Coronavirus بیمار بهبودی پس از 20 روز در یک یک معجزه است برای خانواده و افزایش خوش آمدید برای پزشکان

این یک داستان از عید تولد دوباره است که یک خانواده نیاز بسیار بد. و شاید یک تیم پزشکی در تورانس و بهداشت کارگران در همه جا مورد نیاز آن را حتی بیشتر.

کارسون ساکن رامون زونیگا — که صرف 28 روز در بخش مراقبت ويژه 20 نفر از آنها را در حالت اغما در ونتیلاتور — خانه رفت از مشیت شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس در عید پاک یکشنبه.

زونیگا و خانواده اش اعتبار ایمان و پشتکار است. “این است که کامل و معجزه” گفت: ماریا زونیگا همسرش. “یکی از چیزهایی که به ما کمک کرد تا از این طریق است که ما بسیار به خدا وفادار و ما تا به حال بسیاری از مردم که ما حتی نمی دانند که از جمله ما در نماز خود را.”

50 سال زونیگا از بیمارستان مرخص شد. با یک قهرمان sendoff از پزشکان و پرستاران است که کمک به صرفه جویی در زندگی خود. پرستاران و پزشکان تحسین و تشویق شدید در لابی هتل در بداهتا جشن زونیگا را در زندگی به عنوان به خوبی به عنوان یک جشن پزشکی تیم توانایی آن را ذخیره کنید..

به گزارش واشنگتن پست داده از چین و ایتالیا و ایالات متحده نشان می دهد که در حدود نیمی از کسانی که با COVID-19 دریافت خواهید کرد که یک حمایت نمی خواهد زنده بماند.دیگر بیمار باقی می ماند در یک ونتیلاتور کمتر احتمال دارد آنها را برای زنده ماندن و بازگشت به حالت عادی و سلامت کارکنان پزشکی گفته شد.

زونیگا داستان تمدید و امید گفت: دکتر الکس حکیم که نظارت زونیگا درمان در حالی که در ICU. او به نام این لحظه از تماشای زونیگا رول را از طریق لابی احاطه شده توسط جوشان تیم پزشکی و در خارج از بیمارستان را درب “قدرتمند و مسهل.”

“بسیاری از بیماران من هرگز این نوع از تعامل با” حکیم گفت. “بسیاری از بیماران در ICU حتی نمی دانند که من با دکتر خود. من فقط آنها گذشته بدترین دوره زندگی خود را و آنها هرگز نام من می دانم و من هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد به غیر از آنچه که من در مورد به عنوان خوانده شده در نمودار. بنابراین به این نوع از بسته شدن در حال حاضر واقعا قدرتمند است به من.”

حتی اگر همه ماسک عینک احساسات می تواند دیده می شود در پزشکان و پرستاران ، زونیگا در زمان خاموش عینک خود را برای پاک کردن اشک.

“من نمی توانستم آن را انجام داده اند بدون شما” او گفت: کارکنان بیمارستان. “از شما بسیار سپاسگزارم. من خیلی سپاسگزار هستم.”

زونیگا داستان یکی از امید, بلکه یکی از احتیاط شدید. زن و شوهر و دو بچه Malisa و بني اسرائيل شده بود به قرنطینه تنها برای چند روز وقتی زونیگا وضعیت بدتر شده خیلی بد است که همسرش او را به بخش اورژانس در یکشنبه 15 مارس. او کاهش یافته است او را در درب جلو و قبل از او تا به حال زمان برای پارک ماشین را گرفته بود او را به داخل این بیمارستان, او گفت:.

سه روز بعد او در یک دستگاه تنفس مصنوعی که شامل آرام بخش بیمار و قرار دادن یک لوله کردن راه هوایی در یک فرآیند به نام لولهگذاری.

“واقعا علاوه بر یک متن کوچک او قادر به ارسال روز بعد تماس بعدی من بود که او در یک” به یاد می آورد ماریا زونیگا. “این بسیار ترسناک بود و قادر به آنجا با او بود و تقریبا بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به. آن را فراتر از هر چیزی من می تواند حوا تصور کنید.”

پس از نزدیک به سه هفته رامون زونیگا شد و در نهایت آورده کردن ونتیلاتور. اما او هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از کار را به انجام. او از دست داده بود توانایی به صحبت می کنند به دلیل لولهگذاری و عضلات خود را آنقدر ضعیف است که او از دست داده و چابکی در انگشتان دست خود را. او هنوز هم تا به حال این ویروس بیش از حد, بنابراین او جدا باقی می ماند.

“این است که تنها ویروس,” او گفت:. “شما توسط خودتان است.”

  • رامون Zuniga, 50, قفل دست خود را در سپاسگزاری در عید پاک یکشنبه, مارس 12 در پراویدنس شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس که در آن او به مدت 30 روز در ICU مبارزه با کروناویروس. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

  • رامون Zuniga, 50, دستمال مرطوب, اشک پستال خانواده اش پس از آزادی در عید پاک یکشنبه, مارس 12 از مشیت شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس که در آن او به مدت 30 روز در ICU مبارزه با کروناویروس. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

  • رامون Zuniga, 50, دریافت آغوش گرم از خانواده خود را به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی تشویق و تحسین آزادی خود را از مشیت شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس در عید پاک یکشنبه, مارس 12 بعد از 30 روز در ICU مبارزه با کروناویروس. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • رامون Zuniga, 50 می دهد تا شست او به عنوان چرخ خارج از مشیت شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس در عید پاک یکشنبه, مارس 12. زونیگا صرف 30 روز در ICU مبارزه با کروناویروس. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

زونیگا که تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی گفت: او از دست داده و حدود 60 پوند از طریق مصیبت (اما او آن را توصیه نمی به عنوان یک کاهش وزن, استراتژی او به شوخی).

