Coronavirus: ارتباط آنلاین تبدیل به استقبال تاسیسات در سراسر جهان UVM بازیکنان فوتبال

دانشگاه ورمونت مردان تیم فوتبال جمع شده بودند یکهو — تقریبا — هر شنبه بعد از ظهر برای دو ماه گذشته.

در ابتدا این شرکت بود کارهای عادی و روزمره. ظرف دو هفته آن را به حال تبدیل شدن به یک تاسیسات.

“هفته سوم هیچ کس نمی خواست به تماس” سر مربی راب داو گفت.

این ضرر و زیان از جنون مارس و فصل بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آشکار شد اما دست کشیدن بر اثر سقوط ورزش و فراتر از آن بسیار کمتر. در حال حاضر از ساحل به ساحل و نقاط خارج از کشور داو را Catamounts محروم شده اند از نخست بنیاد-ساختمان کشش از خود تقویم سال.

“که در آن فصل فوتبال آنقدر کوتاه است, دو بازی در یک هفته شما به طور مداوم در حال آماده سازی و یا دوره نقاهت” داو گفت. “شما را به offseason و در حال حاضر شما در واقع می تواند کار خود را در تیم هویت است.

“شما می بینید بسیاری از بازیکنان به ظهور نقش کلیدی در تیم است.”

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

تیم – و ارتباط تمرینات ساختمان منتقل شده آنلاین اند به عنوان تاکتیکی فیلم مطالعه و ورزشی-روانشناسی ورزشی ، عمل شد انفرادی تلاش برای اکثر.

UVM وارد شده حدود نیمی از آن در برنامه های آموزشی و تنها یکی از آن شش بهار قبل از بازی بازیکنان را مجبور به بازگشت به خانه — و از آنجا تجارب متنوع شدید.

یک دانشجوی سال اول, JoJo, Moulton-Condiotti که مادر دکتر هفته را صرف پر از سوراخ در داخل خانواده اش در آپارتمانی در بروکلین نیویورک با توجه به داو. دیگر Frosti Brynjolfsson به ارمغان آورد یک کیسه با او برای شکستن بهار در زادگاه خود ایسلند — تنها برای پیدا کردن او نمی تواند به عقب می آیند و یا پیوستن به پدر و مادر خود را در خانه جدید خود را در ساحل اسپانیایی.

بیشتر: چگونه سه عموزاده از ایسلند به پایان رسید تا بازی فوتبال در دانشگاه ورمونت

داو وظیفه هر UVM جدید رهبران تیم با یک غلاف از چهار به مدیریت گروه تمرینات و حمایت از جلسات چند بار در هفته.

“آنها بحث دو یا سه بار در هفته در مورد هیچ چیز سرد مانند آنها در اتاق قفل” داو گفت. “آن را با یک توپ و 11 بچه ها اما هنوز هم این نوع کار است.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>