Coronavirus: کالج جدید رئیس جمهور به رهبری چاپلین, Bennington, نورویچ مدارس و جوامع

سه ورمونت کالج ها در حال دادن جدید رئیس جمهور استقبال گرم تابستان امسال و چالش های بزرگ. به عنوان آموزش عالی هایش با سوال مهم در مورد چگونه همه گیر خواهد خود را تحت تاثیر قرار دانشگاهی, ماموریت, Bennington, کالج, چاپلین کالج و دانشگاه نورویچ همه توزیع کردن برخی از این سوالات به رهبران در آغاز دوره تصدی خود را.

تمام سه دانشکده انتقال از راه دور به یادگیری این راهپیمایی در پاسخ به coronavirus نگرانی.

Bennington, کالج

لورا واکر ورودی جمهور Bennington, کالج, شده است, رئیس جمهور, New York Public Radio برای 23 سال و رسما فرض نقش خود را در کالج در تاریخ 1 اوت.

“من بدست 300 ایمیل خودم و تنها یک نفر به من گفت که من کاملا دیوانه برای گرفتن این موقعیت” واکر گفت. “مردم از من می دانید و می دانند که من دوست دارم یک چالش بزرگ: به چیزی که بسیار ویژه و ماموریت گرا و برای کمک به آن را دریافت از طریق یک مخل زمان است.”

Bennington در مجموع در مقطع کارشناسی ثبت نام از 735 و واقع شده است در شهر Bennington.

واکر در بر داشت که بسیاری از مردم به او بگویید که آن را “ساخته شده و در مجموع حس” که او را پیشرو Bennington. او می گوید که بسیاری را دیدم که مناسب برای او را به دلیل تعهد به کار برای موسسات با ماموریت مشخص.

“Bennington پرورش افرادی که هر دو فوق العاده خلاق و فوق العاده پرشور” واکر گفت.

چاپلین کالج

دکتر بنجامین Ola. Akande را در نقش رئیس جمهور در چاپلین کالج در ژوئیه 1. او می آید از اداری نقش در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “من این را نه فقط به عنوان یک شغل بلکه به عنوان یک تماس. زمانی که شما یک تماس را همراه با چالشها و آن را همراه با امکانات.”

او کشیده شد به برلینگتون کالج به دلیل تمایل به بخشی از یک موسسه هنوز در حال رشد و ترس از تغییر: چاپلین شروع به عنوان یک دو سال کالج کسب و کار تکامل یافته به چهار سال و در حال حاضر ارائه می دهد مدرک کارشناسی ارشد و برنامه های.

Akande می بیند چاپلین قدرت در حال حاضر در توانایی خود را به سرعت محوری و وفق دهند. وی با ذکر این مدرسه را ایجاد مجازی فاصله ترم برنامه در کمتر از شش هفته به عنوان شواهدی از این نوآوری است. چاپلین در حال حاضر ثبت نام فقط بیش از 2,100 دانشجویان مقطع کارشناسی.

دانشگاه نورویچ

دانشگاه نورویچ استقبال رئیس جمهور جدید Col. علامت Anarumo در ژوئن 1. Anarumo می آید از راه هوایی ایالات متحده آکادمی در کلرادو که در آن او در خدمت یک presidentially منصوب موقعیت.

انتشار Anarumo گفت: “به عنوان چالش به عنوان همه چیز شده اند و من صمیمانه و خوش بینانه است که ما را بهبود می یابند بسیار خوب و کشور ما به پایان خواهد رسید در یک جایی بهتر از زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده است.”

نورویچ, خصوصی, کالج نظامی واقع در Northfield, ثبت نام حدود 3,100 دانش آموزان است.

هر سه رئیس جمهور آمده به راس به عنوان کالج ها در سراسر جهان مبارزه با نحوه ارائه آموزش و پرورش و مدرسه خود را به سبک خاص آموزش و پرورش در یک برنامه به طور بالقوه از راه دور ظرفیت.

چگونه می خواهد رئیس جمهور جدید در پاسخ به کروناویروس?

Akande چاپلین می گوید که قصد دارد به طور کامل به استقبال دانشجویان و استادان و کارکنان پردیس در پاییز در انتظار تصمیم گیری در مورد سلامت و ایمنی از فرماندار و تکمیل فرد در یادگیری با زندگی مجازی آموزش.

Bennington همچنین قصد دارد به دعوت دانشجویان به دانشگاه در حالی که اجازه می دهد از راه دور گزینه برای کسانی که قادر نیست با خیال راحت قادر به بازگشت با خیال راحت.

واکر می بیند برخی از Bennington را از ویژگی های متمایز — بین رشته ای کار, مکان عمومی اقدام مربوط به هنر و فعالیت های اجتماعی — به عنوان نقاط قوت وقتی که می آید به re-تجسم عالی آموزش و پرورش در یک پست-COVID جهان است.

“ما در یک نقطه عطف در حال حاضر در جهان فکر کردن: چگونه می توانم ایجاد یک جای بهتر؟” واکر گفت.

واکر تجربه گذشته در نیویورک رادیو عمومی متمرکز بود و در رشد سازمان و او مناظر خود را در انجام همان در Bennington از جمله مشارکت با Middlebury College زبان مدارس جنوب غربی ورمونت مراقبت های بهداشتی و پزشکی مرکز و بیشتر Bennington ادیان خدمات اجتماعی. بزرگ مشارکت او گفت: اغلب متولد خروج از بحران است.

