Coronavirus: ماه به همه گیر نرخ بیکاری همچنان به خنثی Vermonters

مانند بسیاری از Vermonters این روزها ویلیام Belville صرف چند ماه گذشته تماس با وزارت کار.

در ماه مارس در واشنگتن ساکن شد و در مراحل نهایی از گرفتن یک کار پاره وقت به عنوان قطعات خودرو تحویل راننده. همه چیز به نظر می رسید مجموعه, تا زمانی که مدیر با او صحبت کرد به او گفت که این شرکت به توقف آن استخدام با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Belville رفت برای درخواست مزایای بیکاری اما مسائل به حساب خود برمیگردد همه گیر ظهور. او می توانست به او در مورد حل و فصل در یک قاضی قبل از او می تواند دریافت هر گونه کمک.

در حال حاضر نزدیک به چهار ماه بعد Belville پیدا کرده است کمی شانس با سیستم تماس به عنوان بالا به عنوان دفاتر دولتی فیل اسکات و بهداشت ، برنی سندرز برای کمک به. با وجود مبارزه برای تجدید نظر در مورد مسائل او مواجه شده در طول سال گذشته او مطمئن نیست که او انتظار می رود هزاران دلار در هفته مزایای که جمع شده اند.

مردم با منابع متعدد درآمد و یا سمت مباحث کارگران پاره وقت و یا کسانی که furloughed چند هفته اغلب خسته کننده ترین موارد است.

“این تقریبا مانند آنها در حال ساخت آن غیر ممکن است که شما را به بالا و فقط با راه رفتن به دور” گفت: Belville. “من می ترسم اگر این نوع از چیزی که اتفاق می افتد برای من این اتفاق می افتد به دیگران است.”

متناقض نتایج در یک سیستم کهنه

“ما هنوز هم از دیدن برخی واقعا بزرگ موانع به مردم دسترسی به مزایای آنها نیاز دارید” گفت: جیل Krowinski اکثریت رهبر در ورمونت در مجلس نمایندگان.

مدت زمان طولانی انتظار در تلفن متناقض پاسخ از کارکنان مرکز تماس و کشت از مسائل دیگر گرفتار شده اند این ترکیبات که در تماس با او و دیگر اعضای خانه.

Vt. بیکاری: حدود 2300 ادعا می کند هنوز در انتظار حل و فصل شود

در اواخر آوریل Krowinski و مجلس Mitzi جانسون اعلام کرد کمک ابزار است که با پشتیبانی Vermonters مداوم مورد مسائل. متقاضیان با مسائل می تواند تماس خود را محلی قانونگذار و شکایت خود را ثبت و از طریق یک نماینده در وزارت کار.

به عنوان به زودی به عنوان کمک ابزار رفت و زندگی جمعی وجود دارد پشت بار حدود 2,300 موارد در میان قانونگذاران Krowinski گفت. پورتال سیستم ایجاد شده برای ساده کردن فرآیند بیشتر است. اما بیش از دو ماه بعد با وجود کاهش در حجم مسائل باقی بماند.

“این [بیکاری] سیستم به راحتی سازگار به این نوع از شرایط” گفت: Marybeth ردموند نماینده Chittenden 8-1 منطقه.

در حالی که اشاره کرد که بیمه بیکاری بر اساس فدرال و ایالتی دستورالعمل ها و که برخی از جنبه های مانند همه گیر کمک های بیکاری (PUA) برنامه با نام تجاری جدید وزارت کار نیاز به بهبود خود را “چهره به چهره و خط مقدم ارتباط با Vermonters,” ردموند گفت.

“[Vermonters] پرداخت کرده اند به این سیستم ها به صورت سال و ماه و سال و در حال حاضر زمان آن است که دولت باید برای آنها وجود دارد,” ردموند گفت. تعیین تعداد مورد به مسائل و یا الزامی بسیار آموزش دیده کارکنان تماس بازگشت خواهد اطمینان مردم نیست از دست رفته در سیستم.

“که همه مردم که فقط داد؟” ردموند پرسید. “کسی که نمی تواند حرکت کند؟”

متناقض و ناقص اطلاعات در کاهش روند

وزارت کار مقامات اشاره کرده اند که در گذشته که آنها انجام روال آموزش با کارکنان مرکز تماس برای اطمینان از آنها یک درک قوی در UI و PUA سیستم.

برای اطلاعات بیشتر: Vermont کارگران صورت مزایای بیکاری تاخیر در coronavirus

“وجود دارد که در آن اطلاعات نیست همیشه بازی کردن و یا افراد مختلف پاسخ گفت: Michael Harrington کمیسیون از وزارت کار در طول یک کنفرانس خبری جمعه.

“در بسیاری از مواقع با توجه به ماهیت پیچیده ای از برنامه اطلاعات ارائه شده است یا متناقض یا ناقص” Harrington گفت: “و این نیز می تواند سرعت روند.”

توسعه تخصص در متغیر های متعدد و مراحل در داخل UI سیستم به طور کلی در سال Harrington گفت: اما از ماه مارس کارآموزان جدید در حال یادگیری “در چند هفته.”

متقاضیان با مسائل پیچیده هستند به اضافه یک “تشدید ورق” که در آن نقطه مقامات وزارت کار با دانش بیشتر خواسته به دنبال با است که فرد مورد.

600 دلار افزایش مجموعه به پایان جولای

خواستار شفافیت بیشتر و قوی تغییرات UI سیستم به عنوان بسیاری از متقاضیان پیش بینی از دست دادن بزرگ در کمک های اولیه. اضافی 600 دلار در هفته مزایای ارائه شده توسط دولت فدرال به پایان جولای 31, یک نگرانی برای بسیاری از کسانی که باقی می ماند از کار.

Belville که هنوز هم بدهکار پول قدمت آن به مارس در تلاش است تا درک شود. در میان سردرگمی و سرخوردگی او اغلب می یابد خنده یا دو با کارکنان است که تماس های خود پاسخ دهد. اما مداوم صبر کنید بار متناقض پاسخ و تماس های که هرگز بازگشت را ترک کرده اند و افرادی مانند او در یک اتصال.

Belville اصلی امید است که او می تواند شروع به کار به زودی. این شرکت که مسدود خود را استخدام و به او گفت که او دوباره می تواند. حتی اگر آن را هنوز هم یک بخشی از زمان و موقعیت او گفت: چیزی بهتر از wading را از طریق سیستم های دیگر.

“من فقط رفتن به محل کار و فقط دست شستن از این” Belville گفت.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>