Coronavirus همه گیر قرار می دهد عزادار در مجالس ترحیم و تدفین تبدیل به مشکل

جیمز Meunier, نسل سوم صاحب Meunier-الموود کفن در برلینگتون, مقایسه حرفه ای خود به یک کشاورز.

“این یک افت و اجرا زندگی مانند کشاورزی” Meunier گفت. “واقعا nature calls عکس.”

و در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هنگامی که وجود دارد یک مرگ در خانه سالمندان Meunier است و دیگر مجاز به رفتن به مرکز. به جای کارکنان را در بدن به درب که در آن Meunier انتقال به برانکارد. به تازگی پدر مرحوم او را در خارج از خانه سالمندان هنگامی که او رفت و به او انتخاب کنید تا بدن است.

این اولین باری خواهد بود که این دختر قادر به دیدن مادرش از او بیمار شد.

“ما آنها را ملاقات بعد در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی و همه نشستیم با ماسک” Meunier گفت.

اگر مرگ رحمت نه coronavirus.

یک وضعیت غیر ممکن است

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات سست قوانین کمی به اجازه تجمعات از 10 نفر است. خدمات مراسم تشییع جنازه در حال حاضر مجاز به آستانه است که از 10 نفر, اما در واقعیت, آن را به طور موثر بوده است بان کی مون.

به عنوان سفت گارنر از روز مراسم تشییع جنازه در رندولف امتیاز از مجموع 10 نفر معمولا شامل حداقل یک نفر از کفن و شاید یک وزیر.

“تعداد بسیار کوچک آن را حتی 10,” گارنر گفت. “این فقط باعث می شود آن را غیر ممکن است. اکثر خانواده ها خود را بزرگتر از 10 است.”

چه کسی می خواهید بگویید نمی آمد ؟ و که شما می رویم به در معرض خطر قرار داده می شود وجود دارد ؟

“آیا ما واقعا می خواهید برای قرار دادن نوه در یک هواپیما و او مریض است؟” گارنر گفت. “به عنوان یک نتیجه بسیاری از افراد می گویند:” من قصد دارم برای پشت کردن است. آنها عصبی در مورد آن. آنها نمی خواهند به آن را انجام دهد.”

تشییع جنازه شده است به تعویق افتاد. اما تا چه زمانی ؟ هیچ کس نمی داند گفت: جلب.

“من حتی نمی توانید بگویید مردم سه ماه از شرکت شما امن” او گفت:. “من نمی دانم که.”

زنده جریان خاطرات مشترک

کریس پالرمو صاحب پرکینز-پارکر کفن در Waterbury, و همچنین در خدمت به عنوان رئیس جمهور ورمونت تشییع جنازه مدیران انجمن. او تایید کرد که فرماندار شل شدن قوانین در سراسر اجتماعات چیزی تغییر نکرد برای مجالس ترحیم.

پالرمو گفت که او دیده است برخی از خانواده ها فکر می کنم در خارج از جعبه با توجه به دنیای جدید ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

“من تا به حال برخی از خانواده ها به گورستان به ارائه خاطرات مشترک میان خود,” او گفت:.

یکی دیگر از گزینه است به زندگی می کنند جریان یک سرویس و یا قرار دادن آن در Facebook صفحه برای کسانی که نمی توانند شرکت کنند.

“این بسیار ناقص فرآیند” پالرمو گفت. “ما سعی می کنیم برای دیدار با نیازهای خانواده و کار در مقررات. این ویروس در خارج وجود دارد, و آن را بسیار مسری است.”

Monseigneur جان McDermott از کاتولیک اسقف نشین از برلینگتون و گفت: این کشیش در حال انجام graveside بخواهيد خدمات محدود به 10 اعضای خانواده اما هیچ خدمات کلیسا.

McDermott گفت: او نامشخص است که خدمات کلیسا امکان پذیر خواهد بود دوباره.

“ما در حال تلاش به دنبال هدایت فرماندار که پایگاه تصمیمات خود را بر روی سی دی و علم” McDermott گفت. “در این مرحله ما هیچ زمان قطعی برای توده ها.”

حتی زمانی که کلیسا رزومه توده McDermott گفت: این احتمال وجود دارد آنها را محدود در برخی از راه و یا توسط تعدادی از افراد مجاز و یا درصد از فضا در ساختمان است که می تواند اشغال شده است.

PPE برای تشییع جنازه خانه مدیران

این حدت از رمان coronavirus ارائه یکی دیگر از چالش برای کفن مدیران. هنگامی که یک شخص می میرد, James Meunier گفت: بیماری او نمی میرند با او.

“سال پیش مردم فکر می کردند اگر کسی به یک بیماری اگر آنها می میرند این یک مشکل نیست هر بیشتر,” او گفت:. “برخی از مردم هنوز هم فکر می کنید آن را امروز. درست نیست. آن را حتی بدتر است. آن را به طور کامل طول می کشد و می شود بسیار خطرناک وجود دارد در حالی که.”

به همین دلیل است که کفن مدیران گاهی اوقات شبیه زنبورداران garbed در محافظ شخصی تجهیزات گفت: کارول پریچارد از بوچر & پریچارد کفن در برلینگتون. و فقط مانند پرستاران و پزشکان کفن مدیران در حال پیدا کردن آن به چالش کشیدن به امن PPE.

“عرضه خط رو به بهبود است اما بسیاری از تامین کنندگان ما می گویند آن خواهد بود سه هفته قبل از ما همه چیز ما در حال تلاش به منظور” Pritchard گفت.

پریچارد است که با داشتن بسیار محدود تماس با خانواده های عزادار ساخت تمام این ترتیبات از طریق تلفن و یا از طریق ایمیل.

“ما تا به حال یک تماس از فلوریدا در هفته گذشته” Pritchard گفت. “هیچ کس می تواند پرواز. این بود که ما خاخام و gravediggers گسترش از هم جدا است.”

خاخام استفاده Zoom پس خانواده شرکت می تواند در خدمت.

پریچارد است که اجازه می دهد هر ساعت بازدید در مراسم تشییع جنازه او که هنجار است, او گفت:.

“من می دانم که این واقعیت را هیچ کس در دولت در حال انجام هر نوع عمومی بازدید از ساعت” Pritchard گفت. “تعداد کمی از مدیران مراسم تشییع جنازه اجازه خواهد داد که یک یا دو تن از اعضای خانواده به در آمده است.”

این مسئله گفت: پریچارد است که شما ممکن است فکر می کنم بازدید کنندگان می توانند با آلوده coronavirus “اما آنها می تواند باشد.”

“ما تا به حال بیش از آخر هفته برخی از graveside خدمات خارج,” او گفت:. “شما سعی می کنید به نگه داشتن مردم از هم جدا اما بزرگترین چیزی است که آنها نباید باز کردن چیز بسیار تا زمانی که شما مایل به کلیسا. چگونه می توانم به شما بگویم کسی با 20 نوه های شما نمی توانید آمده به مادر بزرگ خود را graveside سرویس؟”

در یکی دیگر از graveside خدمات مردم ماند در اتومبیل خود را و نورد پنجره پایین. پریچارد است شخصا پیدا کردن این بیماری همه گیر جهانی دشوار است به درک.

“من انجام شده است این مدت زمان طولانی ما می دانیم همه,” او گفت:. “شما ببینید کسی شما می دانید به خوبی خود را برای اولین بار غریزه این است که آنها را در آغوش بگیرید و یا پت بازوی خود را. شما تعجب می کنم به خودتان این است که رفتن به تغییر چهره راه مردم در مجالس ترحیم در این کشور برای همیشه لطفا برای؟”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>