ورمونت مدارس بهره مند از دولت نسبتا موفق coronavirus پاسخ به دانش آموزان در سراسر این کشور تصمیم بگیرد که آیا آنها احساس امن بازگشت به مدرسه در این پاییز.

Akande اعتبارات دولتی فیل اسکات رهبری و تخصیص مناسب منابع و دستورالعمل های ایمنی.

“ما باید یک پایه و اساس موفقیت میکنیم و امیدواریم که که منجر به دانش آموزان آینده را,” او گفت:.

“کالج در ورمونت دارای مزیت در اینجا به این دلیل که دولت تا به حال شانس بهتر است و از آنجا که ما بیشتر فضا” واکر گفت. او منعکس شده بر دوستان که رفتن به دانشگاه در شهرهای بزرگ و عصبی هستند در مورد بازگشت به مدرسه.

Bennington, او می گوید: کوچک ارائه می دهد کلاس های کمتر از جمعیت مسکونی سیستم های نوآورانه سیستم های ناهار خوری و کارکنان به خوبی آماده شده برای حفظ پردیس فضاهای تمیز و آن را به خوبی مناسب با خیال راحت به میزبان دانش آموزان در طول این زمان.

هستند کلاس های مجازی ‘آینده آموزش عالی’?

Bennington و چاپلین هر دو دست و پنجه نرم با نحوه بازگرداندن دانشجویان ترم بعد, اما همچنین به ارائه فرصت ها برای دانش آموزانی که نمی توانند با خیال راحت بازگشت به دانشگاه.

“فرد در یادگیری بخش مهمی از Bennington تجربه” واکر گفت. کالج, او می گوید: همه چیز را آنها می توانند به دانش آموزان را به آن تجربه است.

او می گوید که او شخصی و روابط بین فردی دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان به احتمال زیاد رنج می برند از یک کمبود در شخص تجربه او گفت: اما این دور نیز تولد خلاقیت مانند نوآوری در حال توسعه تئاتر مجموعه تقریبا.

“من شک دارم که Bennington برخورد خواهد شد که با خوش بینی و خلاقیت” واکر گفت.

Akande می بیند نقش بیشتری برای کنترل از راه دور و مجازی آموزش نه فقط در طول همه گیر اما در دوران آینده آموزش و پرورش.

“من فقط فکر نمی کنم این آینده ما, من فکر می کنم آن را به آینده آموزش عالی” او گفت:.

Akande دارای سه دختر که بزرگ شد با سواد فناوری و می گوید که او یک قدردانی و درک درستی از نقشی که فناوری در حال حاضر در جهان است.

Bennington تحت فشار قرار دادند آن ورودی دانشجو مهلت ثبت نام از 1 تا ژوئن 1 و شاهد یک شیب خفیف در ثبت نام که الکس Dery Snider, مدیر روابط رسانه ای می بیند به عنوان سازگار با روند ملی.

چاپلین دیده است یک افزایش در سپرده در اوایل ماه ژوئن و کالج است فعال مورد بررسی سوالات و نگرانی ها از پدر و مادر و خانواده.

پیش بینی است که برخی از دانش آموزان ممکن است تسلیم یک سال صبر کردن گیر هر دو کالج ها ارائه off-campus گزینه های.

جدید مجازی فاصله سال برنامه چاپلین اجازه خواهد داد که دانش آموزان را به یک سال فاصله و به ماندن با خیال راحت در خانه در حالی که باقی مانده متصل به کالج و داشتن دسترسی به کالج تجارب مانند سخنرانان مهمان. آنها همچنین قادر خواهد بود برای به دست آوردن اعتبار کالج در طول این دوره است.

این برنامه ارائه شده است در دو سطح: سطح 1 اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن سه اعتبارات دانشگاه و هزینه های $5,000 و سطح 2 ارائه می دهد اضافی سه دوره اعتبار و هزینه های $6,800.

UNDERINSURED: بسیاری از ورمونت دانشجویان فروخته شد subpar بیمه سلامت

سال از نارضایتی: چرا دانش آموزان از رنگ ها خواستار چاپلین کالج

مجازی تحصیلات تکمیلی: چاپلین ارشد در مورد بهار ترم قبل از فارغ التحصیلی

ویروسی تغییر: دانشجویان حرکت به عقب به یک شهرستان تغییر coronavirus

Bennington, معرفی مشابه سال فاصله برنامه آزمایشی در سال گذشته است که اجازه می دهد تا دانش آموزان که در حال بدست گرفتن یک سال فاصله باقی می ماند درگیر با این کالج در حالی که در خارج از دانشگاه و پیش بینی می کند که دانش آموزان بیشتر خواهد شد استفاده از این برنامه در این سال خاص. برنامه خود را نیز ارائه می دهد کالج اعتبار برای اتمام یک پروژه ای است که دانش آموزان را تحت هدایت استادان مشاور.

“این مجازی سازی آموزش عالی است که رفتن را به ماندن با ما” Akande گفت. “چه شما در حال رفتن به شروع به دیدن توسط مدارس انجام همه چیز بسیار متفاوت با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im