“در برخی از نقطه” ماریا زونیگا گفت: توصیف روز او صرف دور از شوهرش در حالی که او در یک “من به طور کامل خاموش رسانه های اجتماعی و تلویزیون است. من با تمرکز بر دعا و اقامت مثبت و وفادار.”

ماریا تماس بگیرید پرستاران سه یا چهار بار در روز حتی زمانی که شوهر او بیش از حد ضعیف به صحبت می کنند. پس از سه هفته از دیدن او یکی از پرستاران کمک اتصال خود را از طریق Facetime در یک لحظه نادر زمانی که رامون زونیگا بیدار می شد.

“این جایی که من دیدم شفقت” ماریا زونیگا گفت. “او می دانست که ما را جریحه دار نمی شود در نزدیکی او بودند و نمی دانستند چه خبر است.”

زونیگا انتشار نمایندگی یک پیروزی است که کارگران خط مقدم اینجا گفت: آنها واقعا مورد نیاز است.

اگر چه افزایش بیماران رخ داده است نیست و در عین حال به عنوان پیش بینی حکیم گفت: زمان صرف درمان بیماران در ICU شده اند دشوار و شدید است.

زونیگا را مورد قابل توجه است تا حد زیادی برای طول زمان او باقی مانده بر روی یک دستگاه تهویه و جان سالم به در برد, حکیم گفت.

“ما از شنیدن همه چیز در مورد بیش از 50 درصد مرگ و میر” حکیم گفت. “او در نارسایی تنفسی واقعا سریع است. ما نمی دانیم که چگونه به رفتار در اطراف یک بیمار بود. ما نمی دانیم چه واقعی خود را در مرگ و میر خواهد بود در دست ما است.”

بنابراین حکیم و تیم خود را در تلاش برای یادگیری به عنوان آنجا که آنها می تواند از دسترس مطالعات موردی از جمله تجارب در پراویدنس بیمارستان در واشنگتن که شاهد افزایش زودتر.

زونیگا مانند همه بيماران بستری در پراویدنس در تورانس دریافت هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین که نشان داده اند موفقیت در برخی از COVID-19 بيمار.

زونیگا گفت که او متوجه اوایل پزشکان و پرستاران خواهد صحبت در مورد این پرونده است. “به نظر می رسید مانند بسیاری از ناشناختهها” او گفت:. “آن را به عنوان پیشرفت آنها به نظر می رسید برای پیدا کردن رویه در نحوه رسیدگی به همه چیز. در طول زمان آنها به نظر می رسید به گرفتن دقیق در مورد این. آنها در حال یادگیری روزمره است.”

او هنوز هم با تجربه فراز و فرود شده است که به طور گسترده ای توسط COVID-19 بیماری است که نتایج حاصل از coronavirus. حکیم گفت: آنها نیز قرار داده زونیگا بر ضد روش انعقاد و یا رقیق کننده های خون.

رامون Zuniga, 50, دستمال مرطوب, اشک پستال خانواده اش پس از آزادی در عید پاک یکشنبه, مارس 12 از مشیت شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس که در آن او به مدت 30 روز در ICU مبارزه با کروناویروس. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

“ما در حال شروع به دیدن مطالعات در رقیق کننده های خون نشان لخته شدن خون در ریه ها کمک به بیماران مبتلا به طور مداوم بهتر” حکیم گفت. “ما فکر می کنیم آن را امواج از microthrombi گرفتن در ریه و سایر ارگان ها. ما دیدن کبد و کلیه آسیب. برخی از در حال دیدن لخته در شبکیه چشم و پا کلاسیک مکان به لخته.”

حکیم هشدار داد که هر گونه موفقیت آنها هنوز هم حکایتی است.

“من نمی توانم یک نتیجه رسیدند که این کار یا آن کار نمی کند” حکیم گفت. “ما نمی خواهد می دانم که برای یک ماه یا دو. ما استفاده می شود به دیدن چیزهایی anecdotally که اصلا تبدیل به واقعی است.”

برای زونیگا خود موفقیت به این معنی است که او را وادار به صرف چند سال با خانواده اش.

“من نمی دانم که در آن قرار بود من تحت تاثیر قرار بنابراین قدرت” حکیم گفت. “من و عاطفی که اصلا انتظار آن را.”

آن را مناسب او گفت که او به خانه بازگشت و در عید پاک. در طول بیماری خود زونیگا گفت: او تجربه تولد دوباره از ایمان است.

نبود معمولی عید پاک هر وسیله. این Zunigas’ کلیسای سنت برنابا کلیسای کاتولیک در لانگ بیچ برگزار شد, خدمات مجازی و خانواده دعا با هم.

قبلا بیمارستان روحانی به او آمد و پرسید: اگر وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد.

“من گفت: من ایمان رشد کرده است به طوری قوی, حتی اگر من قصد دارم از طریق این کل چیزی که من هیچ ندامت” زونیگا گفت: “و هیچ بیمار را نسبت به هر کسی.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>