نشانه های خود را حل و فصل تنها به نشانه های بیشتر توسعه بعد. در برخی موارد بعد علائم جدی خطرات بهداشتی” پاسادنا بهداشت عمومی مدیر دکتر یانگ-یانگ Goh گفت: در یک ایمیل. “این بیماری مسری کنترل از حوزه های قضایی در سراسر کشور را مورد بحث و مورد بحث چگونه به تعریف مورد قطعنامه. به عنوان یک استاندارد تعریف شده است به تصویب رسید, مقایسه نمی توان بین حوزه های قضایی است.”

پاسادنا “گزارش داده که آموزنده و دقیق” سخنگوی لیزا Derderian اشاره کرد.

سان برناردینو شهرستان در تلاش است به شکل یک “دقیق و کامل راه” به گزارش بهبود سخنگوی دیوید ورت گفت.

“به عنوان بخشی از تماس با ما-ردیابی روند ما رسیدن به هر کسی که آزمایش مثبت را از آنها بخواهید اگر آنها همیشه بیمار بودند و یا مبتلا به (COVID-19) و چه در وضعیت خود است,” او نوشت: در یک ایمیل. “است که باید ما را روشن, صادق, عکس از بهبود.”

کارکنان نویسندگان Alicia رابینسون و برادلی Bermont کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im